FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Więcej jedz nawet ci wyślę pocztą jeśli ten sposób działa ;)
5
Leo, życzę Ci wszystkiego najlepszego, wygrania trofeum z reprezentacją oraz żebyś zachwycał swoją grą przez dłuuugi czas kibiców Barcy i Argentyny.Zapomnialbym o Złotych Piłkach, wygrywaj je jak najczęściej ;)
0
Tez ok ja dzisiaj byłem aż normalnie mnie nogi bolą
0
Pograj w coś. Jak lubisz strategie to polecam Hearts of Iron 4 lub Europa Universalis( najnowsza część) :)
Graj w to co lubisz
0
Narazie zostanie ale nie wiem jak będzie za 5-6 lat
0
No właśnie się domyślam :)
1
Obys miał rację ;)
0
Już przed turniejem nie byłem zadowolony ze zmiany z tymi 3 miejscami bo robi się teraz burdel, nikt nie wie na kogo trafi i niektórzy co wyjdą z 3 miejsca będą mieli łatwiej niż zwycięzca grupy :(
Po prostu nie lubię kalkulacji w sporcie i tyle, a fakt ze Portugalia wyjdzie z trzeciego i trafi do łatwiejszej drabinki po prostu mnie zdenerwował :/
0
Ronaldo tez ostatnio pudlowal ;)
1
Nie wiem czy Quaresma tez by się tu nie nadał
0
Przede wszystkim stanieje trochę na targu ;)
1
Wiesz, jak kupowalismy Suareza to też miał gryźć, bić się i wogóle a tak naprawdę bardzo się tu poprawil pod względem zachowania
1
Przed transferem podkreślam bo Bartre objechal jako zawodnik RM ale jak to zrobił to na kilka dni nie mogłem o nim słuchać bo dostawałem kurw*cy :)
Pozdrawiam
4
Akurat do Bale'a nigdy nic nie miałem, zawsze wypowiada się z szacunkiem, nie pajacuje. Nawet przed transferem do Realu go lubiłem i chciałem w Barcy, ale na pozycji lewego obrońcy xD
20
Douglas to taka huba tylko zamiast drzewa jest Barca ;)
4
Rosja gra naprawdę beznadziejnie ale nie będę rozpaczal z tego powodu :)
0
Mam nadzieje że to była ironia bo jak nie to będę smutny xD ;)
0
Ramsey 1-0
1
Rozumiem frustrację, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora
0
Ale śmieszek z ciebie ;)
1
Ja to nie wiem, imion użytkowników nie zapamiętuje no chyba ze są zawarte w nicku (np w twoim jest Wiktoria) ;)
0
Ja o 7 mówiłem bo na ps4 to będzie pierwsza część
1
Nie to ze coś ale trudno ci będzie ją znaleźć jak nie znasz nicku :/
1
La Rambla zamarła :O
2
Jak wyjdzie kiedyś to Gran Turismo :)
1
Dzięki wielkie! :)
1
Zerknę pożniej na metkę :)
2
Drodzy użytkownicy La Rambli, mam do was pytanie. Jako że zakupilem koszulkę Barcy z sezonu 2015-16 nie wiem jak ją czyścic. Wiem, że nie można jej prasować ale czy można prać w pralce lub tylko ręcznie? Jak w pralce to powiedzcie w jakiej temperaturze pierzecie i czy używacie jakichś trików np. wywijanie koszulki na drugą stronę podczas prania? Proszę was o radę bo nie chce by po praniu w pralce zeszły mi napisy lub znaczki(wszystkie są naklejane).
Za wszelkie poważne odpowiedzi bardzo serdecznie dziękuje :)
0
Gameiro
0
Oki :)