0

Więcej jedz nawet ci wyślę pocztą jeśli ten sposób działa ;)

5

Leo, życzę Ci wszystkiego najlepszego, wygrania trofeum z reprezentacją oraz żebyś zachwycał swoją grą przez dłuuugi czas kibiców Barcy i Argentyny.Zapomnialbym o Złotych Piłkach, wygrywaj je jak najczęściej ;)

0

Tez ok ja dzisiaj byłem aż normalnie mnie nogi bolą

0

Pograj w coś. Jak lubisz strategie to polecam Hearts of Iron 4 lub Europa Universalis( najnowsza część) :)
Graj w to co lubisz

0

Narazie zostanie ale nie wiem jak będzie za 5-6 lat

0

No właśnie się domyślam :)

1

Obys miał rację ;)

0

Już przed turniejem nie byłem zadowolony ze zmiany z tymi 3 miejscami bo robi się teraz burdel, nikt nie wie na kogo trafi i niektórzy co wyjdą z 3 miejsca będą mieli łatwiej niż zwycięzca grupy :(

Po prostu nie lubię kalkulacji w sporcie i tyle, a fakt ze Portugalia wyjdzie z trzeciego i trafi do łatwiejszej drabinki po prostu mnie zdenerwował :/

0

Ronaldo tez ostatnio pudlowal ;)

1

Nie wiem czy Quaresma tez by się tu nie nadał

0

Przede wszystkim stanieje trochę na targu ;)

1

Wiesz, jak kupowalismy Suareza to też miał gryźć, bić się i wogóle a tak naprawdę bardzo się tu poprawil pod względem zachowania

1

Przed transferem podkreślam bo Bartre objechal jako zawodnik RM ale jak to zrobił to na kilka dni nie mogłem o nim słuchać bo dostawałem kurw*cy :)

Pozdrawiam

4

Akurat do Bale'a nigdy nic nie miałem, zawsze wypowiada się z szacunkiem, nie pajacuje. Nawet przed transferem do Realu go lubiłem i chciałem w Barcy, ale na pozycji lewego obrońcy xD

20

Douglas to taka huba tylko zamiast drzewa jest Barca ;)

4

Rosja gra naprawdę beznadziejnie ale nie będę rozpaczal z tego powodu :)

0

Mam nadzieje że to była ironia bo jak nie to będę smutny xD ;)

0

Ramsey 1-0

1

Rozumiem frustrację, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora

0

Ale śmieszek z ciebie ;)

1

Ja to nie wiem, imion użytkowników nie zapamiętuje no chyba ze są zawarte w nicku (np w twoim jest Wiktoria) ;)

0

Ja o 7 mówiłem bo na ps4 to będzie pierwsza część

1

Nie to ze coś ale trudno ci będzie ją znaleźć jak nie znasz nicku :/

1

La Rambla zamarła :O

2

Jak wyjdzie kiedyś to Gran Turismo :)

1

Dzięki wielkie! :)

1

Zerknę pożniej na metkę :)

2

Drodzy użytkownicy La Rambli, mam do was pytanie. Jako że zakupilem koszulkę Barcy z sezonu 2015-16 nie wiem jak ją czyścic. Wiem, że nie można jej prasować ale czy można prać w pralce lub tylko ręcznie? Jak w pralce to powiedzcie w jakiej temperaturze pierzecie i czy używacie jakichś trików np. wywijanie koszulki na drugą stronę podczas prania? Proszę was o radę bo nie chce by po praniu w pralce zeszły mi napisy lub znaczki(wszystkie są naklejane).
Za wszelkie poważne odpowiedzi bardzo serdecznie dziękuje :)

0

Gameiro

0

Oki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?