3

,,No nie. No po prostu ku*wa no nie Boże czy ty to widzisz."
Ten cytat pasuje do tej komedii.

0

No właśnie to się może zmienić. Poczekajmy.

3

Na razie pół sezonu za nami. Za wcześnie na ocenianie kogoś. Oby było jak w sezonie 2014-15. Chodzi mi o to, że ma zasługi i warto mu zaufać. Tylko tyle.

4

Chyba #TyOut. Gramy słabo, ale nie można go wyrzucać. Za jego kadencji wygraliśmy tryplet a sezon temu dublet. No kur*a kolego. Przypadkiem tego nie wygrał.

0

Jak występował to grał dobrze, więc tym bardziej tego nie rozumiem.

0

Ok, dzięki za wytłumaczenie.

0

Trochę żal że Lucho nie daje mu za dużo szans na boisku.

0

Jeśli mogę spytać, czemu w awatarze masz Envera Hodże?

0

Nie wiem bo Bayernu nie oglądałem ostatnio.

0

Najważniejsze aby nie kupować skrzydlowych i robić z nich pomocników (Arda) bo to nie wyjdzie. To samo z Vidalem, skrzydłowy przerobiony na PO a siedzi na trybunach.

0

Szkoda że Xavi nie został z nami. Kogoś takiego nam brakuje. Najgorsze, że piłkarza z takimi umiejętnościami w świecie futbolu prawdopodobnie nie ma.

3

Gomes z taką grą wyleci stąd tak szybko jak przyszedł. Wg mnie 35 mln poszło w błoto.

1

Wychowankowie tacy jak kiedyś(Iniesta, Xavi i reszta) nie będą się zawsze trafiać. Warto na nich postawić ale nie wiadomo czy to będą perełki jak wyżej wymienione czy nastepni co idą do Śląska na przykład.

0

Isco wypada bo jest w Realu. Reszta jak najbardziej.

0

Jak myślicie czy jest ktoś kto mógłby sprawic ze nasza pomoc nie będzie schematyczna jak teraz?

0

Prawdę mówiąc Aduriz mógł zrobić ogromna krzywdę Umtitiemu (połkniecie jezyka ). Takie przypadki juz byly w futbolu. Jeszcze się dusil... matko ten mecz to patologia.

7

Aduriz to jednak jest jakiś zjeb**ny.

0

Kamil jest twardy, ale jak doskwieraja mu bóle to będzie miał ciężko z Tande. Oby Stoch wygrał
Mania na skoki jest u mnie od dawna ;)

0

Dlatego nie korzystam z FB bo tam jest więcej idiotów niż normalnych.

11

Jak Iniesta jest przereklamowany to ja jestem Elżbieta II a ten typ to Cristiano Ronaldo.

5

Dobro zawsze wygrywa, prawda? :)

53

Macki Pereza przerwały Ci dostęp do prądu :))))

0

Ogólnie Lose Yourself to chyba jego najlepsza piosenka ;)

0

U mnie jest inaczej, sprawdzałem dwa razy.

8

Nie ma nic w naziemnej telewizji, był jeden kanał sportowy Polsat Sport News a patrze jest Super Polsat i lecą tam jakieś odgrzewane kotlety. Trzeba będzie zainwestować w Nc+ lub Cyfrowy Polsat.
Żeby nie było kanału sportowego w podstawie no jak tak może być, zawalaja tureckimi i meksykanskimi głupimi nowelami a sportu zero.

0

No widzisz, jak coś jest świetne to można każdego przekonać do czegokolwiek :)

0

To świetna wiadomość. Oby był na wysokim poziomie jak reszta jego albumów ;)

7

Eminem coś ostatnio nagrał, bo dość spora przerwa się zrobiła od jego ostatnich kawałków? Chyba na muzyczną emeryturę nie odchodzi? W każdym bądź razie jego starsze utwory to mistrzostwo świata. Jak ktoś nie lubi rapu to powie ze są do bani, ale to nie prawda (są różne gusta). Without Me, The Real Slim Shady, Lose Yourself to prawdziwe perełki rapu.

1

Stoch jest najregularniejszy, Kraft jest dobry a Tande trochę nie rowny bo odpali rakietę a później zepsuje skok. Będzie tak według mnie:
1.Stoch
2.Kraft
3.Tande

7

Jest Neymar, który miał dość średni rok, a nie ma Suareza, który w bramkach przebił Ronaldo i Messiego.
:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?