0

Jest jeszcze Borek i Hajto.

0

Do twojej wersji mi chyba najbliżej, Roberto w środku pola dałby radę.

0

Ramblowicze, po wczorajszym meczu można wysnuć rozne pomysły na temat wzmocnien i sprzedaży. Powiedzcie jak wy to widzicie bo jestem ciekawy waszych opinii. Rewolucja kadrowa czy brak zmian? Piszcie w odpowiedzi na ten komentarz.

0

Chyba żartujesz :)

2

No cóż, pomyliłem się.

17

Nie czepiaj się kolegi. Wiadomo co miał na myśli.

2

To może być dzień, w ktorym wrócą na dobre tory :)

9

Pomyślałem nad jutrzejszym meczem, i chcialbym aby zwycięzca tej pary wygrał Ligę Mistrzów. Barcelona, bo wiadomo za kim jesteśmy, a Juve bo Buffon zasługuje jak nikt inny. :)

0

Bardzo go polubiłem za jego ogromne poswiecenie i ciężką pracę na dobre wyniki zespołu.
To jest nasz El Talizmano :)

1

Człowieku pomyśl, po co ci ban, jak nie używasz konta to nie używasz.

2

Do tanca - ok
Do słuchania - chyba żartujesz

0

Chyba z Bayernem.

0

Dzięki, na pewno się przyda :)
Pozdrawiam :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

U mnie jest taki ziomek w klasie, ktory caly czas to spiewa i wszystkich tym denerwuje, łącznie ze mną.
P.S Legia jest mi obojętna.

2

Pomyślcie co by było gdyby nie udalo się pokonać PSG w rewanzu 6-1. Zostalibysmy tylko z Pucharem Króla. Co prawda Liga jest do wygrania, ale nie wierzę że Real przewali taką szansę. U nich jest pelno motywacji, u nas już niekoniecznie. Tak jak mówiłem przed meczem ta pomoc w postaci Gomesa i Denisa to było założenie pętli na szyje, a Malaga tylko wzięła podest. W każdym bądź razie po sezonie sprzedać Gomesa i Mathieu i sięgnąć po trenera z nowym pomysłem do gry. Potrzebne są wzmocnienia i mam nadzieje zarząd przemysli sprawę, a nie jak widziałem w jakimś komentarzu ofertę 25+Turan za przecietnego w tym sezonie Bellerina.

0

On tu nie pasuje. Problemem może nie są jego umiejętności, ale głowa. On totalnie nie wytrzymuje presji tej koszulki, boi się cokolwiek zrobić. Piłka go parzy. Właśnie dlatego on nie wypali. Tyle.

1

Gomes?
...

2

Mądrą mamę masz :))

1

Ci co mają Live na kuponach przesyłam kondolencje :)

1

Przede wszystkim za mało bordowego.

9

Jaki prima aprilis w TVP1 :)
Małysz wraca na skocznie xD

0

Tomasz Hajto kipi mądrością podczas komentowania meczów i charakteryzuje się tym, że mówi do pilkarzy w czasie transmisji różne genialne rady, które kazdy ma gdzieś (słusznie zresztą)
Powinien być więc dobrym trenerem.
Przez jeden sezon trenował jakaś słaba drużynę a-klasowa, więc to pominę
Przez rok prowadził Jagiellonie Białystok ze slabym efektem i został zwolniony.
Później w latach 2014-2015 prowadził GKS Tychy, oczywiscie spadł z I ligi i został zwolniony.
Jednak trenejro to z niego słaby, tak samo jak jego komentarz.

0

Tak, koleżanka zapewne też prawda?

0

O Mary Celeste słyszałem. Tez zastanawiające co się stało z marynarzami.

1

Tamam Shud to nierozwiazane morderstwo niezidentyfikowanego człowieka pozbawionego dokumentów za to majacego nierozwiazany do dziś szyfr i karteczke z napisem tamam shud.
Przełęcz Diatłowa to nierozwiazana historia górskiej wyprawy głęboko w Rosji, która bez powodu opuściła namiot i częśc z nich zamarzla a cześć miała obrazenia jak od wypadku samochodowego.
Lodowa Przełęcz to historia Polskich wędrowców, ktorzy po przejsciu zwyklej granii w Tatrach zmarli w jednym momencie z powodu niedotlenienia. Przeżyła tylko jedna kobieta, która nie potrafiła tego wyjaśnić.
Wszystkie z tych historii są nierozwiazane, opisałem je ogólnie, na wikipedii jest wszystko ladnie opisane.

0

Ale co mam przybliżyć?

0

Faktycznie, ale to co podałem tez było mroczne. Jeszcze mogę polecić tajemnicę lodowej przełęczy, taki polski akcent.

0

Muszę zerknąć później. Ja to Lubie takie rzeczy czytać :)

0

Tak słyszałem ją, jest całkiem logiczna ale nie odkrywa wszystkich faktów. Ogólnie chyba się już nigdy nie dowiemy jak było serio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?