FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jeszcze Borek i Hajto.
0
Do twojej wersji mi chyba najbliżej, Roberto w środku pola dałby radę.
0
Ramblowicze, po wczorajszym meczu można wysnuć rozne pomysły na temat wzmocnien i sprzedaży. Powiedzcie jak wy to widzicie bo jestem ciekawy waszych opinii. Rewolucja kadrowa czy brak zmian? Piszcie w odpowiedzi na ten komentarz.
0
Chyba żartujesz :)
2
No cóż, pomyliłem się.
17
Nie czepiaj się kolegi. Wiadomo co miał na myśli.
2
To może być dzień, w ktorym wrócą na dobre tory :)
9
Pomyślałem nad jutrzejszym meczem, i chcialbym aby zwycięzca tej pary wygrał Ligę Mistrzów. Barcelona, bo wiadomo za kim jesteśmy, a Juve bo Buffon zasługuje jak nikt inny. :)
0
Bardzo go polubiłem za jego ogromne poswiecenie i ciężką pracę na dobre wyniki zespołu.
To jest nasz El Talizmano :)
1
Człowieku pomyśl, po co ci ban, jak nie używasz konta to nie używasz.
2
Do tanca - ok
Do słuchania - chyba żartujesz
0
Chyba z Bayernem.
0
Dzięki, na pewno się przyda :)
Pozdrawiam :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
U mnie jest taki ziomek w klasie, ktory caly czas to spiewa i wszystkich tym denerwuje, łącznie ze mną.
P.S Legia jest mi obojętna.
2
Pomyślcie co by było gdyby nie udalo się pokonać PSG w rewanzu 6-1. Zostalibysmy tylko z Pucharem Króla. Co prawda Liga jest do wygrania, ale nie wierzę że Real przewali taką szansę. U nich jest pelno motywacji, u nas już niekoniecznie. Tak jak mówiłem przed meczem ta pomoc w postaci Gomesa i Denisa to było założenie pętli na szyje, a Malaga tylko wzięła podest. W każdym bądź razie po sezonie sprzedać Gomesa i Mathieu i sięgnąć po trenera z nowym pomysłem do gry. Potrzebne są wzmocnienia i mam nadzieje zarząd przemysli sprawę, a nie jak widziałem w jakimś komentarzu ofertę 25+Turan za przecietnego w tym sezonie Bellerina.
0
On tu nie pasuje. Problemem może nie są jego umiejętności, ale głowa. On totalnie nie wytrzymuje presji tej koszulki, boi się cokolwiek zrobić. Piłka go parzy. Właśnie dlatego on nie wypali. Tyle.
1
Gomes?
...
2
Mądrą mamę masz :))
1
Ci co mają Live na kuponach przesyłam kondolencje :)
1
Przede wszystkim za mało bordowego.
9
Jaki prima aprilis w TVP1 :)
Małysz wraca na skocznie xD
0
Tomasz Hajto kipi mądrością podczas komentowania meczów i charakteryzuje się tym, że mówi do pilkarzy w czasie transmisji różne genialne rady, które kazdy ma gdzieś (słusznie zresztą)
Powinien być więc dobrym trenerem.
Przez jeden sezon trenował jakaś słaba drużynę a-klasowa, więc to pominę
Przez rok prowadził Jagiellonie Białystok ze slabym efektem i został zwolniony.
Później w latach 2014-2015 prowadził GKS Tychy, oczywiscie spadł z I ligi i został zwolniony.
Jednak trenejro to z niego słaby, tak samo jak jego komentarz.
0
Tak, koleżanka zapewne też prawda?
0
O Mary Celeste słyszałem. Tez zastanawiające co się stało z marynarzami.
1
Tamam Shud to nierozwiazane morderstwo niezidentyfikowanego człowieka pozbawionego dokumentów za to majacego nierozwiazany do dziś szyfr i karteczke z napisem tamam shud.
Przełęcz Diatłowa to nierozwiazana historia górskiej wyprawy głęboko w Rosji, która bez powodu opuściła namiot i częśc z nich zamarzla a cześć miała obrazenia jak od wypadku samochodowego.
Lodowa Przełęcz to historia Polskich wędrowców, ktorzy po przejsciu zwyklej granii w Tatrach zmarli w jednym momencie z powodu niedotlenienia. Przeżyła tylko jedna kobieta, która nie potrafiła tego wyjaśnić.
Wszystkie z tych historii są nierozwiazane, opisałem je ogólnie, na wikipedii jest wszystko ladnie opisane.
0
Ale co mam przybliżyć?
0
Faktycznie, ale to co podałem tez było mroczne. Jeszcze mogę polecić tajemnicę lodowej przełęczy, taki polski akcent.
0
Muszę zerknąć później. Ja to Lubie takie rzeczy czytać :)
0
Tak słyszałem ją, jest całkiem logiczna ale nie odkrywa wszystkich faktów. Ogólnie chyba się już nigdy nie dowiemy jak było serio.