FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wy nie widzicie ze pozmienial nazwiska dla beki? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wilian jest rocznikiem 88 a Pjanic 90, poza tym bez porównania więcej dałby nam Bośniak.
13
Powiem wam szczerze drodzy Ramblowicze, ze wizja sprzedaży Paulinho za 50 baniek i kupno będącego w tym samym wieku Williana za tą samą kwotę mnie przeraża. Przecież tą kwotę można by było dołożyć do transferu Pjanicia, Fekira lub Thiago zwłaszcza ze Bayern chciał za niego 50 mln + Digne'a, akurat pieniążków by starczyło. Abidal próbuje forsowac swoje całkiem niezłe pomysły to albo przeszkadza mu Bartomeu lub Segura, który zbawienie naszej formacji widział w Witselu,a wszyscy dobrze wiemy ze jest on po pierwsze za słaby a po drugie drewniany do sześcianu. Jeszcze jak człowiek pomyśli, że Isco był praktycznie nasz i woleliśmy Douglasa zamiast hiszpańskiego Messiego(XD) to ogarnia mnie smutek, ze takie tumany odpowiadają za transfery. Po prostu szkoda. Nasza pomoc nadal mogła rządzić i dzielić po odejściu Xaviego i Iniesty a tak to za gapowe się płaci.
2
Pavon słabo grał według mnie
1
Herrera Witsel Milinkovic Savic pomoc marzeń
0
Chyba Strejlau.
14
Nie słuchaj się innych tylko rób co Ci się podoba
1
Rozumiem, ale Gomes odpali tylko nie w tym klubie on stylem gry tu nie pasuje
14
Czemu zle życzysz Barcelonie?
Jeden Gomes wystarczy
0
Ej Kolumbia tez byłaby ok.
2
Bez nich skończyła się ta piękna gra Hiszpanii i Barcelony. Najlepsi w historii
2
Piękny wyraz twarzy.
1
Tylko druga bramka z Hiszpanią to babol
0
Jeszcze to gadanie o trenerze Messim, to wygląda jakby wyczekiwali tylko na powiniecie nogi lub na plotę wyssana prosto z dupy, później jakiś Janusz posłucha i uwierzy w te bzdury ,,kurła temu Messiemu sie w dupie poprzewracało, Ronaldo lepszy zapakowal Hiszpanii hat tricka na mundialu 50 lat temu kiedys to było"
Z przymrużeniem oka
0
Messi wcale na tym turnieju zle nie zagrał, ba nawet myślę ze od Ronaldo bardzo nie odstawał
2
Tak jak napisał kolega dge21, bez Messiego Argentyny nie byłoby na mundialu a Portugalia wygrała finał Euro bez Cristiano :p
1
No taka mała subtelna różnica
41
Ogarnijcie to, w studiu na tvp sport gosc mówi ze Ronaldo ma większy wplyw na Portugalię niż Messi na Argentynę xDD
Co trzeba mieć żeby być ekspertem pilkarskim
2
Ronaldo chyba nie miał żadnej, a a Messi 2
3
Mogło być gdyby Argentyna grała dalej
0
Obojętnie, kibicowalem Polsce i Argentynie ale teraz to nie ma komu
4
Trochę mi to oslodzilo odpadniecie Leo ale przynajmniej obejrze resztę turnieju w spokoju.
1
A co dopiero z Krzysztofem Szuflą
3
Mysle ze założyli sie o to kto jest najpiękniejszy na świecie
0
A o co sie założyli?
1
To zazdroszcze, ja tak nie potrafie
2
Niech ich rozniesie.
1
Tyle dał nam radości w Barcelonie ze wcale sie nie dziwie
0
Tak mało wtedy zabrakło :(