2

Niech idzie stąd bo to z całym szacunkiem zbędny balast

40

Mówili o karnych na mundialu i cyk śmiechy z Messiego, słuszne ale czemu nikt nie mówi o tym jak Ronaldo spierdzielil karnego na wagę latwiejszej drabinki? Takto gadanie och i ach jaki Ronaldo fantsstyczny ale karnego zawalił tak jak Leo

9

Kurde, trzymam kciuki aby mu sie nie udało

0

Jazda jazda Biała gwiazda!
XD
A co do pytania to chyba daje im odpocząć przed rewanżem z Cork City

2

Hazard to taka ubozsza wersja Leo Messiego
P.S Laskowski przesadził z dropsami

0

Ominęła mnie ta dyskusja, ale z Ciebie wariat xD

60

XD.

3

Wtedy na pewno Ivan usiadlby na ławce, z drugiej strony wreszcie można byłoby wprowadzac na boisko mocnych piłkarzy

4

Mieszane uczucia co do tego transferu, świetny gracz ale nie rozgrywający tylko grający na pozycji Busiego. Nie wiem co o tym myśleć

0

Jak Gomes wgl odejdzie to będzie sukces

1

Jak dla mnie problemem Williana nie jest wiek tylko cena bo Chelsea chce 80 mln a to zdecydowanie za dużo

5

No niby tak, jednak mnie przynajmniej zaboli to ze dostanie ją Modric, a nie dostał jej Xavi i Iniesta w przeszłości, bo wtedy wg niektorych Modric>Xavi lub Modric>Iniesta

0

Tak, a sezon później Neymar nie potrafił z 5 metrów trafic

0

Tak to była ta kontuzja na jesień co Neymar był łysy, dobrze to pamiętam

0

Wolałem to napisać by nikt mnie nie zwyzywal przypadkiem :DD

0

Nie wiadomo jakby było, dla przypomnienia zerknalem w statystyki króla strzelców La Ligi i Leo mial tylko 2 bramki więcej od Benzemy(26-24). Jak to możliwe

6

Może zostanę za to zlinczowany, ale mówi się o Messim i Ronaldo jako o tych najlepszych i niedoścignionych(słusznie) jednak myślę że był piłkarz który przez krótki okres jak najbardziej był na poziomie Cristiano i Leo, chodzi o Suareza z sezonu 2015-2016. 40 goli w lidze, złoty but, zdobył więcej bramek niż Portugalczyk i Argentyńczyk, potrafił strzelic 4 bramki w trzech meczach z rzędu. Nie pomyle sie jesli powiem, że to był jego najlepszy sezon w karierze, niestety dalej było tylko słabiej

24

Smialbym się jakby Ronaldo dali Fiata 126p :DD

34

Tak jak lasy Amazonskie są płucami świata, tak Rakitic jest płucami Barcelony i Chorwacji, 70 meczów w sezonie i przebiegniecie 14 km dzień po 39 stopniowej gorączce. Kozak

0

Bardzo spoko transfer, byle szanse dostawał

0

No to dawaj ktore sie sprawdziły bo tak to argumenty nie maja pokrycia

0

Kogoś z dwójki Lukaku, Icardi

0

No ,,,Mes que un club" do czegos zobowiązuje ;)

3

Poza moze tak, ale na boisku to typowy jugol

0

Wez butlę tlenową ze sobą.

3

Najgorzej, bo Jamesa lubię a Realu nie ://

5

Bayern nie miał wykupić Jamesa?

2

No zgadzam się w stu procentach tym razem :p

1

Właśnie ten sentyment do Abiego i żal do Alby za jego zachowania na boisku czasami sprawia ze się zastanawiałem, ale jednak Jordi lepszy

0

Ramblowicze szybka piłka, kto lepszy Abidal czy Alba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?