FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niech idzie stąd bo to z całym szacunkiem zbędny balast
40
Mówili o karnych na mundialu i cyk śmiechy z Messiego, słuszne ale czemu nikt nie mówi o tym jak Ronaldo spierdzielil karnego na wagę latwiejszej drabinki? Takto gadanie och i ach jaki Ronaldo fantsstyczny ale karnego zawalił tak jak Leo
9
Kurde, trzymam kciuki aby mu sie nie udało
0
Jazda jazda Biała gwiazda!
XD
A co do pytania to chyba daje im odpocząć przed rewanżem z Cork City
2
Hazard to taka ubozsza wersja Leo Messiego
P.S Laskowski przesadził z dropsami
0
Ominęła mnie ta dyskusja, ale z Ciebie wariat xD
60
XD.
3
Wtedy na pewno Ivan usiadlby na ławce, z drugiej strony wreszcie można byłoby wprowadzac na boisko mocnych piłkarzy
4
Mieszane uczucia co do tego transferu, świetny gracz ale nie rozgrywający tylko grający na pozycji Busiego. Nie wiem co o tym myśleć
0
Jak Gomes wgl odejdzie to będzie sukces
1
Jak dla mnie problemem Williana nie jest wiek tylko cena bo Chelsea chce 80 mln a to zdecydowanie za dużo
5
No niby tak, jednak mnie przynajmniej zaboli to ze dostanie ją Modric, a nie dostał jej Xavi i Iniesta w przeszłości, bo wtedy wg niektorych Modric>Xavi lub Modric>Iniesta
0
Tak, a sezon później Neymar nie potrafił z 5 metrów trafic
0
Tak to była ta kontuzja na jesień co Neymar był łysy, dobrze to pamiętam
0
Wolałem to napisać by nikt mnie nie zwyzywal przypadkiem :DD
0
Nie wiadomo jakby było, dla przypomnienia zerknalem w statystyki króla strzelców La Ligi i Leo mial tylko 2 bramki więcej od Benzemy(26-24). Jak to możliwe
6
Może zostanę za to zlinczowany, ale mówi się o Messim i Ronaldo jako o tych najlepszych i niedoścignionych(słusznie) jednak myślę że był piłkarz który przez krótki okres jak najbardziej był na poziomie Cristiano i Leo, chodzi o Suareza z sezonu 2015-2016. 40 goli w lidze, złoty but, zdobył więcej bramek niż Portugalczyk i Argentyńczyk, potrafił strzelic 4 bramki w trzech meczach z rzędu. Nie pomyle sie jesli powiem, że to był jego najlepszy sezon w karierze, niestety dalej było tylko słabiej
24
Smialbym się jakby Ronaldo dali Fiata 126p :DD
34
Tak jak lasy Amazonskie są płucami świata, tak Rakitic jest płucami Barcelony i Chorwacji, 70 meczów w sezonie i przebiegniecie 14 km dzień po 39 stopniowej gorączce. Kozak
0
Bardzo spoko transfer, byle szanse dostawał
0
No to dawaj ktore sie sprawdziły bo tak to argumenty nie maja pokrycia
0
Kogoś z dwójki Lukaku, Icardi
0
No ,,,Mes que un club" do czegos zobowiązuje ;)
3
Poza moze tak, ale na boisku to typowy jugol
0
Wez butlę tlenową ze sobą.
3
Najgorzej, bo Jamesa lubię a Realu nie ://
5
Bayern nie miał wykupić Jamesa?
2
No zgadzam się w stu procentach tym razem :p
1
Właśnie ten sentyment do Abiego i żal do Alby za jego zachowania na boisku czasami sprawia ze się zastanawiałem, ale jednak Jordi lepszy
0
Ramblowicze szybka piłka, kto lepszy Abidal czy Alba?