2

Może i tak, wiele zależy od Valverde co nie zmienia faktu ze wg mnie Denis jest za słaby na Barcelonę i powinien odejść

1

Widzę, że Puig namieszał w sercach Cules swoim dobrym występem ale bardzo was prosze o stonowanie nastrojów, bo to dopiero pierwszy mecz w dodatku towarzyski poza tym rok temu na tournee brylował jegomość Denis Suarez, a co było potem i jak grał doskonale wiemy

4

Czy Arthur gra na pozycji Xaviego? Przekonajmy się!
XD

1

Ok, dziękuję wam wszystkim za opinie :)

0

Rafinha powinien zostać, jest dużo lepszy od Denisa i Gomesa, ktorzy powinni odejsc jako pierwsi

2

Barcelonisci, obejrzałem obszerny skrót meczu ale ogolnie spotkania nie oglądałem. Powiecie, jak zagrał Lenglet, Arthur, Malcom i kto z juniorów się pokazał z dobrej i złej strony?

1

Bardziej chimerycznego zawodnika to ja serio nie znam

0

To on zmarł? :o

0

Trochę się zawiodłem, bo średnio widac a poza tym bardzo blady ten czerwony. Tyłka mi nie urwało

3

Szkoda bo według mnie Paco jest dużo lepszym piłkarzem

0

Eee w fifie 17 po trzech sezonach do 90 a Denis Suarez 87
Treningi robią swoje ;)

0

Jako osoba to może i tak no ale spójrzmy prawdzie w oczy, Andre jest za słaby na Barcelonę

1

Ok, czyli od biedy moze ale to nie to
Dzięki za opinie

1

Oby pokazał swoje umiejętności

0

Widze ze zdania podzielone, bo kolega dwa komentarze niżej pisze ze srednio na tym lewym skrzydle

0

Powiedzcie mi, czy ten Malcom gra tylko na prawej stronie, czy moze zagrac na lewym skrzydle? Swoją drogą, to może być lepszy transfer niz Dembele ale nie będę oceniał bo liczę na Francuza w przyszłym sezonie

18

Lepszy od Kevina De Brojne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Przyszły sezon będzie nasz

0

Masz do dyspozycji Romę i Barcelonę. Where do you go?

0

Popraw proszę, bo razi

3

Przypomniała mi sie chytra baba z Radomia :/

14

Klasyk to klasyk, nawet o godzinie 13 to najbardziej prestizowy mecz na swiecie. Pojedynek niczym na Koloseum, o chwałę i sławę

0

Jest paru graczy ze szkolki ktorzy moga dostac szanse np Cucurella czy Abel Ruiz

0

Niech uwaza na Dembele bo jeszcze mu wpierdzieli :DDDD

0

Walcz o swoje.

0

2w1.

10

Mi on przypomina Gabriela Jesusa

1

Ludzie nie zrozumią ze pokolenie takich graczy jak Xavi, Messi czy Iniesta zdarza raz na 50 lat i nie da się grać tylko na chlopakach ze szkółki bo byśmy spadli do poziomiu Valencii itp

0

Znaczy spoko, ale niech ogarnie umiejętności robienia medialnego burdelu i bedzie ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?