0

Znaczy chciałbym go w Barcelonie, ale w tym okienku to raczej niemożliwe

5

Za pozno na ten transfer, United nie wystarczy czasu na znalezienie zastępcy.

0

Mam nadzieję, że się rozwinie, w meczach przedsezonowych grał swietnie.

2

Pogba nie jest zbyt defensywnym piłkarzem, ale wymiana Rakitic+40 mln-Pogba. Taka oferta wydaje się uczciwa

1

Może nie byłoby tak źle ale wtedy to już w ogóle kreacja leży i kwiczy

0

Daj jeszcze jakiś rewolwer xDDD

7

Płucami jest, nie twierdze, ze nie. Jednak co rok jest to samo, tylko Messi coś stwarza, reszta stoi i podaje wszerz. Coś jednak jest na rzeczy czyż nie, zwłaszcza ze tak jest od 3 lat

49

Pewnie zostanę zniszczony przez to co napiszę, ale Rakitic jest za mało kreatywny by grac u nas na 6. To dobry piłkarz, ale wtedy gdy gra tam gdzie Busquets a przed sobą ma kreatywnego pomocnika, wtedy on może spokojnie asekurować środek pola. I o ile transfer Pogby teraz jest nierealny, to gdyby była możliwość wymiany Rakitic-Pogba zgodziłbym się bez wahania. Czekam na pociski

0

Tam gdzie Paweł Dybała

0

Polecam PS4.

21

Po przyjściu Vidala nie potrzebujemy pomocników wg mnie. Można natomiast sprzedawac, to też całkiem fajna zabawa :DDD

0

Rivaldo na LW? XDD

0

Obok Pola i Bońka(twitter) najbardziej irytujący mnie ekspert

2

Niech dadzą Cruyffa, jakiegoś prawoskrzydlowego i bocznego obrońcę, może przesadzam ale mogliby dac ikonę Xaviemu
Pomoc Vieira-Gullit-Makelele i mozna odkladac pada

0

Ja kupiłem Pesa 18 zamiast Fify i był dobry, bardziej realistyczny jednak zdarzają się błędy i wylewy w obronie, i dla mnie uciążliwa była mała liczba europejskich stadionów, ale to była dobra gra. Liczę jednak ze Barcelona i Camp Nou przede wszystkim wróci do Fify jak najszybciej ;)

0

Liczę ze to będzie lepsza część niz 18

0

Ominął Cię biały mi...yyy rycerz

1

Mam nadzieje ze dodadza jeszcze wiecej ikon, Rivaldo bym chciał ;)

0

Nie ma co tracić czasu, przycisk zgłoś wystarczy na takiego delikwenta ;)

0

No troszkę pomyliłem fakt, jednak Suarez na skrzydle gra zle, oby Valverde go ustawial jak trzeba, a jesli chodzi o kandydata to koledzy nizej przypomnieli o Gabrielu Jesusie, wg mnie on byłby idealny tylko do wyjecia praktycznie nie możliwy

0

Kompletnie o nim zapomniałem, byłby idealny ale City to podobnie jak PSG. Stamtąd się nie odchodzi

0

Suarez właśnie jest typową 9, dzieki niemu odeszlismy od memicznego juz Fabsa na 9 xD

0

Jesli chodzi o tą 3 i symulki
Neymar=Suarez>Alba
Alba nie symuluje tak często jak oni

0

Martial byłby ok, zależy jak karierą pokieruje

2

Będę szczery, nigdy go nie lubiłem ze wzgledu na jego styl bycia i zachowanie poza boiskiem, jednak oczywiscie życzę mu powodzenia, w końcu jest już w Barcelonskiej rodzinie

9

3

Aguero to absolutnie nie, zanim przyszedł Suarez tez chciałem Argentynczyka ale dobrze ze potoczyło sie tak a nie inaczej, z innych kandydatów jeszcze jest Werner, ewentualnie szkółka(Abel Ruiz)

1

Tak jak kolega wyzej napisał, Griezmann tu juz nie trafi

1

Możesz przykłady podać tylko w miarę mozliwe transfery

1

No ale czy Firmino to az tak wysoki poziom? Jest dobry ale czy klasowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?