FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Zaczynam go lubic, mówi co myśli
4
Niech będzie tam jak najdłużej, nie lubię United
0
No to spoko, ale często te gry są takie sobie, nie rzucają jakis klasyków
19
Ja i tak uwazam ze gra przez internet powinna byc za free
0
Te osoby chyba poszły monitorować Gomesa, podobny przypadek
46
Chyba jeden z najbardziej irytujących mnie piłkarzy z Barcy obok Gomesa i Turana, poza tym on jest za słaby na Barcelonę
6
Se Queda ;)
1
Jeszcze Douglas na PO, na LO to ciężko wytypować ale nie wiem, może Theo?
Rzeczywiście ściana płaczu
0
Czemu Suarez nie? Czyli Eto np tez nie jest legendą?
0
Oczywiscie ze 4K, oczywiście taki dobry model a nie syf
1
Ten człowiek to jest maszyna
0
Modric wychodzi na to ze tez jest słabszy ;)
0
Suarez tez był świr ale ogarnął się więc jestem pozytywnie nastawiony
1
Strach się bać
3
No to następna szansa przy 7000
0
Denis, to twoja szansa.
13
Szkoda ze Camp Nou nie ma, ale dzięki temu ze reszta bedzie miala własne stadiony to El Libertador nie będzie tak raził w oczy jak w 17 xD
1
Widzę, że naczelny hejter ale juz nic nie pisze bo jeszcze bana dostanę
1
"Ile dałbym by zapomnieć Cię..."
0
Matko niech przestanie
0
Nikt Ci nie powie jak było w pierwszym meczu na Camp Nou gdzie tez było sporo kontrowersji, tylko w stronę Chelsea
12
Gówno zagrał a cieszy się jakby im mecz wygrał
16
Coraz lepsze te pomysły, szkoda ze do Władywostoku nie polecą
4
Może i Borek jest profesjonalny, ale ta jego stronniczość w stosunku do Realu skreśla go przynajmniej w moich oczach Barcelonisty, jest przecież Jacek Laskowski i mimo kibicowania Barcelonie potrafi być w miarę obiektywny. Można? Można
8
Narzekalem na komentarz Zewlakowa nie raz ale wczoraj...
0
Przykro mi Floro, ale ten problem musisz rozwiązać sam, chociaż ten Winicjus Żunior niezły talent, wczoraj zagrał świetnie w karty na ławce z podróbka Casilla(s)a
3
Wiesz... Dąb Bartek robi spore wrażenie
6
Nie da się słuchać tego komentarza. Już wolałem Zewlakowa, Iwańskiego czy Trzeciaka niż ten zabójczy duet Borek Hajto
1
Dobra sorki nie było tego xDD
0
Griezmann to chyba kręci filmy bo na boisku to go nie widać