24

Zaczynam go lubic, mówi co myśli

4

Niech będzie tam jak najdłużej, nie lubię United

0

No to spoko, ale często te gry są takie sobie, nie rzucają jakis klasyków

19

Ja i tak uwazam ze gra przez internet powinna byc za free

0

Te osoby chyba poszły monitorować Gomesa, podobny przypadek

46

Chyba jeden z najbardziej irytujących mnie piłkarzy z Barcy obok Gomesa i Turana, poza tym on jest za słaby na Barcelonę

6

Se Queda ;)

1

Jeszcze Douglas na PO, na LO to ciężko wytypować ale nie wiem, może Theo?
Rzeczywiście ściana płaczu

0

Czemu Suarez nie? Czyli Eto np tez nie jest legendą?

0

Oczywiscie ze 4K, oczywiście taki dobry model a nie syf

1

Ten człowiek to jest maszyna

0

Modric wychodzi na to ze tez jest słabszy ;)

0

Suarez tez był świr ale ogarnął się więc jestem pozytywnie nastawiony

1

Strach się bać

3

No to następna szansa przy 7000

0

Denis, to twoja szansa.

13

Szkoda ze Camp Nou nie ma, ale dzięki temu ze reszta bedzie miala własne stadiony to El Libertador nie będzie tak raził w oczy jak w 17 xD

1

Widzę, że naczelny hejter ale juz nic nie pisze bo jeszcze bana dostanę

1

"Ile dałbym by zapomnieć Cię..."

0

Matko niech przestanie

0

Nikt Ci nie powie jak było w pierwszym meczu na Camp Nou gdzie tez było sporo kontrowersji, tylko w stronę Chelsea

12

Gówno zagrał a cieszy się jakby im mecz wygrał

16

Coraz lepsze te pomysły, szkoda ze do Władywostoku nie polecą

4

Może i Borek jest profesjonalny, ale ta jego stronniczość w stosunku do Realu skreśla go przynajmniej w moich oczach Barcelonisty, jest przecież Jacek Laskowski i mimo kibicowania Barcelonie potrafi być w miarę obiektywny. Można? Można

8

Narzekalem na komentarz Zewlakowa nie raz ale wczoraj...

0

Przykro mi Floro, ale ten problem musisz rozwiązać sam, chociaż ten Winicjus Żunior niezły talent, wczoraj zagrał świetnie w karty na ławce z podróbka Casilla(s)a

3

Wiesz... Dąb Bartek robi spore wrażenie

6

Nie da się słuchać tego komentarza. Już wolałem Zewlakowa, Iwańskiego czy Trzeciaka niż ten zabójczy duet Borek Hajto

1

Dobra sorki nie było tego xDD

0

Griezmann to chyba kręci filmy bo na boisku to go nie widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?