FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W ogóle kibice Realu powinni się położyć do łóżek bo w końcu to też jeszcze hala dzieci
0
Spokojnie kolego, bez frustracji
12
Kurek klasa w przeciwieństwie do Kubiaka
3
Inteligentny to raczej nie jest
25
Na obecną chwilę Vidal wciąga dupą Rakiticia, i prawdę mówiąc to nie jest zawodnik na Barcelonę
0
Strach się bać jak zagra para Lenglet-Vermaelen. Kompletny brak zgrania i jeszcze będący w słabej formie Roberto. Za Sergio mógłby grać Vidal który jako jeden z nielicznych trzyma poziom
0
Siła złego na jednego, teraz zostajemy z fatalnym Pique, nieogranym Lengletem i Vermaelenem. Świetnie
0
Jak nie narzekałem na Valverde cały poprzedni sezon to po tym wczorajszym meczu coś we mnie pękło. Tak topornej, bezproduktywnej i bezbarwnej Barcelony jeszcze w swoim(co prawda nie jakimś długim) życiu nie widziałem. Z ostatnią drużyną La Ligi nie mamy tak naprawdę sytuacji a wszystko zależy od indywidualnosci w większości Messiego i Coutinho. Z taką grą możemy zapomnieć o LM, mam tylko nadzieję że drużyna i przede wszystkim obrona się ogarnie bo to co wczoraj robił Pique i Roberto to piłkarski kryminał
0
Scinajac brodę zahaczyl o mózg
1
Pique matko co za dzban
0
Pique słabiutko, niepotrzebny był ten faul Lengleta, szkoda bo teraz będzie problem ze zdobywaniem bramek
0
Wielu z nich grało w Polsce, to prawdopodobne ze wolą abyśmy my wyszli a nie Francuzi
0
Niee, myślę że do marca/kwietnia, w maju pogoda potrafiła dopisać ;)
Ale z całością się zgadzam
1
Przyzwyczaiłem się do niego z brodą :DDD
5
Zwykły troll, nie karmcie go
0
Suarez w formie jest na podobnym poziomie co Ibra w formie. Ale obecny Suarez no to szkoda słów...
1
Takimi jak on czy tusa85 nie warto się przejmować bo to zwykli hejterzy którzy wychodzą z jaskiń kiedy nadarzy się okazja. Teraz np nie widze żadnych ich komentarzy :)
0
Spoko, zobaczysz ze za parę miesięcy też nie będzie rotował
17
Klocki lego xDDDDDD
Jak dzieci.
0
Nawet jakby Rakitic upadł i sobie twarz rozwalił to i tak będzie grał. Valverde nie zna słowa - rotacja
0
Z każdym rokiem te wszystkie tajfuny czy huragany są coraz mocniejsze. Pewnie to przez globalne ocieplenie
96
No i co ta Hiszpania osiągnęła w porownaniu do tej np z 2010? ;)
11
Realu co prawda nie cierpię, ale gdy Ronaldo odszedł to nawet mogę ich znieść. Wychodzi na to ze Ronaldo bardziej nie lubiłem niż Realu
0
Nie przesadzaj z tym 91... 89 było optymalne ewentualnie 90 ale to już max
1
Widzisz uderz w stół a nożyce się odezwą heh
0
O to do dupy, no ale dzieki za info
0
O kurcze, nie wiem czy to prawda ale w 16 i 17 nie zdarzało mi się tak
0
Nigdy nie miałem takiej sytuacji. Rozwiniesz o co chodzi? Dodam ze nie raz tak robiłem i było ok
0
Nie, wesele.
0
Eee dodam trochę tempa Vidalowi i Pique, poprawię overall Dembele i obniże do 90 Ramosowi i do 87 Isco