4

W ogóle kibice Realu powinni się położyć do łóżek bo w końcu to też jeszcze hala dzieci

0

Spokojnie kolego, bez frustracji

12

Kurek klasa w przeciwieństwie do Kubiaka

3

Inteligentny to raczej nie jest

25

Na obecną chwilę Vidal wciąga dupą Rakiticia, i prawdę mówiąc to nie jest zawodnik na Barcelonę

0

Strach się bać jak zagra para Lenglet-Vermaelen. Kompletny brak zgrania i jeszcze będący w słabej formie Roberto. Za Sergio mógłby grać Vidal który jako jeden z nielicznych trzyma poziom

0

Siła złego na jednego, teraz zostajemy z fatalnym Pique, nieogranym Lengletem i Vermaelenem. Świetnie

0

Jak nie narzekałem na Valverde cały poprzedni sezon to po tym wczorajszym meczu coś we mnie pękło. Tak topornej, bezproduktywnej i bezbarwnej Barcelony jeszcze w swoim(co prawda nie jakimś długim) życiu nie widziałem. Z ostatnią drużyną La Ligi nie mamy tak naprawdę sytuacji a wszystko zależy od indywidualnosci w większości Messiego i Coutinho. Z taką grą możemy zapomnieć o LM, mam tylko nadzieję że drużyna i przede wszystkim obrona się ogarnie bo to co wczoraj robił Pique i Roberto to piłkarski kryminał

0

Scinajac brodę zahaczyl o mózg

1

Pique matko co za dzban

0

Pique słabiutko, niepotrzebny był ten faul Lengleta, szkoda bo teraz będzie problem ze zdobywaniem bramek

0

Wielu z nich grało w Polsce, to prawdopodobne ze wolą abyśmy my wyszli a nie Francuzi

0

Niee, myślę że do marca/kwietnia, w maju pogoda potrafiła dopisać ;)
Ale z całością się zgadzam

1

Przyzwyczaiłem się do niego z brodą :DDD

5

Zwykły troll, nie karmcie go

0

Suarez w formie jest na podobnym poziomie co Ibra w formie. Ale obecny Suarez no to szkoda słów...

1

Takimi jak on czy tusa85 nie warto się przejmować bo to zwykli hejterzy którzy wychodzą z jaskiń kiedy nadarzy się okazja. Teraz np nie widze żadnych ich komentarzy :)

0

Spoko, zobaczysz ze za parę miesięcy też nie będzie rotował

17

Klocki lego xDDDDDD
Jak dzieci.

0

Nawet jakby Rakitic upadł i sobie twarz rozwalił to i tak będzie grał. Valverde nie zna słowa - rotacja

0

Z każdym rokiem te wszystkie tajfuny czy huragany są coraz mocniejsze. Pewnie to przez globalne ocieplenie

96

No i co ta Hiszpania osiągnęła w porownaniu do tej np z 2010? ;)

11

Realu co prawda nie cierpię, ale gdy Ronaldo odszedł to nawet mogę ich znieść. Wychodzi na to ze Ronaldo bardziej nie lubiłem niż Realu

0

Nie przesadzaj z tym 91... 89 było optymalne ewentualnie 90 ale to już max

1

Widzisz uderz w stół a nożyce się odezwą heh

0

O to do dupy, no ale dzieki za info

0

O kurcze, nie wiem czy to prawda ale w 16 i 17 nie zdarzało mi się tak

0

Nigdy nie miałem takiej sytuacji. Rozwiniesz o co chodzi? Dodam ze nie raz tak robiłem i było ok

0

Nie, wesele.

0

Eee dodam trochę tempa Vidalowi i Pique, poprawię overall Dembele i obniże do 90 Ramosowi i do 87 Isco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?