FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest aż niemożliwe by być takimi amebami umysłowymi, a już zwłaszcza jak dotyczy to wyżej postawione osoby w klubie(dyrektorzy). No ale niech piecze może zapiekankę zrobią xD
0
Szkoda go, ale chyba dłużej niż pół roku u nas nie posiedzi
0
Dopóki jest Valverde to nic się nie zmieni. Nasza gra zależy od indywidualności Dembele, Arthura bądź Messiego.
1
Podpisuję się nogami i rękami
1
W tym sezonie Ligi Mistrzów - 0 bramek
W 2017/2018 - 1 gol
To nie jest transfer na teraz tylko na przyszłość, z wiekiem Suarez będzie coraz słabszy
0
Suarez dzisiaj przeszedł samego siebie. Nie ma co, niech dogadają się z Joviciem bo z Urugwajczykiem będzie już tylko równia pochyła. Jak ktoś nie wierzy to niech zobaczy jak grał w sezonie 13/14 lub 15/16 a jak gra teraz i nie chodzi mi tylko o staty
0
Prawdę mówiąc trochę się martwię tym meczem, trauma z Romy została w głowie
0
Czekaj szukam tarczy
0
To jak już Ernesto zostajesz na następny sezon to możesz mnie przekonać do swojej osoby, bo jak na razie to za Martino lepiej gra wyglądała.
Możecie mnie atakować ;D
2
No po prostu nie, najpierw to zabija futbol a teraz wszystko jest ok
0
To niezły funboy xDD
0
Że Ci się chce odpisywac na każdy komentarz zamiast po prostu isc cieszyć się na rm.pl
0
Pojedynki między zespołami?
2
Aż dziwne że Marciniak nic nie wydlubał żeby bramkę anulowac
0
Wyniki w ostatnich klasykach kompletnie tego nie pokazują prawda? :DD
Bayern, Atleti czy Liverpool juz dostali po dupie.
2
Jestem niemal pewny że jak nie my to Real wygra po raz czwarty. Jestem o to dziwnie spokojny, tak jak ktos nizej pisał, że za dużo meczy Realu widzieliśmy żeby nie wiedzieć jak to się skończy
0
Real bardzo możliwe, oni zawsze na wiosne maja zwyzke formy.
Czemu napisałeś 2 praktycznie identyczne komentarze? XD
0
Mają talent do tego zwlaszcza w ostatnich latach
0
Bądźmy szczerzy, nic już nie zrobią.
0
Liczyłem na United, PSG po Realu to drugi klub którego tak bardzo nie znoszę, nie wiem jak oni nie wykorzystali tego ze PSG grało bez Neymara i Cavaniego. Jak dla mnie dwumecz jest juz przesądzony ale jeszcze jest rewanż
0
*wahania, ale jeśli o Coutinho chodzi to dajmy mu jeszcze czas.
0
Nikt Cię nie zmusza by go lubic ale przyznac trzeba że Luisito to jedna z najlepszych jak nie najlepsza 9 w historii naszego klubu. Ja mimo wszystko będę tęsknił
0
Oczywiscie za wcześnie na takie dywagacje, ale tak czysto teoretycznie, jakby Coutinho do końca sezonu grał tak słabo to zostawilibyscie go czy próbowali sprzedać? Wierze w jego umiejętności ale on trochę swoim profilem nie pasuje, ni pomocnik ni to skrzydłowy
2
Czepianie się awatara no nieźle. Przypominam ze jest tu użytkownik mający na awatarze Ramosa w koszulce Barcelony to dopiero :D
2
Jaki bullshit, czyli mozna lamac wszystkich na boisku bo cel uświęca środki? Wolałbym kłócić sie z kimś czy słuchać pyskowek od Alby niz dostac łokcia w zęby od Sergio.
0
Granie w gry nawiązujące do piłki nożnej to czas gdy miałem około 5 lat, ale jesli chodzi o interesowanie sie sportem to chyba to był mecz Wisła-Barcelona wygrany przez Wisłę 1-0, pamiętam jak wyczekiwalem finału w Rzymie i wtedy juz kibicowalem Barcelonie mimo ze byłem dzieciakiem.
0
Ferrari, albo z tych co tu są to BMW lub Mercedes
1
To jak tak prosimy to 27 lutego ja mam, i prosze o to co Pan wyżej :))
0
Ja czuje sie czysty, jadlem zawsze tylko drobiowego :D
1
Jak ta piosenka mnie denerwuje