0

To jest aż niemożliwe by być takimi amebami umysłowymi, a już zwłaszcza jak dotyczy to wyżej postawione osoby w klubie(dyrektorzy). No ale niech piecze może zapiekankę zrobią xD

0

Szkoda go, ale chyba dłużej niż pół roku u nas nie posiedzi

0

Dopóki jest Valverde to nic się nie zmieni. Nasza gra zależy od indywidualności Dembele, Arthura bądź Messiego.

1

Podpisuję się nogami i rękami

1

W tym sezonie Ligi Mistrzów - 0 bramek

W 2017/2018 - 1 gol

To nie jest transfer na teraz tylko na przyszłość, z wiekiem Suarez będzie coraz słabszy

0

Suarez dzisiaj przeszedł samego siebie. Nie ma co, niech dogadają się z Joviciem bo z Urugwajczykiem będzie już tylko równia pochyła. Jak ktoś nie wierzy to niech zobaczy jak grał w sezonie 13/14 lub 15/16 a jak gra teraz i nie chodzi mi tylko o staty

0

Prawdę mówiąc trochę się martwię tym meczem, trauma z Romy została w głowie

0

Czekaj szukam tarczy

0

To jak już Ernesto zostajesz na następny sezon to możesz mnie przekonać do swojej osoby, bo jak na razie to za Martino lepiej gra wyglądała.
Możecie mnie atakować ;D

2

No po prostu nie, najpierw to zabija futbol a teraz wszystko jest ok

0

To niezły funboy xDD

0

Że Ci się chce odpisywac na każdy komentarz zamiast po prostu isc cieszyć się na rm.pl

0

Pojedynki między zespołami?

2

Aż dziwne że Marciniak nic nie wydlubał żeby bramkę anulowac

0

Wyniki w ostatnich klasykach kompletnie tego nie pokazują prawda? :DD
Bayern, Atleti czy Liverpool juz dostali po dupie.

2

Jestem niemal pewny że jak nie my to Real wygra po raz czwarty. Jestem o to dziwnie spokojny, tak jak ktos nizej pisał, że za dużo meczy Realu widzieliśmy żeby nie wiedzieć jak to się skończy

0

Real bardzo możliwe, oni zawsze na wiosne maja zwyzke formy.
Czemu napisałeś 2 praktycznie identyczne komentarze? XD

0

Mają talent do tego zwlaszcza w ostatnich latach

0

Bądźmy szczerzy, nic już nie zrobią.

0

Liczyłem na United, PSG po Realu to drugi klub którego tak bardzo nie znoszę, nie wiem jak oni nie wykorzystali tego ze PSG grało bez Neymara i Cavaniego. Jak dla mnie dwumecz jest juz przesądzony ale jeszcze jest rewanż

0

*wahania, ale jeśli o Coutinho chodzi to dajmy mu jeszcze czas.

0

Nikt Cię nie zmusza by go lubic ale przyznac trzeba że Luisito to jedna z najlepszych jak nie najlepsza 9 w historii naszego klubu. Ja mimo wszystko będę tęsknił

0

Oczywiscie za wcześnie na takie dywagacje, ale tak czysto teoretycznie, jakby Coutinho do końca sezonu grał tak słabo to zostawilibyscie go czy próbowali sprzedać? Wierze w jego umiejętności ale on trochę swoim profilem nie pasuje, ni pomocnik ni to skrzydłowy

2

Czepianie się awatara no nieźle. Przypominam ze jest tu użytkownik mający na awatarze Ramosa w koszulce Barcelony to dopiero :D

2

Jaki bullshit, czyli mozna lamac wszystkich na boisku bo cel uświęca środki? Wolałbym kłócić sie z kimś czy słuchać pyskowek od Alby niz dostac łokcia w zęby od Sergio.

0

Granie w gry nawiązujące do piłki nożnej to czas gdy miałem około 5 lat, ale jesli chodzi o interesowanie sie sportem to chyba to był mecz Wisła-Barcelona wygrany przez Wisłę 1-0, pamiętam jak wyczekiwalem finału w Rzymie i wtedy juz kibicowalem Barcelonie mimo ze byłem dzieciakiem.

0

Ferrari, albo z tych co tu są to BMW lub Mercedes

1

To jak tak prosimy to 27 lutego ja mam, i prosze o to co Pan wyżej :))

0

Ja czuje sie czysty, jadlem zawsze tylko drobiowego :D

1

Jak ta piosenka mnie denerwuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?