0

Szkoda mi Malcoma. Przychodził tutaj jako utalentowany piłkarz, a tak naprawdę zabraliśmy mu rok kariery który spędził na ławce. Jeśli ten transfer miał na celu zagranie na nosie Romy, to naprawde jest mi wstyd. I jeszcze ten ,,ekonomiczny" następca w postaci Williana. Szkoda gadać po prostu

0

Co oni z tym Willianem, gość jest słaby jak sik pająka i na dodatek stary, a w drugą stronę idzie młody piłkarz i dopłata? Żart, pewnie kolejna zachcianka Ernesto

1

4x4 to wyczyn i nic tego nie zmieni, zwycięzców się nie ocenia.

1

XDDDDD
Czyli Real 3xLM pod rząd to nie wyczyn?

1

No i gitara, lepiej że on wygrywa niż jakiś Niemiec czy Austriak, powiem więcej, życzę mu zgarnięcia 4 zwycięstw w turnieju.

0

Chyba nie ale pewny nie jestem

3

No to jak osiagnales cel to wypierdzielaj na notatnik się pochwalić :)

0

Kiedyś miałem rekord 40 sekund z hakiem, ale kiedy to było, ukladalem najłatwiejszym LBL-em

0

Juz widzę chyba 3 raz jak on uzywa tego ,,twój stary pijany". Nie da sie tego inaczej nazwac jak szukanie atencji

3

Tak jak przypuszczałem: pajac szukający atencji

0

Na przyszłość będę pamiętał, nie jestem informatykiem nawet nie wiedziałem ze tak można ;)

0

Hej Ramblowicze, pytałem wczoraj was o ankietę, ale po pokazaniu jej grupie postanowiliśmy dodać wszystkie pytania nie tylko te 2 wczorajsze, które mi wypadły do opracowania :D Dlatego proszę o udział, jest 7 pytań, za każdy głos bardzo dziękuje w imieniu swoim i całej grupy :)
https://www.strawpoll.me/16941061
https://www.strawpoll.me/16941070
https://www.strawpoll.me/16941087
https://www.strawpoll.me/16941098
https://www.strawpoll.me/16941106
https://www.strawpoll.me/16941113
https://www.strawpoll.me/16941115
Pozdrawiam :)

1

Dzięki za głos :)
Pytania były w grupie ustalane

0

To bardziej przymus heh :DDD

1

Ramblowicze proszę Was o udział w krótkiej ankiecie, którą musze przygotować na lekcje Wosu. To tylko 2 pytania, więc dużo czasu wam nie zajmie a mi bardzo pomoże :)
https://www.strawpoll.me/16935474
https://www.strawpoll.me/16935525

0

Rakitic, Dembele i moze Vidal, ale on moglby byc jak zmiennikiem jak Keita

0

Kobayashi sie odpalil, idzie po 2 zwyciestwo w sezonie

3

Arturo będzie naszym najlepszym transferem od lat w stosunku jakość/cena. Zapierdzielal po tym boisku jak jakies TGV, powinien grac w wyjściowej jedenastce za Ivana wg mnie.

8

Stoch miał -14 za wiatr a Kobayashi -6

30

Pogoń Szczecin is coming.

3

Jestem pewien ze nic się nie zmieni po tych wyciekach, jednak tak po ludzku chciałbym zeby mu dowalili taką karę żeby się mówiąc krótko ZESRAŁ. Niestety tak się nie stanie a szkoda

0

Oj pomyłka przepraszam :D

0

Tego niestety nie wiem

1

Szczerze nie polecam w ogóle kupowania fif na ps3 bądź XONE bo to już jest melodia przeszłości. Jeśli masz ps3 a tak wnioskuje po pytaniu to uzbieralbym na uzywane ps4 i fife 18/19 jak Ci zależy, bo np ja mam 19 i to nie jest gra na moje nerwy :D

7

Nie warto, na tej generacji praktycznie nic się nie zmieniło od fify 16

1

Proszę ;)

0

Spoko by też było jakby ostatni był Remus

1

Spokojnie, oni nawet nie wiedzą co to jest

0

Nauczyciel ma zawsze rację xD

0

Pewnie Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?