1

Jak dla mnie bardzo podobny poziom

11

Mnie nie oburzają, i tak wszystko poprawię w ustawieniach :DD

0

U mnie na początku było 29 ale teraz zrobilo sie 24, niemniej moja klasa jest najmniejsza w szkole

0

Tylko stary rap jest dobry, a ten nowy jest fatalny bo jest nowy
:D

0

A kto powiedział że będzie ikoną?

90

To jest najgłupszy pomysł jaki Tebasowi wpadł do głowy

0

Na pewno nie będzie, ogromna presja na barkach raczej ich stłamsi

3

Niektórzy są tak zaslepieni ze i tak tego nie zauważą

0

Chyba każdy się zaskoczył, jakby go ktoś z kimś podmienił

0

Możliwe ze bedziesz musiał go stworzyc sam bo chyba go nie ma. Miny przed transferem do Barcy tez nie było

2

Benzema pozytywnie zaskakuje, z kolei na minus na razie G.O.A.T który coś się w Juve zablokował, ale spokojnie zagra w kwietniu 2 mecze strzeli kilka bramek w LM i znów będzie królem

8

Za Martino było nudne klepanie, miał dobrą kadrę a i tak nie potrafił wygrac żadnego trofeum. Valverde ze słabą kadrą po odejściu Neymara, rozbitą dwumeczem o Superpuchar Hiszpanii potrafił zdobyć dublet, ba nawet mógł wygrać ligę bez porażki. Oczywiście że Valverde

0

Najgorzej jak słychać Sławomira, działa na mnie jak płachta na byka

1

Chorwat rozegrał 60 meczów mniej, Iniesta potrafił kręcić duże liczby ale w ostatnich sezonach Ramos miał więcej bramek od niego i się wszyscy nabijali. A wiadomo jaki wpływ miał Iniesta na Barcelonę czy Hiszpanię

1

No to akurat dobrze. Popatrzylbym na ból dupy siostry Cristiano czy jego agenta :D
Może jeszcze mamusia będzie bronić synka

0

Na obecną chwilę kręci się wokół top 5. On jest trochę jak Iniesta, tez nie mial jakis niesamowitych liczb ale swoim stylem gry odmieniał oblicze meczów. Co prawda wg mnie Iniesta>Modric ale nie odbieram mu umiejętności

11

To że Messi powinien wygrywać bo jest najlepszy to wiem, ale nie umniejszaj Modriciowi. Razem z Rakiticiem dwa główne motory napędowe Chorwacji

1

Tak mi do niej tęskno już

10

Ja tam Albę lubie choć potrafi byc czasem irytujący

0

No w Hiszpanii to chyba Barcelona tylko xDD

0

W praktyce liczy się tylko Barcelona i Real

2

Szkoda tracic czasu, praktycznie wszystkie jego komentarze to hejt na Valverde, zapomniał kto zgarnął dublet w zeszłym sezonie i wątpię czy pamieta lata posuchy jak choćby sezon 2007-2008

0

Ja co prawda idę też do 2 klasy liceum jednak ja mam profil z rozszerzoną historią i wosem, jednak jak zobaczyłem podrecznik do historii, 2 tomy łącznie ponad 1000 stron wiec myślę że u ciebie może być podobnie.
P.S takiego podrecznika nie dostaniecie ale będzie ciężej

1

To zaklamuje jakikolwiek obraz rywalizacji między nimi, nastrzelal w LM bramek Apoelowi czy Borussii w grupie a w polfinale a zwłaszcza finale został przycmiony przez Bale'a. I to niby CR7 jest najlepszy w historii(XDDDDD)

9

Równie dobrze mogloby byc pudło Ronaldo z Iranem i bramka Messiego z Nigerią po genialnym przyjęciu udem ale Krysztjano sie lepiej sprzedaje, Siiii

17

Na TVP Info chwalą się oglądalnością pokazując 2 akcje z mundialu, wolnego Ronaldo z Hiszpania, i pudło Messiego z karnego. Chyba wiadomo kto jest lepszy
XDDDDD

0

O tak, ile godzin w tej grze spędziłem, jeszcze Krzyzowiec był super
Kiedys to było...

1

Tarcia między nimi będzie słychać aż w Sosnowcu

2

Zdecydowanie najłatwiejsza grupa tzw typowe ogórki polskiego rapu, najsilniejszy jest Paluch ale on tez nie bedzie faworytem do wygrania LM

0

Różnica jest taka że Bojan nie wytrzymał presji, a Paco nie dostawał regularnej szansy gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?