FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dla mnie bardzo podobny poziom
11
Mnie nie oburzają, i tak wszystko poprawię w ustawieniach :DD
0
U mnie na początku było 29 ale teraz zrobilo sie 24, niemniej moja klasa jest najmniejsza w szkole
0
Tylko stary rap jest dobry, a ten nowy jest fatalny bo jest nowy
:D
0
A kto powiedział że będzie ikoną?
90
To jest najgłupszy pomysł jaki Tebasowi wpadł do głowy
0
Na pewno nie będzie, ogromna presja na barkach raczej ich stłamsi
3
Niektórzy są tak zaslepieni ze i tak tego nie zauważą
0
Chyba każdy się zaskoczył, jakby go ktoś z kimś podmienił
0
Możliwe ze bedziesz musiał go stworzyc sam bo chyba go nie ma. Miny przed transferem do Barcy tez nie było
2
Benzema pozytywnie zaskakuje, z kolei na minus na razie G.O.A.T który coś się w Juve zablokował, ale spokojnie zagra w kwietniu 2 mecze strzeli kilka bramek w LM i znów będzie królem
8
Za Martino było nudne klepanie, miał dobrą kadrę a i tak nie potrafił wygrac żadnego trofeum. Valverde ze słabą kadrą po odejściu Neymara, rozbitą dwumeczem o Superpuchar Hiszpanii potrafił zdobyć dublet, ba nawet mógł wygrać ligę bez porażki. Oczywiście że Valverde
0
Najgorzej jak słychać Sławomira, działa na mnie jak płachta na byka
1
Chorwat rozegrał 60 meczów mniej, Iniesta potrafił kręcić duże liczby ale w ostatnich sezonach Ramos miał więcej bramek od niego i się wszyscy nabijali. A wiadomo jaki wpływ miał Iniesta na Barcelonę czy Hiszpanię
1
No to akurat dobrze. Popatrzylbym na ból dupy siostry Cristiano czy jego agenta :D
Może jeszcze mamusia będzie bronić synka
0
Na obecną chwilę kręci się wokół top 5. On jest trochę jak Iniesta, tez nie mial jakis niesamowitych liczb ale swoim stylem gry odmieniał oblicze meczów. Co prawda wg mnie Iniesta>Modric ale nie odbieram mu umiejętności
11
To że Messi powinien wygrywać bo jest najlepszy to wiem, ale nie umniejszaj Modriciowi. Razem z Rakiticiem dwa główne motory napędowe Chorwacji
1
Tak mi do niej tęskno już
10
Ja tam Albę lubie choć potrafi byc czasem irytujący
0
No w Hiszpanii to chyba Barcelona tylko xDD
0
W praktyce liczy się tylko Barcelona i Real
2
Szkoda tracic czasu, praktycznie wszystkie jego komentarze to hejt na Valverde, zapomniał kto zgarnął dublet w zeszłym sezonie i wątpię czy pamieta lata posuchy jak choćby sezon 2007-2008
0
Ja co prawda idę też do 2 klasy liceum jednak ja mam profil z rozszerzoną historią i wosem, jednak jak zobaczyłem podrecznik do historii, 2 tomy łącznie ponad 1000 stron wiec myślę że u ciebie może być podobnie.
P.S takiego podrecznika nie dostaniecie ale będzie ciężej
1
To zaklamuje jakikolwiek obraz rywalizacji między nimi, nastrzelal w LM bramek Apoelowi czy Borussii w grupie a w polfinale a zwłaszcza finale został przycmiony przez Bale'a. I to niby CR7 jest najlepszy w historii(XDDDDD)
9
Równie dobrze mogloby byc pudło Ronaldo z Iranem i bramka Messiego z Nigerią po genialnym przyjęciu udem ale Krysztjano sie lepiej sprzedaje, Siiii
17
Na TVP Info chwalą się oglądalnością pokazując 2 akcje z mundialu, wolnego Ronaldo z Hiszpania, i pudło Messiego z karnego. Chyba wiadomo kto jest lepszy
XDDDDD
0
O tak, ile godzin w tej grze spędziłem, jeszcze Krzyzowiec był super
Kiedys to było...
1
Tarcia między nimi będzie słychać aż w Sosnowcu
2
Zdecydowanie najłatwiejsza grupa tzw typowe ogórki polskiego rapu, najsilniejszy jest Paluch ale on tez nie bedzie faworytem do wygrania LM
0
Różnica jest taka że Bojan nie wytrzymał presji, a Paco nie dostawał regularnej szansy gry