FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
XDDDDD.
2
Zobowiazuje nie, ale Ramos tez jest ,,mądry"
0
Myślę ze wyciągniesz za mniej niż 1000, ceny konsol mocno się wahają
0
Pewnie, tylko zalezy za ile
1
Świetnie się zaczyna widzę
0
Kroos, Varane, Modric/Isco
8
To prawda, po prostu wszyscy sie przyzwyczaili do jego niebotycznego poziomu
52
Nigdy się nie czepiam o awatary ale ten to po prostu wydlubal mi oczy
0
*Litwy
W tym okienku petard nie będzie
0
Czy tylko on mnie tak irytuje tym pajacowaniem w internecie?
4
Wiarygodne jak to że Messi jest trenerem Argentyny i ustawia skład
0
Z brodą.
9
Jeszcze Gabriel Jesus, tylko ze nie do wyciągnięcia, ta 4 spoko ale Werner nie pasuje
6
Tylko ze on Superpucharu nie wygra :p
2
Luis jest świetny, ale z roku na rok jest coraz słabszy wg mnie, pasuje do nas bo staty wykręcił piękne, musi się tylko ogarnąć
3
Był po prostu ok bramkarzem, tyle
1
Człowieku jaki hejt? Nie widzisz jak Suarez gra? Zrobił straszny zjazd i to nie jest chwilowe, to trwa co najmniej sezon, nastrzela bramek bo okazji będzie miał multum ale w LM ile bramek strzelił ostatnio? Jedną? Ja rozumiem jakby miał niesamowite sezony i teraz dopadł go dołek ale prawda jest taka że niestety to jest równia pochyła i to od jakiegoś czasu
0
Może trochę głupio, ale tak po raz pierwszy kibicowałem Barcelonie w przegranym starciu z Wisłą Kraków ;)
Od tego się zaczęło
1
Jak dla mnie Teo to jest drewno, no ale powodzenia
1
On zawsze był trochę ,,drewniany" ale potrafił strzelac z różnych pozycji czy z jakiś wolejów, przewrotek. Teraz nie potrafi nawet na pustą kopnąć, trochę to smutne :/
0
To też ale Valverde nie ma jaj by za niego wystawic Munira czy Paco
12
Bez kitu, Suarez to równia pochyla co najmniej od jednego sezonu, za rok będzie potrzebny napastnik, bo o ile lubię Luisito to widać, że on się powoli kończy
0
Koke nie pasuje do nas w ogóle, a Bellerin może pasuje ale w obronie jest za słaby
6
No a nie gramy nudno? Skutecznie ale dosc topornie
4
Spokojnie, z Liverpoolu juz niedaleko do nas :DDD
0
Ja liczyłem na Vidala :p
4
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Aa ok czyli zwykłe ploty, dzieki za rozjasnienie
1
Co sie stało z tym Dembele? Wszyscy piszą a na stronie ani artykułu ani nic. Ktoś przybliży?