1

Większość dostała glupawki po hattricku Ronaldo z Hiszpanią dlatego zapomnieli

2

Teraz to jest Madridista jak mówił w wywiadzie Ivan, po co mamy wiekowych piłkarzy z Realu brać? Nie lepiej kupować młodych lub utalentowanych zawodników?

0

Awykonalne ale nawet jesli byłoby mozliwe to bym był przeciwko

0

Nie wiem, ciężko powiedziec jak to się rozwiąże, oby korzystnie bo trzeba koniecznie na LM sie skupić

0

Ludzie narzekają na charakter Pogby jednak Vidal jest dużo bardziej pokręcony, widzę ze kupilismy Moussa Wague więc Roberto idzie do pomocy. W takim wypadku nie potrzebny juz pomocnik

0

Kurde nie wiedzialbym co myśleć o Vidalu, zanim trafił do Bayernu to go chciałem w Barcelonie ale teraz to nie wiem, zależy ile pieniędzy będzie trzeba wydać na niego

19

To aż strach się bac jaki to może byc pomocnik kupiony po cichu, dobrze że Witsel juz w Dortmundzie

0

Luzik, taki niesmieszny żarcik ode mnie :p

0

O Milanie zapomniałeś, tez mają świetny skład

2

A co jeśli Inter będzie ciężkostrawny? XDD

1

No spoko ale nie musisz o tym pisac doslownie codziennie

0

Halyna chłop się za babę przebrał nie mogę!

1

No bo to ten sam xD

2

A co jeśli to allegro?

0

Znaczy ja jeszcze prawka nie mam, za rok będę robił

6

Szanuje za te ciekawostki, urozmaicasz stronę, brawo i pozdrawiam ;)

1

Wątpię, Barca ma kontrakt z Pesem więc Fifa ma na nas wywalone, pamiętam ze 18 Dembele i Semedo to byli komputerowi bracia syjamscy :D

6

Aż przykro się robi człowiekowi jak sobie pomysli że to już nie wróci...

0

Nie.
P.S wolałbym Kroosa, młodszy i rozgrywający, ale po co o tym gadac skoro obaj nieREALNI

0

Wątpię aby sprzedali swojego najlepszego piłkarza i architekta 3xLM z rzędu
Ronaldo nie ma w Realu więc to co napisałem jest prawdą, to nie był pstryczek w Ronaldo

5

Niektórzy mogą mieć dużo czasu w końcu ,,szlachta nie pracuje" xDDD

3

Hamsik za stary, Savic za drogi, Pjanic spoko

1

Jako pasażer 140 i prawde mówiąc nie chce juz więcej ;)

1

,,Ile dałbym by zapomnieć Cie wszystkie chwile te ktore są na nie bo chce bo CHCE"

4

Osobiście polecam, dużo lat przeżyłem w tym buszu xDDD

8

Jego odejście z Juventusu do Milanu to był bezsens

0

Jeszcze spać.

1

Akurat na tvp sport leci skrót Barcy z Totkami ale nie moge przestac się smiac z tego ,,Rikiego" xD

24

U siebie rób jak u siebie, a u obcego na odpierdziel

1

No, pamiętam jakby to było 10 lat temu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?