FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ok to nie wiem a w liceum profil historyczny
1
Tak tylko z ciekawości, o Jagielle mowa?
1
Z tego Art(h)ura tez się cieszę :)))
1
I tak balonik pękł, aż dziwnie wspominac ze wtedy naszą Polską gwiazdą był Brazylijczyk Roger Guerreiro :D
1
Byłem młodszy to chciałem Artura w Barcelonie ale to marzenie ściętej głowy :p
13
Boruca zawsze lubiłem, był jaki był ale Artur w formie czyli lata 2007-2010 to był top 10 bramkarzy na świecie
5
Jaka strona taki poziom porównania
0
Na pewno.
1
Za Dembele nawet 105+45 mln ich nie zadowalało
0
Sporo ale jak Ci się podoba to kupuj ;)
1
Wydają bardzo duże pieniądze na transfery które nie do końca sie sprawdzają
Ah te 2 sekundy :p
1
Czasem brakuje w kadrze ,,szefunia" jakim był bez wątpienia Masche
0
Jednak słabą mam pamięć bo zapomniałem i o Alvesu i o nim
0
To co kolega Striker napisał, za takie pieniadze trzeba spodziewac sie dobrego transferu, niemniej Luis to tez top
0
Powiem szczerze, że niekoniecznie ;)
2
O Alvesu zapomniałem, Neymar był dobry ale zostawił po sobie niesmak, mówiąc o tych transferach kierowałem się przede wszystkim ceną i jakością jaką dali
Villa zagrał tylko 77 spotkan i sprzedalismy go za 2 mln, słaby interes. Sanchez się zwrócił ale nie mógł się wpasować do Barcelony
23
Z perspektywy czasu Ter Stegen, obok Umtitiego i Rakiticia to najlepszy nasz transfer w ostatnich 10 latach, można jeszcze Albę dodac
3
Według mnie, to VR skończy jak Kinecty czy Move'y najlepsze granie jest na kanapie trzymając pada w ręku
Btw ile? :D
0
Ślicznie to wygląda, twarz sama mi sie usmiecha
2
Wgl przypomnial mi sie taki uzytkownik o nicku PsychologAmator, pisał teksty jak Yoda ;) Ciekawe czemu przestał się udzielać
0
Jaki tier?
2
1
Chciales inne druzyny które nie są potegami, dostałeś przykłady a i tak marudzisz.
3
I poradził sobie całkiem niezle
0
Ja tez poprosze jak można :D
17
Diego co ty opowiadasz... Ronaldo żyje z podań, Messi wszystko robi sam, tylko potrzeba drużyny która potrafi z nim grać nie to co Argentyna, tam tylko Leo gra
0
Jestes bardziej napięty niż guma w majtkach typie
9
Jest gorszy ale to jest dobra cena za niego
0
0
No po prostu fenomenalnie, czyli za rok do Legii za paczkę fajek dla Barto