2

Ok to nie wiem a w liceum profil historyczny

1

Tak tylko z ciekawości, o Jagielle mowa?

1

Z tego Art(h)ura tez się cieszę :)))

1

I tak balonik pękł, aż dziwnie wspominac ze wtedy naszą Polską gwiazdą był Brazylijczyk Roger Guerreiro :D

1

Byłem młodszy to chciałem Artura w Barcelonie ale to marzenie ściętej głowy :p

13

Boruca zawsze lubiłem, był jaki był ale Artur w formie czyli lata 2007-2010 to był top 10 bramkarzy na świecie

5

Jaka strona taki poziom porównania

0

Na pewno.

1

Za Dembele nawet 105+45 mln ich nie zadowalało

0

Sporo ale jak Ci się podoba to kupuj ;)

1

Wydają bardzo duże pieniądze na transfery które nie do końca sie sprawdzają
Ah te 2 sekundy :p

1

Czasem brakuje w kadrze ,,szefunia" jakim był bez wątpienia Masche

0

Jednak słabą mam pamięć bo zapomniałem i o Alvesu i o nim

0

To co kolega Striker napisał, za takie pieniadze trzeba spodziewac sie dobrego transferu, niemniej Luis to tez top

0

Powiem szczerze, że niekoniecznie ;)

2

O Alvesu zapomniałem, Neymar był dobry ale zostawił po sobie niesmak, mówiąc o tych transferach kierowałem się przede wszystkim ceną i jakością jaką dali
Villa zagrał tylko 77 spotkan i sprzedalismy go za 2 mln, słaby interes. Sanchez się zwrócił ale nie mógł się wpasować do Barcelony

23

Z perspektywy czasu Ter Stegen, obok Umtitiego i Rakiticia to najlepszy nasz transfer w ostatnich 10 latach, można jeszcze Albę dodac

3

Według mnie, to VR skończy jak Kinecty czy Move'y najlepsze granie jest na kanapie trzymając pada w ręku
Btw ile? :D

0

Ślicznie to wygląda, twarz sama mi sie usmiecha

2

Wgl przypomnial mi sie taki uzytkownik o nicku PsychologAmator, pisał teksty jak Yoda ;) Ciekawe czemu przestał się udzielać

0

Jaki tier?

2

1

Chciales inne druzyny które nie są potegami, dostałeś przykłady a i tak marudzisz.

3

I poradził sobie całkiem niezle

0

Ja tez poprosze jak można :D

17

Diego co ty opowiadasz... Ronaldo żyje z podań, Messi wszystko robi sam, tylko potrzeba drużyny która potrafi z nim grać nie to co Argentyna, tam tylko Leo gra

0

Jestes bardziej napięty niż guma w majtkach typie

9

Jest gorszy ale to jest dobra cena za niego

0

0

No po prostu fenomenalnie, czyli za rok do Legii za paczkę fajek dla Barto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?