1

Wątpię, że ktokolwiek próbował

1

Ludzie widzę ze zlapali przynętę, ciekawe ze akurat tuz po transferze Malcoma, ale gazety na pewno nie kłamią :D
Polecam niektórym latwowiernym używanie rozsądku

5

Mega się jaram jego transferem, nie wiem czemu ale juz go polubiłem a nic jeszcze nie zrobił ;)

0

To kto miał więcej?

0

Ale Otsochodzi?

1

To kogo bys dał na 1 miejsce? I nie mów Mbappe bo w lidze takie same statystyki co Malcom a w LM odpadł szybciej niż Messi

0

Czemu wszyscy zapomnieli o Salahu? I wg mnie jednak Ronaldo powinien tu byc

4

Oby to była najlepsza 7 w Hiszpanii

12

Zwykły Judasz, tfu.

0

Akurat najlepszy piłkarz na świecie na to zasługuje

0

Taki jest rynek. My zabraliśmy wam Kubale, w zamian wy zasłaniając się prawem wzieliscie nam Di Stefano

0

Cały czas to się powiela

3

Brazylijski talent, potrafi uderzyc z lewej nogi, drybling podania na wysokim poziomie, to trochę taki Dembele, może ciut słabszy ale za to tańszy

0

Oby i tym razem mial racje ;)

0

Wiarygodny ten Alex?

4

Czyli nie można nikogo kupić, spoko

2

Lepszy Malcom niz Willian, młodszy, tańszy bardziej perspektywiczny tylko boję się, że na zmiennika się nie nada bo nie ma doswiadczenia, oby przyszedł i się sprawdził

0

Lepszy on niż Willian, tylko ze on bedzie potrzebował grać a my szukamy zmiennika :/

0

O co chodzi z tym Malcomem? On nie miał przejść do Romy?

0

Ja kiedyś chciałem byc marynarzem, i mieć tatuaże :/

1

Siiiiiiii.

0

Do Ekstraklapy go, będzie gwiazdorem

2

Szafran xDDDD
Ale tak, Laskowski to najlepszy polski komentator

0

Było ich bez liku ale Tello i Bojan byli najgłośniejsi

0

A pamiętam, Jeffren La Manita! ;)

1

Co? XDD.

0

No w dupie bo Tello to Robben v2 tylko dużo slabszy a Cuence zniszczyły kontuzje

6

Matko pamiętam jak w dwumeczu z Chelsea w 2012 grał Cuenca lub początek sezonu 2012-2013 gdzie Tello był nazwany ,,drugim Messim" i miewał przeblyski. Dzisiaj to żaden z La Masii nie dostanie szansy, a Puig czy Abel Ruiz jak najbardziej mogliby byc wprowadzani, kiedys będzie trzeba zastąpić Suareza i Messiego

1

Prawda jest taka ze jest bardzo przeciętny i chimeryczny, i to nie żaden hejt tylko fakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?