FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wątpię, że ktokolwiek próbował
1
Ludzie widzę ze zlapali przynętę, ciekawe ze akurat tuz po transferze Malcoma, ale gazety na pewno nie kłamią :D
Polecam niektórym latwowiernym używanie rozsądku
5
Mega się jaram jego transferem, nie wiem czemu ale juz go polubiłem a nic jeszcze nie zrobił ;)
2
https://www.google.pl/search?q=co+kurwa&client=ms-android-om-lge&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjF-5eBmbjcAhXE_aQKHe79D9QQ_AUIESgB#imgrc=L5WAd-mVlbHSxM:
0
To kto miał więcej?
0
Ale Otsochodzi?
1
To kogo bys dał na 1 miejsce? I nie mów Mbappe bo w lidze takie same statystyki co Malcom a w LM odpadł szybciej niż Messi
0
Czemu wszyscy zapomnieli o Salahu? I wg mnie jednak Ronaldo powinien tu byc
4
Oby to była najlepsza 7 w Hiszpanii
12
Zwykły Judasz, tfu.
0
Akurat najlepszy piłkarz na świecie na to zasługuje
0
Taki jest rynek. My zabraliśmy wam Kubale, w zamian wy zasłaniając się prawem wzieliscie nam Di Stefano
0
Cały czas to się powiela
3
Brazylijski talent, potrafi uderzyc z lewej nogi, drybling podania na wysokim poziomie, to trochę taki Dembele, może ciut słabszy ale za to tańszy
0
Oby i tym razem mial racje ;)
0
Wiarygodny ten Alex?
4
Czyli nie można nikogo kupić, spoko
2
Lepszy Malcom niz Willian, młodszy, tańszy bardziej perspektywiczny tylko boję się, że na zmiennika się nie nada bo nie ma doswiadczenia, oby przyszedł i się sprawdził
0
Lepszy on niż Willian, tylko ze on bedzie potrzebował grać a my szukamy zmiennika :/
0
O co chodzi z tym Malcomem? On nie miał przejść do Romy?
0
Ja kiedyś chciałem byc marynarzem, i mieć tatuaże :/
1
Siiiiiiii.
0
Do Ekstraklapy go, będzie gwiazdorem
2
Szafran xDDDD
Ale tak, Laskowski to najlepszy polski komentator
0
Było ich bez liku ale Tello i Bojan byli najgłośniejsi
0
A pamiętam, Jeffren La Manita! ;)
1
Co? XDD.
0
No w dupie bo Tello to Robben v2 tylko dużo slabszy a Cuence zniszczyły kontuzje
6
Matko pamiętam jak w dwumeczu z Chelsea w 2012 grał Cuenca lub początek sezonu 2012-2013 gdzie Tello był nazwany ,,drugim Messim" i miewał przeblyski. Dzisiaj to żaden z La Masii nie dostanie szansy, a Puig czy Abel Ruiz jak najbardziej mogliby byc wprowadzani, kiedys będzie trzeba zastąpić Suareza i Messiego
1
Prawda jest taka ze jest bardzo przeciętny i chimeryczny, i to nie żaden hejt tylko fakt