FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On jest młody, zdazylby sie nauczyc naszego stylu
8
Przyda się, ale nie musimy odpowiadac chamstwem na chamstwo, to ze oni tacy są to nie oznacza ze i my tacy będziemy
4
Tak teoretycznie, jeśli Suarez nie ogarnie się w tym sezonie trzeba będzie myśleć o jakimś napastniku za rok. Jednak nie ma potencjalnych możliwych kandydatów za niego. Do nas pasowałby tylko Mbappe i Icardi, i o ile ostatni jak najbardziej do wyjecia to o Mbappe mozemy pomarzyć, o negocjacjach z PSG nie ma mowy
17
Wybierze mądrze, Barcelona to klub 100 razy lepszy niz jakiś Inter
0
Nie, bo hala dzieci by zalozyly pierdyliard kont i dawały by minusy wszystkiemu co popadnie
1
Na razie tak ale będzie dostawał szanse w pierwszym zespole
4
O Pogbie juz mozemy zapomniec, zwłaszcza że przyjście Wague sprawi ze Roberto idzie do pomocy
4
Belletti uspokoj się :pp
P.S Kurła :DDD
6
Synek jakby mnie tyle płacili to gralbym lepiej niż taki Lewandowski kurła
5
Za 60 to absolutnie ale 20 to okazja
0
Za to Real swoją polityką może doprowadzić do straty hegemonii w Champions League, Vinicius nie zastąpi Cristiano
0
Ogólnie czuję, ze jesli wszystko pojdzie dobrze to może nastac kolejna Barcelonska era w Europie
0
Celebrował bramkę przeciwko Juve jak głupi i narzekał na Allegriego
3
Narzekałem na ten transfer ale przemyslalem sprawę i w zasadzie nie ma nic do stracenia, 20 mln to promocja
0
Pamiętam jak 4 lata temu, po słabym sezonie Barcelony chciałem Vidala zamiast Busquetsa który wtedy był pod formą, no spełniło się jednak teraz już podchodzę dosc sceptycznie do niego, oby ogarnął zachowanie i walczył za bordowo granatową koszulkę, czego mu życzę
0
Przydaloby sie coś w stylu ,,nie do końca" bo przeraza mnie jego charakter i styl bycia
1
*ustawki.
2
Znaczy ja nie mam ale oglądałem po polsku i serio nie chce do tego komentarza wracać. Borkowi a zwłaszcza Bonkowi na wizji dupa pękała z powodu Barcelony.
0
Może i tak, co nie zmienia faktu ze jestem negatywnie do niego nastawiony, jemu czasami myslenie wysiada
1
To były jego jedyne udane mecze, pozniej juz opierdzielał się na treningach
On miał grac w pomocy, dobrze sobie radził na lewym skrzydle tylko
6
Vidal mi przypomina trochę inny nasz transfer, który tez miał być walczakiem, oddawać serducho na boisku i ogarnąć swoje zachowanie. Tym transferem był Arda Turan
1
50.
9
No i macie swojego pomocnika po cichu. Powtórzę jeśli ktoś mówi, ze Pogba robi z siebie błazna to Vidala nie wiem jak okreslic. Ten gość to jest świr, ale nie do końca w pozytywnym znaczeniu. Niemniej powodzenia
0
Lepsze Adidasy niż Pumy w mojej opinii, do piłki tylko adiki
0
Weź kebsa po drodze
0
Chyba tak ale jakies ploty łączące go z nami były
0
No właśnie jak Vidal przyjdzie to raczej będzie libacja alkoholowa a nie bomba
1
I to jeszcze pod rękę trenera którego nie lubi, dziwny ten Bonucci
2
Najwazniejsze, ze dzięki niemu do Milanu nie trafił Benzema :DD
0
Moze i tak, po co o tym gadac skoro to jest niemożliwe, jeśli chcemy jakości to kupmy kogos innego np Pogbe czy Thiago, ale jesli ta forma pomocy sie utrzyma nie będą potrzebni