0

On jest młody, zdazylby sie nauczyc naszego stylu

8

Przyda się, ale nie musimy odpowiadac chamstwem na chamstwo, to ze oni tacy są to nie oznacza ze i my tacy będziemy

4

Tak teoretycznie, jeśli Suarez nie ogarnie się w tym sezonie trzeba będzie myśleć o jakimś napastniku za rok. Jednak nie ma potencjalnych możliwych kandydatów za niego. Do nas pasowałby tylko Mbappe i Icardi, i o ile ostatni jak najbardziej do wyjecia to o Mbappe mozemy pomarzyć, o negocjacjach z PSG nie ma mowy

17

Wybierze mądrze, Barcelona to klub 100 razy lepszy niz jakiś Inter

0

Nie, bo hala dzieci by zalozyly pierdyliard kont i dawały by minusy wszystkiemu co popadnie

1

Na razie tak ale będzie dostawał szanse w pierwszym zespole

4

O Pogbie juz mozemy zapomniec, zwłaszcza że przyjście Wague sprawi ze Roberto idzie do pomocy

4

Belletti uspokoj się :pp
P.S Kurła :DDD

6

Synek jakby mnie tyle płacili to gralbym lepiej niż taki Lewandowski kurła

5

Za 60 to absolutnie ale 20 to okazja

0

Za to Real swoją polityką może doprowadzić do straty hegemonii w Champions League, Vinicius nie zastąpi Cristiano

0

Ogólnie czuję, ze jesli wszystko pojdzie dobrze to może nastac kolejna Barcelonska era w Europie

0

Celebrował bramkę przeciwko Juve jak głupi i narzekał na Allegriego

3

Narzekałem na ten transfer ale przemyslalem sprawę i w zasadzie nie ma nic do stracenia, 20 mln to promocja

0

Pamiętam jak 4 lata temu, po słabym sezonie Barcelony chciałem Vidala zamiast Busquetsa który wtedy był pod formą, no spełniło się jednak teraz już podchodzę dosc sceptycznie do niego, oby ogarnął zachowanie i walczył za bordowo granatową koszulkę, czego mu życzę

0

Przydaloby sie coś w stylu ,,nie do końca" bo przeraza mnie jego charakter i styl bycia

1

*ustawki.

2

Znaczy ja nie mam ale oglądałem po polsku i serio nie chce do tego komentarza wracać. Borkowi a zwłaszcza Bonkowi na wizji dupa pękała z powodu Barcelony.

0

Może i tak, co nie zmienia faktu ze jestem negatywnie do niego nastawiony, jemu czasami myslenie wysiada

1

To były jego jedyne udane mecze, pozniej juz opierdzielał się na treningach
On miał grac w pomocy, dobrze sobie radził na lewym skrzydle tylko

6

Vidal mi przypomina trochę inny nasz transfer, który tez miał być walczakiem, oddawać serducho na boisku i ogarnąć swoje zachowanie. Tym transferem był Arda Turan

1

50.

9

No i macie swojego pomocnika po cichu. Powtórzę jeśli ktoś mówi, ze Pogba robi z siebie błazna to Vidala nie wiem jak okreslic. Ten gość to jest świr, ale nie do końca w pozytywnym znaczeniu. Niemniej powodzenia

0

Lepsze Adidasy niż Pumy w mojej opinii, do piłki tylko adiki

0

Weź kebsa po drodze

0

Chyba tak ale jakies ploty łączące go z nami były

0

No właśnie jak Vidal przyjdzie to raczej będzie libacja alkoholowa a nie bomba

1

I to jeszcze pod rękę trenera którego nie lubi, dziwny ten Bonucci

2

Najwazniejsze, ze dzięki niemu do Milanu nie trafił Benzema :DD

0

Moze i tak, po co o tym gadac skoro to jest niemożliwe, jeśli chcemy jakości to kupmy kogos innego np Pogbe czy Thiago, ale jesli ta forma pomocy sie utrzyma nie będą potrzebni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?