4

Jestem pewny, że w Borussi strzeli dużo bramek i pokaże, że w piłkę grać potrafi

0

No dokładnie :)

1

Irytował mnie już dużo wcześniej, ale czasami po prostu nie odwalal takich szopek i jakoś wytrzymałem ale widzę, że się odpalił, z resztą kolejny raz

0

Strasznie irytuje mnie Mourinho, zwłaszcza po ostatnim meczu z Totkami, zamiast przyznac się do błędów to wylicza mistrzostwa że niby jest zajebisty, i jeszcze pieprzy o szacunku. Ciekawe kto włożył palec w oko Tito, Mr. Respect?

0

Szejk by chyba wywołał świętą wojnę xD

35

Jak jeden mecz potrafi zapiec w dupsko :))

2

Później jakieś Jaśki posłuchaja takiego Tomaszewskiego czy Iwańskiego i cyk Cristiano król ehh

2

Wystarczy posłuchać Borka albo innego futbolowego Janusza, jeszcze kłamstwa w telewizji rozprowadzali że trener Messi ja pierdziele

0

Znaczy nie przesadzajmy z tymi podludzmi, no ale zawiewa hipokryzją

0

Icardi, Firmino pasuje najlepiej ale za rok będzie miał 28 lat więc nie odmlodzimy zbytnio tej pozycji. Batshuayi kompletnie mi się nie widzi w Barcelonie

64

Messi rezygnuje z meczów towarzyskich w kadrze do końca roku(około 3-4 spotkania towarzyskie) - tchórz, nie jest godny koszulki kadry itp
Ronaldo rezygnuje z podobnej ilosci meczów w Lidze Narodów dla Portugalii - słuszna decyzja, musi skupić się na Serie A, rozumiemy decyzję
:/

2

Co nie zmienia faktu że i tak Ramosa nie cierpię xD

2

To trochę jak Suarez, opisal to w swojej biografii

0

Aż zachciało mi się kiełbasy z grilla :p

0

37/48 ale ile było prostych nazwisk które po prostu zapomniałem xDD

12

Mimo wszystko szkoda że Alcacer odchodzi, Munir jest słabszy od niego, liczę że Suarez się ogarnie bo jak nie to będzie lipa. Nie wiem czemu Valverde nie dał mu więcej szans przy tak grającym Luisie

0

Suarez w najlepszej formie to najlepsza 9 na świecie( nie licząc Cristiano)

5

Czyli jak Giroud xDD
Jeden mecz i juz się w głowach poprzestawialo, może jeszcze Złotą Piłkę dla niego

2

W zeszłym sezonie w La Lidze 5 bramek, w jeszcze wczesniejszym 11, co prawda ma trochę asyst ale to jest tylko ok piłkarz, bez nie wiadomo jakich rewelacji

2

Ty tez przesadziłes xD.

3

Ale w ogólnym rozrachunku nigdy nie był blisko poziomu Suareza, tego w najlepszej formie oczywiście

0

Nie da się kibicować Realowi i Barcelonie naraz. To jest po prostu niewykonalne
A co do Benzemy to na pewno odzyje po odejsciu Ronaldo ale to juz nie ten pilkarz co np w 2011 roku

0


Przepraszam nie mogłem się powstrzymać xD

10

Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej.

0

Dokładnie, na szczęście potem przyszedł wspaniały sezon 2014-2015

5

Co prawda w dzisiejszym meczu będziemy faworytami jednak pierwsza moja myśl o Valladolid to porażka 1-0 jeszcze za kadencji Taty Martino. Fabregas na 9, kontuzja Valdesa, tamten sezon był dziwny

0

To był 2001, nie mam prawa tego pamiętać bo byłem za mały ale na youtube widziałem ją setki razy :p

0

To niezła kampania wyborcza

0

Nie licząc wyglądu, to z poglądów moje lustrzane odbicie :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?