FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zwykły Judasz i żadne słowa tego nie zmienią
11
Śmierdzi fejkiem i to ostro
0
Semedo jak najbardziej, wątpię że Coutinho przełamie się jeszcze w naszym klubie. Nie widać po nim zaangażowania
1
Patrząc na to jak czasami Barcelona potrafi męczyć bułe to się nie dziwie, jeden błąd i trzeba strzelić 2 bramki. Oby Messi miał swój dzień
6
Jak ja nie cierpię takich głupich odpowiedzi, szukanie tylko atencji ehh
1
O Malcomie zapomnij, mam wrażenie ze Valverde specjalnie chce go stąd wykurzyc
8
Wg wiadomości sportowych w Panoramie, nie Juventus odrobił straty tylko sam Cristiano xD
Ja rozumiem ze był glownym bohaterem ale mowic ze Portugalczyk odrobił straty sam to jest po prostu szczyt. Cały Juventus na to zapracował a nie tylko on
0
Atletico zagrało katastrofalnie, szkoda bo o ile do Juve nic nie mam to do Ronaldo juz owszem.
1
Bardziej za samo zachowanie, straszny buc
0
Nie wierzę, w City jeszcze wszystkiego nie zdobył
1
Przynajmniej nikogo specjalnie łokciem w twarz nie uderzył jak niektórzy.
1
Artur cały czas ma to coś.
0
To co ze skoczkami z miejsc 10-15? Oni nigdzie nie odzyskali tego co pogoda zabrała
0
Sprawiedliwie xDDD
2
Jak żyje takiej parodii jeszcze nie widziałem
0
Henrik to niezły jest, jak nie piłkarz to skoczek
1
193/242 80% ale te składy niektóre z tyłka jak Gomes sezon temu na dodatek zapomnialem o takich jak chociażby Guardiola czy Enrique
0
Nie dyskutujcie z nim, zwykły hejter
0
Zgaduje ze kolega z białej strony mocy :D
6
Dokladnie, wystarczy jego komentarze przejrzeć
0
Akurat takich teorii tutaj nie widziałem więc skończ pierdzielic
5
Bo mamy najlepszego piłkarza w historii futbolu?
0
W meczu z Romą było to widac jak wszyscy zwiesili głowy i nikt nawet nie próbował motywowac
5
Jasne, Ter Stegen to klasa nie tylko piłkarska ale i także wielka osobowość. Żadnych kontrowersji wokol niego i tez myślę ze może byc naszym kapitanem i to w niedalekiej przyszłości.
0
Kurczę, zacząłem rozmyślac i doszedłem do wniosku że brakuje nam takiego piłkarza, który potrafi pokierować całą drużyną. Już nawet nie mówię o Puyolu, ale takim zawodnikiem był Mascherano, gość z jajami któremu informacje na boisku przekazywali trenerzy jak np Luis Enrique. Brakuje mi go u nas, to był świetny gracz.
23
Nie.
8
Najlepszą drużyną wszechczasów xDDD
5
Trudno uwierzyc ze ani razu jeszcze takiego finału nie było, ale by to było starcie tytanów
0
Na obrażanie nie pozwala, ja jednak to zinterpretowalem w taki sposób, który nie pozwala nic negatywnego o Suarezie napisać
0
To że zrobił wiele nie oznacza, że będziemy mu teraz włazić w tyłek zresztą kto ma oczy to widzi jak w ostatnim czasie Luis gra. Wolność słowa obowiązuje więc nie piszcie, że nie wiadomo jak wam niedobrze jak ktoś po prostu stwierdza fakt.