0

@LuisSalvano okładka z 3 pilkarzami jest git, to chyba pokłosie tej informacji o rzekomym gwałcie Cristiano

6

@bleble123 podpisuje się rękami i nogami pod tym komentarzem, a kłócić się nie ma po co, z fanboyami Cristiano chcesz dyskutować?

0

@Ibra9PSP chyba Hernandez Ci się pomylił
Sorry mój blad

0

@Bobo25 spoko xD.

0

@Bobo25 jakie czepialstwo Boże

2

@Kwasiak98 ciekawe czy to legit wypowiedź

2

@Pawlak1992 nie wiem czy powinni zwalniac tego trenera, z biegiem turnieju grali coraz lepiej, problem lezy w bardzo slabej obronie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie potrafię ocenic transferu Neymara jednoznacznie. Z jednej strony zawodnik klasa światowa, mógłby przywrócić magie na Camp Nou, no i oczywiscie powrot MSN. Z drugiej strony jego zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki, jest ikoną symulek i pajacowania, ściąganie go z powrotem za podobną cene to frajerstwo z naszej strony, na dodatek bardzo dużo meczów opuścił z powodu kontuzji w ostatnich 2 sezonach. Trzeba tez przyznac że jest Brazylijczykiem więc nie wiadomo jak poprowadzi swoją karierę(Ronaldinho, Adriano) ale każdy przecież zasluguje na drugą szansę. Twardy orzech do zgryzienia

5

Rozumiem zdenerwowanie Suareza no ale mógłby darowac sobie takie teksty, zwlaszcza ze to on zmarnowal tego decydujacego karnego

0

@TheMugShot chyba chodziło ku o to, że te teksty typu ,,to nie Zlatan gra w piłkę tylko piłka gra w Zlatana" sa dla beki i on sam o tym wie, zaś Ronaldo chełpi się swoją osobą w wywiadach i mówi to na serio

1

Dziwny ten transfer Felixa, zdolny młody ale 126 mln to za dużo i jeszcze Atletico co takich sum zwykle nie wydaje

0

@sztrupcak ja kiedys go w fifie w karierze kupiłem do Legii

15

Czas strasznie szybko leci, pamiętam jak strzelał gola United z główki w finale, potem wkręcenie Boatenga w ziemie, w międzyczasie porażka w finale mundialu i zwycięstwo w LM w 2011, później pokazanie swojej koszulki przed trybuna kibiców Realu, masa pieknych bramek, asyst czy to pierwszego czy drugiego stopnia, niesamowitych dryblingow. Najlepszy piłkarz w historii futbolu konczy 32 lata...wszystko przemija

14

@Zieliniak o nie, nie wolno o czym innym pisać

14

@Szklaner on Ci gdzies kazał?

0

@Jackazz jeśli jestes masochista to oglądaj xD

0

Właśnie tego się spodziewałem. Z takim trenerem Agentyna nie ma prawa cokolwiek wygrac

0

@Skaramuczi straty gruntu pod nogami itp

0

@kkbarca jak wróci to naprawdę nie uwierzę, jednak wcale nie jestem do tego ruchu przekonany...

0

@ulik10 Ceballos to jest kretyn z najwyższej piłki, trafił w odpowiednie miejsce :D

0

@dobryduch Barcelona vs Bayern 3-0 i komentarz Pełki przy bramkach Messiego

0

@Gaucho chciałbym żeby został, kupił mnie swoim zaangażowaniem w czasie spotkań

0

@Wilczeq odpuść sobie, sam znam takowych, to nie ma sensu

0

@Transu96 trafiłem go za ważne mecze wczoraj, ale niepotrzebny mi był więc sprzedałem go

0

@Karakanis byłem na wycieczce dzisiaj w Auschwitz, kolega ma absolutna racje, na zywo robi to kolosalne wrazenie

1

@szkutnik91 Ahh ten elokwentny Winicjusz

0

@AboveYou no właśnie tu jest problem, lubie go no ale nie wiem jak mam to połączyć z jego grą w Realu

3

@AmigoBlancos wcale mnie to nie dziwi, szans nie dostawał i jak dla mnie był przehajpowany mocno

2

@barpol11 nie psuj mu zabawy, nie bądź taki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?