FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano okładka z 3 pilkarzami jest git, to chyba pokłosie tej informacji o rzekomym gwałcie Cristiano
6
@bleble123 podpisuje się rękami i nogami pod tym komentarzem, a kłócić się nie ma po co, z fanboyami Cristiano chcesz dyskutować?
0
@Ibra9PSP chyba Hernandez Ci się pomylił
Sorry mój blad
0
@Bobo25 spoko xD.
0
@Bobo25 jakie czepialstwo Boże
2
@Kwasiak98 ciekawe czy to legit wypowiedź
2
@Pawlak1992 nie wiem czy powinni zwalniac tego trenera, z biegiem turnieju grali coraz lepiej, problem lezy w bardzo slabej obronie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie potrafię ocenic transferu Neymara jednoznacznie. Z jednej strony zawodnik klasa światowa, mógłby przywrócić magie na Camp Nou, no i oczywiscie powrot MSN. Z drugiej strony jego zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki, jest ikoną symulek i pajacowania, ściąganie go z powrotem za podobną cene to frajerstwo z naszej strony, na dodatek bardzo dużo meczów opuścił z powodu kontuzji w ostatnich 2 sezonach. Trzeba tez przyznac że jest Brazylijczykiem więc nie wiadomo jak poprowadzi swoją karierę(Ronaldinho, Adriano) ale każdy przecież zasluguje na drugą szansę. Twardy orzech do zgryzienia
5
Rozumiem zdenerwowanie Suareza no ale mógłby darowac sobie takie teksty, zwlaszcza ze to on zmarnowal tego decydujacego karnego
0
@TheMugShot chyba chodziło ku o to, że te teksty typu ,,to nie Zlatan gra w piłkę tylko piłka gra w Zlatana" sa dla beki i on sam o tym wie, zaś Ronaldo chełpi się swoją osobą w wywiadach i mówi to na serio
1
Dziwny ten transfer Felixa, zdolny młody ale 126 mln to za dużo i jeszcze Atletico co takich sum zwykle nie wydaje
0
@sztrupcak ja kiedys go w fifie w karierze kupiłem do Legii
15
Czas strasznie szybko leci, pamiętam jak strzelał gola United z główki w finale, potem wkręcenie Boatenga w ziemie, w międzyczasie porażka w finale mundialu i zwycięstwo w LM w 2011, później pokazanie swojej koszulki przed trybuna kibiców Realu, masa pieknych bramek, asyst czy to pierwszego czy drugiego stopnia, niesamowitych dryblingow. Najlepszy piłkarz w historii futbolu konczy 32 lata...wszystko przemija
14
@Zieliniak o nie, nie wolno o czym innym pisać
14
@Szklaner on Ci gdzies kazał?
0
@Jackazz jeśli jestes masochista to oglądaj xD
0
Właśnie tego się spodziewałem. Z takim trenerem Agentyna nie ma prawa cokolwiek wygrac
0
@Skaramuczi straty gruntu pod nogami itp
0
@kkbarca jak wróci to naprawdę nie uwierzę, jednak wcale nie jestem do tego ruchu przekonany...
0
@ulik10 Ceballos to jest kretyn z najwyższej piłki, trafił w odpowiednie miejsce :D
0
@dobryduch Barcelona vs Bayern 3-0 i komentarz Pełki przy bramkach Messiego
0
@Gaucho chciałbym żeby został, kupił mnie swoim zaangażowaniem w czasie spotkań
0
@Wilczeq odpuść sobie, sam znam takowych, to nie ma sensu
0
@Transu96 trafiłem go za ważne mecze wczoraj, ale niepotrzebny mi był więc sprzedałem go
0
@Karakanis byłem na wycieczce dzisiaj w Auschwitz, kolega ma absolutna racje, na zywo robi to kolosalne wrazenie
1
@szkutnik91 Ahh ten elokwentny Winicjusz
0
@AboveYou no właśnie tu jest problem, lubie go no ale nie wiem jak mam to połączyć z jego grą w Realu
3
@AmigoBlancos wcale mnie to nie dziwi, szans nie dostawał i jak dla mnie był przehajpowany mocno
2
@barpol11 nie psuj mu zabawy, nie bądź taki