FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy jak to bedzie wygladac, cieszy Ansu od pierwszej, zasługuje na częsta grę przynajmniej na razie
0
@krefi10 ciekawe gdzie przyjdzie
0
@Lamora i tego nie potrafie zrozumiec
0
@kamilos1214 Suarez?
0
@sevs Jakby kluby w Polsce były prowadzone z głową to jestem pewny ze chociaż jedna drużynę w kraju mielibyśmy na poziomie Slavii
8
Katastrofa, zostalismy zdominowani przez czeski odpowiednik Legii a najgorsze jest to co może sie stać w fazie pucharowej, bo aż strach pomyśleć co nas może spotkac z taką grą..
1
@draxidox quebo i eripe to były czasy
Płyta Roku uhuu
21
Gratuluje koledze, brawo @panczo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krzychu1526 żenada
0
@damianex10 to taki Korwin tylko z lewej strony, zgadzam sie ale tylko z wynikami bo reszta to takie pierdzelenie o szopenie
0
@Gaucho oczywiście że tak
0
@GilManzano Pezet wie co mówi
2
@Rewolucja123 el ogromny dzban
3
Jak nigdy sprawdzilem co tam zmienilo sie u naszych sąsiadów i ich strona jakos nie powala, faktycznie w końcu coś ruszyli ale do naszej bez podjazdu :D
0
@ForcaMilosz tak powinno byc
2
https://www.strawpoll.me/18609718
Zapraszam do prostej ankiety na temat napastnikow Barcy z ostatnich lat, jestem ciekaw wyników
2
@DaPi z lat 60-tych.
0
@Triv44 spokojnie, może to będzie ten sezon
0
@daro22 skąd ty wiesz czego ja chce?
0
@selbi nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki
0
Nie wiedziałem ze tyle kibicow Juventusu tutaj, warto wiedziec
1
@Deltta jego juz tu nie powinno byc po 0-4
0
@tombard to dlaczego jest tak za każdym razem?
6
@sintesox na odwrót półfinał z Guardiola i zwycięstwo z Realem w finale
1
@FC1899Barca ja wiem. Zostaje w Paryżu ;)
1
@MesQueUnClub96 kosmici przylecą jak w 39
0
@AdrianJaniak mam nadzieję ze zostanie tam i nie wroci juz tu nigdy
0
Mam juz dość, błagam niech to okienko transferowe sie już zamknie bo głowa boli od plotek czy jakichs teorii o plotkach itd
0
@Ghotti strasznie mi sie to kojarzy ze zdjęciami Ronaldinho z Messim kiedy ten dostawał pałeczkę od Dinho do kierowania zespołem. Oby wyszło podobnie z Ansu