0

@Messibestplayerintheworld wiem ale chciałem odbić piłeczkę :))

2

@macio_944 za Martino było słabo, ale niewiele brakowalo abysmy wygrali lige i PK, a pamietac trzeba ze styl jakis tam był i wypadałoby porównać jakie zespoły mieli obaj trenerzy. Valverde ma dream team praktycznie a Martino jedyny transfer to był Puyol(xD), a poza tym słaba obrona, pomoc w miarę i atak jeszcze nie taki jak pare lat później

0

@Messibestplayerintheworld na wyjezdzie tez jest przewidywalna, przegrywa w zasadzie wsio

0

@T_TG wiem ale to jest wina piłkarzy i trenera a nie dlatego ze mamy Messiego, za Valverde taki pogląd sie narodził bo to jest trener nieudolny i nie potrafi przekazac taktyki zespołowi

0

@T_TG no nieźle, już Messiego sprzedają, co z tego ze na poczatku sezonu jak go nie było to gralismy jeszcze gorzej niz teraz

0

@Rewolucja123 po co przypominasz, eh jak ten remis bolał

2

@Mathew86 zaraz ogłoszą go świętym, nowy męczennik xD

1

Naprawdę wierzyłem w tego chłopaka bo talent ma ogromny, ale po 3 latach nie potrafi się pokazac z najlepszej strony ze względu na kontuzje i w letnim okienku powinnien odejsc z Barcy... Szkoda ale nic u nas z niego nie będzie

0

@MarioVeB! No ale on jest jakims idolem i on jest taki dobry, ze to nie jego wina niee

2

Jak mozna bronic Sona, celowo nogi mu nie złamał ale spójrzcie na samo jego wejście. Kompletnie niezainteresowany piłka tylko nogami Andre a robią z niego wielkiego ucisnionego eh

0

@Mathew86 wina obydwu tak naprawdę

4

@BigShaq ,,przygotowanie fizyczne nie jest ważne"

0

@Janiama jedyny pozytyw ze odpocznie trochę od wyjsciowego składu

0

@4drian0 nie da się gorzej niż Ernest

5

@Veb1233 jak Quebo śpiewał ,,jak już się j*bie to zawsze wszystko naraz"

8

@4drian0 Valverde, mmmm tego nam było trzeba

0

@Bagsik88 no zobaczymy, ja naprawde chętnie odszczekam swoje słowa

1

@Bagsik88 to juz jest chyba wyższe stadium naiwności, z całym szacunkiem kolego(o ile LL moze ugraja to LM nie ma takiej opcji)

2

Z całym szacunkiem, ale za taką grę i takie opowiadanie głupot nalezy Ci się ławka

0

@Explode zaiste jest to człowiek wielkiej wiary

1

@Wichurek nie powinnien podniesc się z ławki rezerwowych

3

To jak, czy nadal znajduja się tutaj zwolennicy naszego wspaniałego taktycznego bożyszcza, ktory wszystko wie najlepiej, oraz idealnie pasuje na stanowisko trenera w naszym klubie?

3

@Janiama jak mamy pozytywnie patrzeć na trenera który swoją taktyka i nastawieniem spowodował 2 spektakularne klęski, ponadto styl gry drużyny kompletnie odbiega od tego co Barcelona potrafiła grac w przeszłości, zamiast grać futbol ofensywny to gramy pragmatycznie no ale cóż poradzic

0

@Hushovt o mój Boże, co ja właśnie przeczytałem, nawet nie wiedziałem ze mozna az tak pieprzyć głupoty. Współczuję mu

0

@deyna2018 no co, widzę co chwile teksty jak my słabo gramy i ogólnie Valverde out(zgadzam się z tym)

0

@Danny Gaucho wiem o tym, jednak 4-0 i fakt, ze mam wśród znajomych fanów Liverpoolu to trochę mi ten klub zbrzydł

0

@Danny Gaucho chodzi mi o ich kibiców, co Van Dijka potrafia postawić wyżej od Vidicia czy po prostu pysznia sie na facebooku czy innych twitterach itp

1

@MesQueUnClub96 denerwuje mnie ten hype na nich od jakiegoś czasu jacy to oni nie są wspaniali

0

@Lucassito ale co ty porownujesz, Enrique bez zalu odchodził do nas a Figo kiedy odchodził do Realu był naszym kapitanem i ostoja

4

@Janiama oczywiście, kibicowanie jakiemuś klubowi wymaga braku konstruktywnej krytyki w stronę piłkarzy tego zespołu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?