FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld wiem ale chciałem odbić piłeczkę :))
2
@macio_944 za Martino było słabo, ale niewiele brakowalo abysmy wygrali lige i PK, a pamietac trzeba ze styl jakis tam był i wypadałoby porównać jakie zespoły mieli obaj trenerzy. Valverde ma dream team praktycznie a Martino jedyny transfer to był Puyol(xD), a poza tym słaba obrona, pomoc w miarę i atak jeszcze nie taki jak pare lat później
0
@Messibestplayerintheworld na wyjezdzie tez jest przewidywalna, przegrywa w zasadzie wsio
0
@T_TG wiem ale to jest wina piłkarzy i trenera a nie dlatego ze mamy Messiego, za Valverde taki pogląd sie narodził bo to jest trener nieudolny i nie potrafi przekazac taktyki zespołowi
0
@T_TG no nieźle, już Messiego sprzedają, co z tego ze na poczatku sezonu jak go nie było to gralismy jeszcze gorzej niz teraz
0
@Rewolucja123 po co przypominasz, eh jak ten remis bolał
2
@Mathew86 zaraz ogłoszą go świętym, nowy męczennik xD
1
Naprawdę wierzyłem w tego chłopaka bo talent ma ogromny, ale po 3 latach nie potrafi się pokazac z najlepszej strony ze względu na kontuzje i w letnim okienku powinnien odejsc z Barcy... Szkoda ale nic u nas z niego nie będzie
0
@MarioVeB! No ale on jest jakims idolem i on jest taki dobry, ze to nie jego wina niee
2
Jak mozna bronic Sona, celowo nogi mu nie złamał ale spójrzcie na samo jego wejście. Kompletnie niezainteresowany piłka tylko nogami Andre a robią z niego wielkiego ucisnionego eh
0
@Mathew86 wina obydwu tak naprawdę
4
@BigShaq ,,przygotowanie fizyczne nie jest ważne"
0
@Janiama jedyny pozytyw ze odpocznie trochę od wyjsciowego składu
0
@4drian0 nie da się gorzej niż Ernest
5
@Veb1233 jak Quebo śpiewał ,,jak już się j*bie to zawsze wszystko naraz"
8
@4drian0 Valverde, mmmm tego nam było trzeba
0
@Bagsik88 no zobaczymy, ja naprawde chętnie odszczekam swoje słowa
1
@Bagsik88 to juz jest chyba wyższe stadium naiwności, z całym szacunkiem kolego(o ile LL moze ugraja to LM nie ma takiej opcji)
2
Z całym szacunkiem, ale za taką grę i takie opowiadanie głupot nalezy Ci się ławka
0
@Explode zaiste jest to człowiek wielkiej wiary
1
@Wichurek nie powinnien podniesc się z ławki rezerwowych
3
To jak, czy nadal znajduja się tutaj zwolennicy naszego wspaniałego taktycznego bożyszcza, ktory wszystko wie najlepiej, oraz idealnie pasuje na stanowisko trenera w naszym klubie?
3
@Janiama jak mamy pozytywnie patrzeć na trenera który swoją taktyka i nastawieniem spowodował 2 spektakularne klęski, ponadto styl gry drużyny kompletnie odbiega od tego co Barcelona potrafiła grac w przeszłości, zamiast grać futbol ofensywny to gramy pragmatycznie no ale cóż poradzic
0
@Hushovt o mój Boże, co ja właśnie przeczytałem, nawet nie wiedziałem ze mozna az tak pieprzyć głupoty. Współczuję mu
0
@deyna2018 no co, widzę co chwile teksty jak my słabo gramy i ogólnie Valverde out(zgadzam się z tym)
0
@Danny Gaucho wiem o tym, jednak 4-0 i fakt, ze mam wśród znajomych fanów Liverpoolu to trochę mi ten klub zbrzydł
0
@Danny Gaucho chodzi mi o ich kibiców, co Van Dijka potrafia postawić wyżej od Vidicia czy po prostu pysznia sie na facebooku czy innych twitterach itp
1
@MesQueUnClub96 denerwuje mnie ten hype na nich od jakiegoś czasu jacy to oni nie są wspaniali
0
@Lucassito ale co ty porownujesz, Enrique bez zalu odchodził do nas a Figo kiedy odchodził do Realu był naszym kapitanem i ostoja
4
@Janiama oczywiście, kibicowanie jakiemuś klubowi wymaga braku konstruktywnej krytyki w stronę piłkarzy tego zespołu