FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix ja nie wiem po co zwracac uwage na takie komentarze, nawet bez statystyk wiadomo że Leo najlepszy
1
@IronSanHybrid taktyk.
3
@DonMatteo901 pięknie ją zagiał
0
@Arkon spokojnie, Koeman chyba przyklepany jest
0
@BarcaInfo jak sie skupi to moze wyprzedzic Juninho ale musiałby dużo strzelac
0
@Homeopata8989 ja rozumiem ze mozna kogos lubic nie lubic ale nawet nie docenić? Ignorancja
4
To było przykre, oby sie Liverpoolowi noga powinela jak kiedys Demba Ba...
1
@MrMischol Boże co za matoł
0
@Encore van Dijk i Alisson za czapke gruszek przyszli
0
@Kamiloza91 komu osladza to osladza dla mnie Liverpool obok Realu i Psg najbardziej irytujący klub
2
@kamilo0066 drugi gol ok, ale nie byloby pierwszego gdyby sedzia odgwizdal karnego
0
Nie mam nic więcej do dodania
0
@Colon pamietam jak mowili o tym w wiadomościach, szkoda mi go zwlaszcza ze w Barcelonie te problemy nadal sie za nim ciągnęły
0
@Barca_Big_Moment z tym wzrastaniem to spokojnie
5
@Cave jakbym był na miejscu Bartomeu to o Panie, bym wszystkich z La Rambli wziął do zarządu
0
@Cariones ich to bez problemu wystawiłem, zamykam temat i dzięki
0
@Cariones prosze sie nie smiac, zawsze to dylemat
3
Głupie pytanie ale doradzcie, jesli robie przewietrzenie szatni to powinienem sprzedac Albe i Pique?
W fifie oczywiście
7
@Janiama nie atakuje Ciebie bo nie mam za co, piłkarzy tez szanuje ale na Valverde nie mogę patrzeć. Dla mnie to jest symbol upadku Barcelony
1
@Janiama no dobrze, ale nie oczekuj że będziemy Valverde i piłkarzy nosic na rękach jak grają słabo i się słabo zachowują(w wypowiedzi Kolara to widac)
48
Ter Stegen zasluguje na opaske kapitańska
0
@Chwytliwy ciężkie czasy nadchodzą
0
@Chwytliwy nie ma sie co dziwić, gramy na stojąco to i stylu i wynikow nie ma
7
@AmigoBlancos moze nie tęsknię ale z tych dwóch na luzie wybrałbym drużynę Martino
0
Tak jak zawsze mowilem ze Valverde to dupa a nie trener to trzeba zwrocic uwagę na zaangazowanie piłkarzy w mecz, za kazdym razem ostatnio nasza drużyna przebiega tak z 10 km mniej niż przeciwnik, a to już swiadczy o tym czy im zależy. Przykre to jest co się z tego klubu zrobilo od przyjścia EV
0
@Rewolucja123 liczenie na Slavie będąc Barceloną to trochę wstyd...
2
@Barwindg nic dziwnego xD
0
@Cvzx żeby na Camp Nou Slavia dominowała no to jest hit
1
Mam przeczucie ze jak wyjdziemy z grupy i trafimy na kogos lepszego to bedzie powtorka z 0-7 lub coś w ten deseń
2
@macio_944 to przykre, nadal mi smutno ze nie obronilismy LM i tego że Guardiola odszedł ale nic nie zrobimy niestety