0

@bixmix ja nie wiem po co zwracac uwage na takie komentarze, nawet bez statystyk wiadomo że Leo najlepszy

1

@IronSanHybrid taktyk.

3

@DonMatteo901 pięknie ją zagiał

0

@Arkon spokojnie, Koeman chyba przyklepany jest

0

@BarcaInfo jak sie skupi to moze wyprzedzic Juninho ale musiałby dużo strzelac

0

@Homeopata8989 ja rozumiem ze mozna kogos lubic nie lubic ale nawet nie docenić? Ignorancja

4

To było przykre, oby sie Liverpoolowi noga powinela jak kiedys Demba Ba...

1

@MrMischol Boże co za matoł

0

@Encore van Dijk i Alisson za czapke gruszek przyszli

0

@Kamiloza91 komu osladza to osladza dla mnie Liverpool obok Realu i Psg najbardziej irytujący klub

2

@kamilo0066 drugi gol ok, ale nie byloby pierwszego gdyby sedzia odgwizdal karnego

0

Nie mam nic więcej do dodania

0

@Colon pamietam jak mowili o tym w wiadomościach, szkoda mi go zwlaszcza ze w Barcelonie te problemy nadal sie za nim ciągnęły

0

@Barca_Big_Moment z tym wzrastaniem to spokojnie

5

@Cave jakbym był na miejscu Bartomeu to o Panie, bym wszystkich z La Rambli wziął do zarządu

0

@Cariones ich to bez problemu wystawiłem, zamykam temat i dzięki

0

@Cariones prosze sie nie smiac, zawsze to dylemat

3

Głupie pytanie ale doradzcie, jesli robie przewietrzenie szatni to powinienem sprzedac Albe i Pique?
W fifie oczywiście

7

@Janiama nie atakuje Ciebie bo nie mam za co, piłkarzy tez szanuje ale na Valverde nie mogę patrzeć. Dla mnie to jest symbol upadku Barcelony

1

@Janiama no dobrze, ale nie oczekuj że będziemy Valverde i piłkarzy nosic na rękach jak grają słabo i się słabo zachowują(w wypowiedzi Kolara to widac)

48

Ter Stegen zasluguje na opaske kapitańska

0

@Chwytliwy ciężkie czasy nadchodzą

0

@Chwytliwy nie ma sie co dziwić, gramy na stojąco to i stylu i wynikow nie ma

7

@AmigoBlancos moze nie tęsknię ale z tych dwóch na luzie wybrałbym drużynę Martino

0

Tak jak zawsze mowilem ze Valverde to dupa a nie trener to trzeba zwrocic uwagę na zaangazowanie piłkarzy w mecz, za kazdym razem ostatnio nasza drużyna przebiega tak z 10 km mniej niż przeciwnik, a to już swiadczy o tym czy im zależy. Przykre to jest co się z tego klubu zrobilo od przyjścia EV

0

@Rewolucja123 liczenie na Slavie będąc Barceloną to trochę wstyd...

2

@Barwindg nic dziwnego xD

0

@Cvzx żeby na Camp Nou Slavia dominowała no to jest hit

1

Mam przeczucie ze jak wyjdziemy z grupy i trafimy na kogos lepszego to bedzie powtorka z 0-7 lub coś w ten deseń

2

@macio_944 to przykre, nadal mi smutno ze nie obronilismy LM i tego że Guardiola odszedł ale nic nie zrobimy niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?