0

@BigShaq matko kochana, w szczycie formy nie odstawal od Messiego i Ronaldo

0

@BarcaInfo pewnie jacys Madridistas :p

13

@BigShaq niech Everton sie wzmacnia, szanuje ze pomagali nam pozbywac sie szrotu z klubu jak np Mina

0


Coś pięknego, polecam obejrzeć bo to jeden z najlepiej wykonanych jak nie najlepszy film o Messim

1

@Rewolucja123 bardziej MIX

40

@krzychu1526 wybieranie po tym czy sie kogoś lubi xD
U mnie to wybierano najlepszych a na koncu zostawali najslabsi

0

@mesi8191 To są niezłe jaja

0

@Colon
Ramos
Dawid Kwiatkowski i wszelkie Disco Polo
Mamma Mia
Wszystkie Meksykanskie lub Brazylijskie
Artur Szpilka
Nie wiem
Golonka
Tonic/energetyki
Wszystkie horrory, LoL CS GO
Niesiołowski

1

@Cariones nie wszystko złoto co się świeci, ale złoto wszystko czego Midas dotknie

1

@barcanawieki Radom bo to jest piękne miasto

0

@RosjaninBut @PanRol taka rozkmina mnie naszła po obejrzeniu skladanek na yt o nim

1

Tak czysto teoretycznie, Ronaldo(Brazylijczyk) bez kontuzji grałby na takim samym lub wyższym poziomie jak Messi i Ronaldo czy raczej nie?

0

@MarioVeB! O tak sie nazywal właśnie

0

@didzejos nie jest zła ta okładka, chociaz w tym roku nie kupuje fify

0

@Gaucho Real Madryt to ,,królewski" klub :))
Ale ta brama i ten Cannavaro rozwalony na słupku cos pięknego

0

@NeroTFP do Leona nic nie mam, trochę jednak szkoda, że reprezentacje stają się takie jak kluby, to najbardziej razi

3

@Wawrzyszewski jaki rak

0

@Kapitan hawk był tu kiedys na stronie gosc co miał identyczny avatar jaki ty masz, ale chyba sie nie udziela już

0

@EmilZatopek weź pokaż ranking, zaciekawiles mnie

1

@hardmind miał lepsze płyty, ze 3-4 utwory dobre reszta cienka

2

@msmsms nie takie kury ten rzeźnik rżnął

1

@Gaucho piękny będzie to sezon, nie zapomnę go nigdy

0

@Fawrf no a przeciez był pojedynek rok temu, w 2005 czy w 2000 w Lidze Mistrzów, ciągle jedno i to samo

0

@BigShaq mam wrazenie ze zawsze jak z nimi gramy to ciagle wspominaja jedno i to samo

16

@mesi8191 wywalone w tego Judasza

0

@Majsteer to jest nagroda dla najlepszego zawodnika z druzyny triumfujacej z LM, a nie kto indywidualnie był najlepszy

1

@Nihas szczerze? Chciałem zawsze Ronaldo tu zobaczyć

0

@MesQueUnClub96 ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma :D

1

@MesQueUnClub96 ale Radomiaka to ty zostaw w spokoju

0

@Chwytliwy skąd wiesz kto sie czego nauczy? A może będzie na odwrót?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?