FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BigShaq matko kochana, w szczycie formy nie odstawal od Messiego i Ronaldo
0
@BarcaInfo pewnie jacys Madridistas :p
13
@BigShaq niech Everton sie wzmacnia, szanuje ze pomagali nam pozbywac sie szrotu z klubu jak np Mina
0
Coś pięknego, polecam obejrzeć bo to jeden z najlepiej wykonanych jak nie najlepszy film o Messim
1
@Rewolucja123 bardziej MIX
40
@krzychu1526 wybieranie po tym czy sie kogoś lubi xD
U mnie to wybierano najlepszych a na koncu zostawali najslabsi
0
@mesi8191 To są niezłe jaja
0
@Colon
Ramos
Dawid Kwiatkowski i wszelkie Disco Polo
Mamma Mia
Wszystkie Meksykanskie lub Brazylijskie
Artur Szpilka
Nie wiem
Golonka
Tonic/energetyki
Wszystkie horrory, LoL CS GO
Niesiołowski
1
@Cariones nie wszystko złoto co się świeci, ale złoto wszystko czego Midas dotknie
1
@barcanawieki Radom bo to jest piękne miasto
0
@RosjaninBut @PanRol taka rozkmina mnie naszła po obejrzeniu skladanek na yt o nim
1
Tak czysto teoretycznie, Ronaldo(Brazylijczyk) bez kontuzji grałby na takim samym lub wyższym poziomie jak Messi i Ronaldo czy raczej nie?
0
@MarioVeB! O tak sie nazywal właśnie
0
@didzejos nie jest zła ta okładka, chociaz w tym roku nie kupuje fify
0
@Gaucho Real Madryt to ,,królewski" klub :))
Ale ta brama i ten Cannavaro rozwalony na słupku cos pięknego
0
@NeroTFP do Leona nic nie mam, trochę jednak szkoda, że reprezentacje stają się takie jak kluby, to najbardziej razi
3
@Wawrzyszewski jaki rak
0
@Kapitan hawk był tu kiedys na stronie gosc co miał identyczny avatar jaki ty masz, ale chyba sie nie udziela już
0
@EmilZatopek weź pokaż ranking, zaciekawiles mnie
1
@hardmind miał lepsze płyty, ze 3-4 utwory dobre reszta cienka
2
@msmsms nie takie kury ten rzeźnik rżnął
1
@Gaucho piękny będzie to sezon, nie zapomnę go nigdy
0
@Fawrf no a przeciez był pojedynek rok temu, w 2005 czy w 2000 w Lidze Mistrzów, ciągle jedno i to samo
0
@BigShaq mam wrazenie ze zawsze jak z nimi gramy to ciagle wspominaja jedno i to samo
16
@mesi8191 wywalone w tego Judasza
0
@Majsteer to jest nagroda dla najlepszego zawodnika z druzyny triumfujacej z LM, a nie kto indywidualnie był najlepszy
1
@Nihas szczerze? Chciałem zawsze Ronaldo tu zobaczyć
0
@MesQueUnClub96 ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma :D
1
@MesQueUnClub96 ale Radomiaka to ty zostaw w spokoju
0
@Chwytliwy skąd wiesz kto sie czego nauczy? A może będzie na odwrót?