0

Mimo iż skład dzisiejszego finału brzmi najgorzej odkąd pamiętam, to mimo wszystko trzymam kciuki za Tottenham. Nie jestem ich kibicem ale oni w swojej historii nie wiem czy w ogóle wygrali cokolwiek więc COYS 

0

@Faun powiedzenie ,,jesteś dobry jak twój ostatni mecz" jest prawdą niestety

0

@Lares trochę tak jest, w PSG się obsrał na przykład :P

18

Mam nadzieję, że ta informacja z pozostaniem Valverde to zwykła plota

0

@Pyke to opieralo sie tylko i wyłącznie na przeblyskach Messiego i Dembele, nie zespołu

0

@Filter1904 absolutnie nie dla niego, to włoski odpowiednik Valverde

0

@Pyke jak miał ich wszystkich to nadal gra zespołu była tak ciekawa jak ogladanie pojedynku szachowego

1

@Colon to już tyle czasu minęło...

0

@Inmessionate10 po tym wczorajszym meczu to już chyba serio nie ma jego zwolenników

2

Malcom grał dobrze, jedyny pozytyw

1

@michail99 nawet jakby wygrali puchar to on powinien odejść. To jest trener pod jakąś Seville czy cos a nie na Barcelonę

8

Cement+kruszywo+woda+dodatki= Ernesto Valverde

0

@betonito mogło by się skończyć jak z Ibrą

5

@barteq wyjątek potwierdza regułę

0

Fajnie wygląda ta La Rambla, brawa dla redakcji i moderacji, pełna profeska.

0

No i co w związku z tym 7-0? Roma 0-3 Liverpool 0-4 licytujemy się czy jak?

0

Wiesz doskonale, byle jaki zespół przyjeżdża na Camp Nou i dominuje, dla mnie to niepoważne i tutaj zgadzam się z Xavim, Barcelona musi dominować w spotkaniach by wygrywać.

2

Zastanawiam się jaką my niby gramy grę drużynowa jak uzależnienie od Messiego przekracza wszelkie normy

3

XD.

0

To by nic nie dało i tak

0

Bałem sie że coś mu się stało poważnego, nie strasz

0

?

10

Mówcie co chcecie, ale nawet Gerardo Martino był lepszym trenerem, jego problemem byl brak wzmocnień zwłaszcza w obronie i kontuzja Valdesa. Mamy trenera który preferuje styl Jose Mourinho, można powiedzieć że pieknie grająca Barcelona umarła.

0

Państwo zapomnieli chyba o GTA

0

Niestety, wychodzi to że nie można w wyjściowej 11 mieć 2 takich samych piłkarzy. Jako że Valverde niestety zostanie to wg mnie Coutinho powinien odejść. Zostanie to w następnym sezonie będzie męczył się tak samo jak w tym. Szkoda

0

Bardziej wtedy Jordi Roura czy jakoś tak

2

Trzymaj się kolego.

0

Nie tym tonem cwaniaku

5

Komentarz usunięty

0

Wolę Tottenham, oni w przeciwieństwie do Liverpoolu nic w historii nie wygrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?