FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mimo iż skład dzisiejszego finału brzmi najgorzej odkąd pamiętam, to mimo wszystko trzymam kciuki za Tottenham. Nie jestem ich kibicem ale oni w swojej historii nie wiem czy w ogóle wygrali cokolwiek więc COYS
0
@Faun powiedzenie ,,jesteś dobry jak twój ostatni mecz" jest prawdą niestety
0
@Lares trochę tak jest, w PSG się obsrał na przykład :P
18
Mam nadzieję, że ta informacja z pozostaniem Valverde to zwykła plota
0
@Pyke to opieralo sie tylko i wyłącznie na przeblyskach Messiego i Dembele, nie zespołu
0
@Filter1904 absolutnie nie dla niego, to włoski odpowiednik Valverde
0
@Pyke jak miał ich wszystkich to nadal gra zespołu była tak ciekawa jak ogladanie pojedynku szachowego
1
@Colon to już tyle czasu minęło...
0
@Inmessionate10 po tym wczorajszym meczu to już chyba serio nie ma jego zwolenników
2
Malcom grał dobrze, jedyny pozytyw
1
@michail99 nawet jakby wygrali puchar to on powinien odejść. To jest trener pod jakąś Seville czy cos a nie na Barcelonę
8
Cement+kruszywo+woda+dodatki= Ernesto Valverde
0
@betonito mogło by się skończyć jak z Ibrą
5
@barteq wyjątek potwierdza regułę
0
Fajnie wygląda ta La Rambla, brawa dla redakcji i moderacji, pełna profeska.
0
No i co w związku z tym 7-0? Roma 0-3 Liverpool 0-4 licytujemy się czy jak?
0
Wiesz doskonale, byle jaki zespół przyjeżdża na Camp Nou i dominuje, dla mnie to niepoważne i tutaj zgadzam się z Xavim, Barcelona musi dominować w spotkaniach by wygrywać.
2
Zastanawiam się jaką my niby gramy grę drużynowa jak uzależnienie od Messiego przekracza wszelkie normy
3
XD.
0
To by nic nie dało i tak
0
Bałem sie że coś mu się stało poważnego, nie strasz
0
?
10
Mówcie co chcecie, ale nawet Gerardo Martino był lepszym trenerem, jego problemem byl brak wzmocnień zwłaszcza w obronie i kontuzja Valdesa. Mamy trenera który preferuje styl Jose Mourinho, można powiedzieć że pieknie grająca Barcelona umarła.
0
Państwo zapomnieli chyba o GTA
0
Niestety, wychodzi to że nie można w wyjściowej 11 mieć 2 takich samych piłkarzy. Jako że Valverde niestety zostanie to wg mnie Coutinho powinien odejść. Zostanie to w następnym sezonie będzie męczył się tak samo jak w tym. Szkoda
0
Bardziej wtedy Jordi Roura czy jakoś tak
2
Trzymaj się kolego.
0
Nie tym tonem cwaniaku
5
Komentarz usunięty
0
Wolę Tottenham, oni w przeciwieństwie do Liverpoolu nic w historii nie wygrali