FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby odszedl jak najszybciej
0
Mam nadzieję, że nie zostanie.
0
Pewnie pokaże cechy, które do stylu gry Valverde nie pasują, czyli kreacja i ładna gra.
2
Niech chociaż sobie Puig pogra, i tak ten sezon się skończył.
1
To jest niesamowite jak bardzo jesteśmy od niego uzależnieni, stajemy się powoli drugą Argentyną.
0
Dla hejterow Barcelony oczywiście
4
Typowi angielscy kibice, w większości tacy są, pamiętam jak na mundialu jeszcze zanim odpadli z Chorwacja to się unosili bo ,,football is coming home'' XD
0
Ale to już było i nie wróci więcej...
0
Niech idzie, dobry piłkarz ale czas najwyższy na ,,nowe wyzwania".
5
Gratuluję wygranej.
0
Zupełnie zapomniałem o 0-7, ale mimo wszystko tam Bayern po prostu nie dał nam żadnych szans a tutaj to tylko nasze frajerstwo spowodowało taki wynik, dlatego tak to boli.
2
Dziękuję moderacji za nagrodzenie banem świeżo po ,,meczu",przynajmniej mogłem odpocząć od internetu na jakis czas. Serio to chyba była najwieksza kompromitacja jaka mnie spotkała odkąd kibicuje Barcelonie, a to jest mniej więcej od półfinału z Chelsea i gola Iniesty. Potrzebna jest mała rewolucja i pożegnanie świętych krów, gdyż takie blamaze mogą się jeszcze w przyszłości powtórzyć niestety.
0
Pierwsze wyjście. Przynajmniej odpadlibysmy po walce a nie po daniu dupy
0
O rok za długi ten kontrakt
4
To spójrz na pierwszy mecz to może wtedy zobaczysz, a jeśli mówimy o tym meczu to czerwo dla Abidala niezasluzone.
2
Przykro strasznie.
0
To nadal nie zmienia faktu ze jest najlepszy, ewentualnie Klopp jest na jego poziomie
0
Właśnie też o tym myślałem, inform Robertsona mogę mieć za karty swap więc fajnie by to pasowało
0
Do wydania mniej wiecej 550k
0
Spokojnie, aż tak bogaty nie jestem :))
0
Mam pytanie do ludzi grających w fifę. Ostatnio grałem na obronie Puyolem w wersji 90 ale niestety spisuje się dosyć średnio także pytam. Kto z tej grupy prezentuje najwyższy poziom: Campbell 85/87, Desailly 87, i również druga opcja by na obronie grać Van Dijkiem zamiast ikony a coinsy zainwestowac w inne pozycje.
Pomóżcie proszę :D
1
Jak to się tak dalej potoczy to w końcu Griezmann tu trafi co wcale mi się nie podoba no ale zobaczymy.
2
Puyol przed kontuzjami to klasa, Masche czasem popełniał błędy ale walczył i był ważny dla zespołu
4
Wiem doskonale o kogo chodzi, to będzie bardzo smutny dzień dla futbolu
4
Kurde, nie ma już w drużynie Puyola, Xaviego, Iniesty czy nawet takiego Macherano, czas szybko leci niestety :(
0
Nie mam pretensji ale naprawdę, za dużo o tym meczu słyszało sie na przestrzeni ostatnich miesięcy. Dość.
0
Pasy poziome to mimo wszystko pasy a ta szachownica? Tfu
0
Szkoda że już nie wrócą czasy jak komentował skoki Małysza, niestety czas szybko płynie
5
Zabolało go chyba xD
19
Moreno z Liverpoolu jest taki słaby, że lepiej postawić na Mirande, za to drugi Moreno to nawet nie wiem jak sobie radzi