1

Oby odszedl jak najszybciej

0

Mam nadzieję, że nie zostanie.

0

Pewnie pokaże cechy, które do stylu gry Valverde nie pasują, czyli kreacja i ładna gra.

2

Niech chociaż sobie Puig pogra, i tak ten sezon się skończył.

1

To jest niesamowite jak bardzo jesteśmy od niego uzależnieni, stajemy się powoli drugą Argentyną.

0

Dla hejterow Barcelony oczywiście

4

Typowi angielscy kibice, w większości tacy są, pamiętam jak na mundialu jeszcze zanim odpadli z Chorwacja to się unosili bo ,,football is coming home'' XD

0

Ale to już było i nie wróci więcej...

0

Niech idzie, dobry piłkarz ale czas najwyższy na ,,nowe wyzwania".

5

Gratuluję wygranej.

0

Zupełnie zapomniałem o 0-7, ale mimo wszystko tam Bayern po prostu nie dał nam żadnych szans a tutaj to tylko nasze frajerstwo spowodowało taki wynik, dlatego tak to boli.

2

Dziękuję moderacji za nagrodzenie banem świeżo po ,,meczu",przynajmniej mogłem odpocząć od internetu na jakis czas. Serio to chyba była najwieksza kompromitacja jaka mnie spotkała odkąd kibicuje Barcelonie, a to jest mniej więcej od półfinału z Chelsea i gola Iniesty. Potrzebna jest mała rewolucja i pożegnanie świętych krów, gdyż takie blamaze mogą się jeszcze w przyszłości powtórzyć niestety.

0

Pierwsze wyjście. Przynajmniej odpadlibysmy po walce a nie po daniu dupy

0

O rok za długi ten kontrakt

4

To spójrz na pierwszy mecz to może wtedy zobaczysz, a jeśli mówimy o tym meczu to czerwo dla Abidala niezasluzone.

2

Przykro strasznie.

0

To nadal nie zmienia faktu ze jest najlepszy, ewentualnie Klopp jest na jego poziomie

0

Właśnie też o tym myślałem, inform Robertsona mogę mieć za karty swap więc fajnie by to pasowało

0

Do wydania mniej wiecej 550k

0

Spokojnie, aż tak bogaty nie jestem :))

0

Mam pytanie do ludzi grających w fifę. Ostatnio grałem na obronie Puyolem w wersji 90 ale niestety spisuje się dosyć średnio także pytam. Kto z tej grupy prezentuje najwyższy poziom: Campbell 85/87, Desailly 87, i również druga opcja by na obronie grać Van Dijkiem zamiast ikony a coinsy zainwestowac w inne pozycje.
Pomóżcie proszę :D

1

Jak to się tak dalej potoczy to w końcu Griezmann tu trafi co wcale mi się nie podoba no ale zobaczymy.

2

Puyol przed kontuzjami to klasa, Masche czasem popełniał błędy ale walczył i był ważny dla zespołu

4

Wiem doskonale o kogo chodzi, to będzie bardzo smutny dzień dla futbolu

4

Kurde, nie ma już w drużynie Puyola, Xaviego, Iniesty czy nawet takiego Macherano, czas szybko leci niestety :(

0

Nie mam pretensji ale naprawdę, za dużo o tym meczu słyszało sie na przestrzeni ostatnich miesięcy. Dość.

0

Pasy poziome to mimo wszystko pasy a ta szachownica? Tfu

0

Szkoda że już nie wrócą czasy jak komentował skoki Małysza, niestety czas szybko płynie

5

Zabolało go chyba xD

19

Moreno z Liverpoolu jest taki słaby, że lepiej postawić na Mirande, za to drugi Moreno to nawet nie wiem jak sobie radzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?