0

@Encore Malcom to nawet na trybunach nie bedzie mial już miejsca

0

@Michael_20 ja się nie nastawiam, szczerze mówiąc kibicuje Argentynie tylko ze względu na Messiego i Mascherano, a jak wiemy ostatni juz w kadrze nie gra więc chce tylko szczęśliwego Leo z pucharem

0

@lukasik17 no tyle by bylo idealnie no ale nie da się tak, to nie utopia

0

@tadzik447 ja za zimą nie przepadam :p

0

@Michael_20 dziwi mnie że Urugwaj nie jest przed Argentyną

20

Ludziom nie dogodzisz, tak tesknili za ciepłem jak w maju było zimno i deszczowo, a teraz jak jest tak jak chcieli to o matko za gorąco, żyć się nie da itp. Mi taka pogoda pasuje, jest masa sposobow na ochlodzenie jeśli będzie trzeba

0

@8Iniestazo8 zdecydowanie Villa

6

@Michael_20 bramkostrzelny ale w obronie są lepsi od niego

0

@MatiFCB2000 13/15, spoko quiz ale w zyciu bym nie wpadł na tego Boatenga i Ganso

0

@rado_Barca tak, Uefa nie ma co robic i będą La Ramble czy Fb czytac

0

@KapiFCB chyba nie uważasz, że ekipy z top 4 tej edycji by nie wyszły z grup kwalifikacyjnych co?

0

Ja tylko przypominam, że jest to turniej mający zastąpić mecze towarzyskie więc chill

0

@Zip Stano ma rację.

0

@MarioVeB! Nie byłbym zdziwiony

0

@adambądkowski93 może i tak :DD

13

@koszol Holandia

1

@adambądkowski93 ciekawe jak bardzo musiał być zdesperowany by wziąć udział w reklamie jakiegos tam piwa w Polsce xD

1

@Chwytliwy za dużo węgla aktywnego

3

@Rewolucja123 Vidal imo

0

@Bamek94 mi wystarczyło kilkukrotne wzięcie tabletek osłonowych ale nie wiem czy to już był refluks czy zwykła przypadłość. Odbijalo mi się często i bardzo głośno, czasami miałem zgage, na tym to polegało

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Terminatorexi12 z Valverde na ławce możemy zapomnieć o LM a mimo wszystko wolę aby Real był tak słaby jak w tym sezonie

2

@Chwytliwy no ale po co te zachwyty, nie wiadomo czy oni się wgl sprawdzą :p

4

Dużo kibiców Realu cos wysypalo ostatnio na forum, ktoś powie że mam ból dupy ale to nie jest trudne do zauważenia

0

@heniek168 niby tak ale mnie to denerwuje i to bardzo

0

@AboveYou no to ją oglądaj, ja tam stuleją nie jestem

6

@heniek168 to jest żałosne, jaki ten swiat jest powalony

10

@DonAndrzejos Messi, każdy inny wybór to głupota

0

Najgorszy finał jaki kiedykolwiek oglądałem

0

@DwayNee no sorry ale to brzmi jak przecietny mecz BPL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?