FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Malcom to nawet na trybunach nie bedzie mial już miejsca
0
@Michael_20 ja się nie nastawiam, szczerze mówiąc kibicuje Argentynie tylko ze względu na Messiego i Mascherano, a jak wiemy ostatni juz w kadrze nie gra więc chce tylko szczęśliwego Leo z pucharem
0
@lukasik17 no tyle by bylo idealnie no ale nie da się tak, to nie utopia
0
@tadzik447 ja za zimą nie przepadam :p
0
@Michael_20 dziwi mnie że Urugwaj nie jest przed Argentyną
20
Ludziom nie dogodzisz, tak tesknili za ciepłem jak w maju było zimno i deszczowo, a teraz jak jest tak jak chcieli to o matko za gorąco, żyć się nie da itp. Mi taka pogoda pasuje, jest masa sposobow na ochlodzenie jeśli będzie trzeba
0
@8Iniestazo8 zdecydowanie Villa
6
@Michael_20 bramkostrzelny ale w obronie są lepsi od niego
0
@MatiFCB2000 13/15, spoko quiz ale w zyciu bym nie wpadł na tego Boatenga i Ganso
0
@rado_Barca tak, Uefa nie ma co robic i będą La Ramble czy Fb czytac
0
@KapiFCB chyba nie uważasz, że ekipy z top 4 tej edycji by nie wyszły z grup kwalifikacyjnych co?
0
Ja tylko przypominam, że jest to turniej mający zastąpić mecze towarzyskie więc chill
0
@Zip Stano ma rację.
0
@MarioVeB! Nie byłbym zdziwiony
0
@adambądkowski93 może i tak :DD
13
@koszol Holandia
1
@adambądkowski93 ciekawe jak bardzo musiał być zdesperowany by wziąć udział w reklamie jakiegos tam piwa w Polsce xD
1
@Chwytliwy za dużo węgla aktywnego
3
@Rewolucja123 Vidal imo
0
@Bamek94 mi wystarczyło kilkukrotne wzięcie tabletek osłonowych ale nie wiem czy to już był refluks czy zwykła przypadłość. Odbijalo mi się często i bardzo głośno, czasami miałem zgage, na tym to polegało
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Terminatorexi12 z Valverde na ławce możemy zapomnieć o LM a mimo wszystko wolę aby Real był tak słaby jak w tym sezonie
2
@Chwytliwy no ale po co te zachwyty, nie wiadomo czy oni się wgl sprawdzą :p
4
Dużo kibiców Realu cos wysypalo ostatnio na forum, ktoś powie że mam ból dupy ale to nie jest trudne do zauważenia
0
@heniek168 niby tak ale mnie to denerwuje i to bardzo
0
@AboveYou no to ją oglądaj, ja tam stuleją nie jestem
6
@heniek168 to jest żałosne, jaki ten swiat jest powalony
10
@DonAndrzejos Messi, każdy inny wybór to głupota
0
Najgorszy finał jaki kiedykolwiek oglądałem
0
@DwayNee no sorry ale to brzmi jak przecietny mecz BPL