FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Chwytliwy obie strony sie niczego nie nauczą więc się nie ludz i nie broń tej gowniary, rodzice szacunku jej nie nauczyli
0
@krzychu1526 czekaj tylko pojde po maczete
10
@krzychu1526 co za kretynka, czekam na ataki ludzi postępowych
0
@Makalu do szacunku kibicow nie maja nic ale stanowisko klubu chyba tez jest istotne
1
@Makalu pozegnania wyżej przytoczonych to argument, podobnie z odejściem Ronaldo, ich legenda a podwyzki nie chcieli dac
14
@IronSanHybrid według mnie związki tak, ale adopcja absolutnie nie
0
@brashh CJ z uśmiechem na ustach
6
@grizzy10 jest spoko, ale wiedzą piłkarska nie powala
0
@barcelonaLM piłkarze będą ale nazwy, stadionu czy herbu nie bedzie
0
@kkbarca ten zarzad to tylko na taczkach wywieźć
5
@BarcaInfo Mam nadzieje że Samu ogarnie to kolano i odzyska forme to żaden De Ligt nam niepotrzebny
0
@Commando ja sie nie znam, mam nadzieje ze to co Atleti mówi to kłamstwa
0
Jeśli to prawda to odwoluje co złego o Atletico powiedziałem, wychodzi na to ze nasz zarzad to niedorajdy zyciowe, które tyle wiedzą o prowadzeniu klubu co ja o fizyce kwantowej
0
@Witam o nie tylko nie to
12
@3xLM Cou+Dembele za Neymara to dobry deal wg Ciebie?
2
@Forza_Juve spojrz na staty Leo i CR7 i przejrzyj na oczy
16
@Chwytliwy chyba żartujesz.
1
@mariosss20 San Andreas lepsze niż VC co nie zmienia faktu że obie gry są dobre, ale i tak najlepsza IV za fabułę i Nico jako bohatera
1
@Nano22 mecz na Stamford był w telewizji chyba puszczany to Janusze obejrzeli no bo jak to inaczej
0
@Katalonbar przypadek? Nie sądzę
4
@Makalu brak trenera jest przyczyna a nie tylko brak Cristiano
1
@damian16161212 ja nie wieŻe
0
Mam takie wrażenie ze coraz więcej osób błądzi co widac po La Rambli... Skąd ten nagły przypływ
39
@BarcaInfo straszny frustrat z niego
105
Messi spuszcza głowę - Messi ciota
Messi mówi co myśli i pokazuje jaja - Messi debil
Nie dogodzisz
4
@l0Messini mecz o nic
1
@TheMugShot ok mój błąd
0
@LuisSalvano aaa xD
0
@TheMugShot Liga Narodow wazniejsza od CA xDD
Turniej towarzyski niby ważniejszy?
0
@LuisSalvano spokojnie, gra jest legit nie bój sie