3

@Chwytliwy obie strony sie niczego nie nauczą więc się nie ludz i nie broń tej gowniary, rodzice szacunku jej nie nauczyli

0

@krzychu1526 czekaj tylko pojde po maczete

10

@krzychu1526 co za kretynka, czekam na ataki ludzi postępowych

0

@Makalu do szacunku kibicow nie maja nic ale stanowisko klubu chyba tez jest istotne

1

@Makalu pozegnania wyżej przytoczonych to argument, podobnie z odejściem Ronaldo, ich legenda a podwyzki nie chcieli dac

14

@IronSanHybrid według mnie związki tak, ale adopcja absolutnie nie

0

@brashh CJ z uśmiechem na ustach

6

@grizzy10 jest spoko, ale wiedzą piłkarska nie powala

0

@barcelonaLM piłkarze będą ale nazwy, stadionu czy herbu nie bedzie

0

@kkbarca ten zarzad to tylko na taczkach wywieźć

5

@BarcaInfo Mam nadzieje że Samu ogarnie to kolano i odzyska forme to żaden De Ligt nam niepotrzebny

0

@Commando ja sie nie znam, mam nadzieje ze to co Atleti mówi to kłamstwa

0

Jeśli to prawda to odwoluje co złego o Atletico powiedziałem, wychodzi na to ze nasz zarzad to niedorajdy zyciowe, które tyle wiedzą o prowadzeniu klubu co ja o fizyce kwantowej

0

@Witam o nie tylko nie to

12

@3xLM Cou+Dembele za Neymara to dobry deal wg Ciebie?

2

@Forza_Juve spojrz na staty Leo i CR7 i przejrzyj na oczy

16

@Chwytliwy chyba żartujesz.

1

@mariosss20 San Andreas lepsze niż VC co nie zmienia faktu że obie gry są dobre, ale i tak najlepsza IV za fabułę i Nico jako bohatera

1

@Nano22 mecz na Stamford był w telewizji chyba puszczany to Janusze obejrzeli no bo jak to inaczej

0

@Katalonbar przypadek? Nie sądzę

4

@Makalu brak trenera jest przyczyna a nie tylko brak Cristiano

1

@damian16161212 ja nie wieŻe

0

Mam takie wrażenie ze coraz więcej osób błądzi co widac po La Rambli... Skąd ten nagły przypływ

39

@BarcaInfo straszny frustrat z niego

105

Messi spuszcza głowę - Messi ciota
Messi mówi co myśli i pokazuje jaja - Messi debil
Nie dogodzisz

4

@l0Messini mecz o nic

1

@TheMugShot ok mój błąd

0

@LuisSalvano aaa xD

0

@TheMugShot Liga Narodow wazniejsza od CA xDD
Turniej towarzyski niby ważniejszy?

0

@LuisSalvano spokojnie, gra jest legit nie bój sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?