0

No to mówię że zostałby gwiazdą ligi :>

0

Słyszałem o Legii, myślę że będzie do nich pasował, a nawet zostanie gwiazdą ligi

0

Nikt mu nie kazał, zwykły hipokryta

7

U nich to mogło byc mes que un fart xDD

1

Co z tego, nadal jest w topce bramkarzy, i Courtois jest wg mnie słabszy od niego

4

Miał swój moment, teraz raczej równia pochyła

0

No to do Realu już mamy

1

0

Trochę to się wyklucza, to tak jakby kibicować Barcelonie i Realowi xDDD

0

Super.

6

No, Wisła to też zupełnie spokojnie oddziały maczetników

1

Co z tego ze był wypożyczony? Ktoś kazał mu wtedy wyzywać Real?

9

I tak jest zdrajcą, nie musiał całować herbu, zwłaszcza ze jak był w Atleti to wyzywał kibiców Realu i sam Real, serio to było niepotrzebne

0

Song był w 2012 roku, więc się nie liczy

2

Nie no w zartach to napisałem, Liverpool to drugi ulubiony klub daleko za Barcą, YNWA

2

Ale Czerwoni się stawiali, a Niebiescy pomagaja nam bez komplikacji przy kwotach ;)

0

To był ogromny niewypał za 35 baniek

19

Everton nam tak pomaga w transferach, że chyba możemy stwierdzic że Liverpool jest niebieski :D

7

Arda Turan.

2

Po prostu symulacyjna rozgrywka, to trochę jak porownanie wyścigowek typu Project Cars vs Need For Speed, niektórzy wolą czystą symulację a inni arcade

1

Rozbieżności nie wiem, demo wyszło 8 sierpnia na PS4 i One, a na kompa też wczoraj ale dopiero o 19

1

Na online nie grałem, akurat jesli chodzi o porownanie MyClub v Ultimate Team no to Fifa deklasuje wg mnie, ale Pes bardziej piłkę nożną przypomina xD

7

Pogralem trochę w demo Pesa 2019 i powiem wam ze jest dużo lepiej niż w 2018. Piłkarze są ciężsi, przez co jest dużo bardziej symulacyjnie, lepiej kontroluje się grę, poprawili strzały i reakcje bramkarzy a grafika to chyba najwiekszy plus tej części, murawa wygląda fenomenalnie i miałem kupować Fifę a tak to czekam na demo od EA bo ciężko się zdecydowac.

0

W sumie, dość wąski skład, brakuje zmienników

0

Daję tydzień i zwróci się z koszulek xDD

7

Real kupił Courtoisa za dobrą cenę, jednak myślę ze nie odczują specjalnej różnicy, Navas gdy było trzeba ratował im skórę co prawda zdarzały się błędy, jednak poza mundialem to Belg miał przeciętny sezon. Nie rozumiem czemu nie szukają napastników, po odejściu Ronaldo nadal pozostała luka

0

To pewnie tacy co wierzą jeszcze w Gomesa :D

0

Nie czaimy natomiast czemu napisales tyle komentarzy dotyczacych Ramosa, jakbys szukał dla niego aprobaty.

3

Na PC demo dopiero o 19

1

Fajnie by było, ale szansa jest bardzo mała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?