13

Monchi jest jakimś walonym arcymistrzem

4

Ciekawe czy wspomną ze w tym spotkaniu nie padły tak zwane hat tricki xD

2

Czemu napisałeś Real z dużej a Barcelona z małej? Kompleksy czy ból tyłka?
Ewentualnie RM.pl bardziej będzie pasowac pod twoje preferencje klubowe

0

No to Real będzie drugim Interem bez Cristiano :DDD

0

Trzeba być jakimś nie wiem nie mądrym by Messiego nawet do top 5 nie wstawic. Paranoja i brak obeznania na piłce

0

Klose tez nas olał wiec chyba rozumiem ;)

0

Nawet nie wiem czemu tak go atakuja, i to jeszcze tacy co tez maja swoje za uszami(Hoeness)

3

Nie popieram absolutnie komentarzy do Kariusa w stylu nw ,,zabij się" bo to absurdalne ale on nigdy nie będzie dobrym bramkarzem bo po prostu jest niepewny w interwencjach tak jak np Pinto

1

Czemu oni tak jadą po tym Ozillu?

0

Komentarz wyzej miał byc do TheNekro94, także poprawiam

0

Też mam New Balance 2 lata i mogę polecić, bardzo fajne i wytrzymałe buty ;)

0

Mam nadzieję że tier - z dupy

0

Ciebie akurat kojarzę z tego, że jesteś pesowcem :D
Ale ze fifę kupiłeś to się nie spodziewałem, pamiętam jak wklejałeś na La Ramble linki do live z Pesa

4

Odriozola to nie kot w worku, reszta wg mnie się spali ale nie będę zawistny

0

Liga Mistrzów to duży argument dla fify, ale naprawde brakuje mi Camp Nou, w 17 nie mogłem wytrzymac z tym graniem na El Libertador(ktory btw wygląda jak talerz)

0

Nie słyszałem by na One mieli to wprowadzic

0

Mogliby wypuszczac gre raz na 2-3 lata i ją tylko aktualizowac, czyli sklady stroje nowosci itp, ale tak nie będzie bo nie będzie money money

0

W fifie za to denerwuje to co kolega @matifcb1899 napisał czyli stos bezsensownych kart

0

Aktualizacje tylko psują grę jesli o fifę chodzi, CS mi nie podchodzi a nie mam zadnego tytułu w f2p który mi podchodzi, na Battlefielda czekam, zastanawiałem sie nad The Crew 2 ale średnio wyszła ta gra Ubisoftowi

0

Spytam tych co grają, co w tym roku wybieracie fife czy pesa? Ostatnio wybralem pesa no i to była dobra gra, ale znudziła mi sie dosyc szybko ze wzgledu na słabe multi w produkcji Konami. W tym roku wybiorę fifę, zobaczymy jak się będzie grać, boli tylko brak Camp Nou :/

1

Bez przesady, Peszko nie jest mądry ale Jarek to chyba studiował na wyższej akademii głupoty

3

Co za człowiek jprdl

18

Poleciałbys dalej niż ten młot xDDDD

1

Jeszcze Wieteska i pewnie ktos sie uchował w tej Legii

0

Tak patrze skład na google, i myśli typu co robi Michał Żyro na obronie i to jeszcze w Legii xD

0

Do Thiago pijesz czy co?

7

Thiago powinien byc priorytetem a nie jakims zamiennikiem

0

Wyjście alternatywne

1

Nienawidze tego słowa ,,alternatywa"

8

Btw cieszylbym się gdyby naszym transferem okazał się Monchi, nawet kosztem Rabiota/Williana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?