FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Monchi jest jakimś walonym arcymistrzem
4
Ciekawe czy wspomną ze w tym spotkaniu nie padły tak zwane hat tricki xD
2
Czemu napisałeś Real z dużej a Barcelona z małej? Kompleksy czy ból tyłka?
Ewentualnie RM.pl bardziej będzie pasowac pod twoje preferencje klubowe
0
No to Real będzie drugim Interem bez Cristiano :DDD
0
Trzeba być jakimś nie wiem nie mądrym by Messiego nawet do top 5 nie wstawic. Paranoja i brak obeznania na piłce
0
Klose tez nas olał wiec chyba rozumiem ;)
0
Nawet nie wiem czemu tak go atakuja, i to jeszcze tacy co tez maja swoje za uszami(Hoeness)
3
Nie popieram absolutnie komentarzy do Kariusa w stylu nw ,,zabij się" bo to absurdalne ale on nigdy nie będzie dobrym bramkarzem bo po prostu jest niepewny w interwencjach tak jak np Pinto
1
Czemu oni tak jadą po tym Ozillu?
0
Komentarz wyzej miał byc do TheNekro94, także poprawiam
0
Też mam New Balance 2 lata i mogę polecić, bardzo fajne i wytrzymałe buty ;)
0
Mam nadzieję że tier - z dupy
0
Ciebie akurat kojarzę z tego, że jesteś pesowcem :D
Ale ze fifę kupiłeś to się nie spodziewałem, pamiętam jak wklejałeś na La Ramble linki do live z Pesa
4
Odriozola to nie kot w worku, reszta wg mnie się spali ale nie będę zawistny
0
Liga Mistrzów to duży argument dla fify, ale naprawde brakuje mi Camp Nou, w 17 nie mogłem wytrzymac z tym graniem na El Libertador(ktory btw wygląda jak talerz)
0
Nie słyszałem by na One mieli to wprowadzic
0
Mogliby wypuszczac gre raz na 2-3 lata i ją tylko aktualizowac, czyli sklady stroje nowosci itp, ale tak nie będzie bo nie będzie money money
0
W fifie za to denerwuje to co kolega @matifcb1899 napisał czyli stos bezsensownych kart
0
Aktualizacje tylko psują grę jesli o fifę chodzi, CS mi nie podchodzi a nie mam zadnego tytułu w f2p który mi podchodzi, na Battlefielda czekam, zastanawiałem sie nad The Crew 2 ale średnio wyszła ta gra Ubisoftowi
0
Spytam tych co grają, co w tym roku wybieracie fife czy pesa? Ostatnio wybralem pesa no i to była dobra gra, ale znudziła mi sie dosyc szybko ze wzgledu na słabe multi w produkcji Konami. W tym roku wybiorę fifę, zobaczymy jak się będzie grać, boli tylko brak Camp Nou :/
1
Bez przesady, Peszko nie jest mądry ale Jarek to chyba studiował na wyższej akademii głupoty
3
Co za człowiek jprdl
18
Poleciałbys dalej niż ten młot xDDDD
1
Jeszcze Wieteska i pewnie ktos sie uchował w tej Legii
0
Tak patrze skład na google, i myśli typu co robi Michał Żyro na obronie i to jeszcze w Legii xD
0
Do Thiago pijesz czy co?
7
Thiago powinien byc priorytetem a nie jakims zamiennikiem
0
Wyjście alternatywne
1
Nienawidze tego słowa ,,alternatywa"
8
Btw cieszylbym się gdyby naszym transferem okazał się Monchi, nawet kosztem Rabiota/Williana