0

Kiedys to było, niestety teraz nie ma czasów :(

39

Całkiem aktualny nick xD

0

Najlepszym się zdarza, z Romą wszyscy dali dupy i na razie Rakitic>Arthur i to zdecydowanie

0

Bramkarz i defensywa tragiczna, pomoc srednia bez kreacji i napad tylko na poziomie

5

Niektórzy mowia ze jest najlepszy w historii xDDDD

1

Potrzymac pozwoli ale Luka go podniesie jak wygrają

9

Ci ludzie to nawet na nogi niech sie nie leczą bo za pozno

0

Modric jest kapitanem przecież

0

Łącznie z wiekiem max 45 mln

1

Tak jak kolega wyżej, słabe sterowanie a główny bohater cały czas się przewraca takie 2/10

20

Chyba wypił po wczoraj :DD

37

Z całym szacunkiem ale daleko mu do najlepszych

2

Pamiętam jaki byłem wtedy smutny, najlepszy mecz Argentyny na mundialu i zabrakło tak niewiele

1

Nie chce patrzec na tą bramke Goetzego, brrr

1

Więcej wykrzyknikuf!!!!!!!!!!111oneone!!!!

1

Porównują go do Xaviego czy Iniesty z 2010 i w sumie całkiem trafnie ale Modric gra troszkę słabiej od nich

0

W większości Leo przeważa

0

Taktyczny Mateusz do obserwowania wątku.

1

Raczej nie

13

Matko kazdy byle nie on

2

Mi to się cały czas podoba w koszulkach Adidasa, taki element charakterystyczny

2

Nawet nie zwróciłem na to uwagi :D

2

Pasy na barkach są śliczne

9

Mi się z Bayernem nie kojarzy :p

8

https://www.google.pl/search?q=barcelona+adidas&client=ms-android-om-lge&prmd=imnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiN0ZnH1JbcAhUELVAKHUXYD8UQ_AUIESgB#imgrc=ii0avZLzRnNFEM:
Mam nadzieje ze dobrze linka wkleiłem ale powiem wam ze lepiej nasza koszulka wygląda z logiem adidasa niż z nike.

2

Ja pierdziele jakie tłuki

0

Akurat było tylu doskonałych zawodników, ze w niektorych top 5 może się nie łapać ale tego nie da sie rozstrzygnąć, kwestia indywidualna

0

Ja juz o tym zapomniałem, ciężko bez ręki pisac komentarze co? :)

7

Na stronie Barcy raczej nikogo tym nie zainteresujesz

30

Slyszeliscie o młodym talencie, Pawle Brożku?
:DDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?