FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedys to było, niestety teraz nie ma czasów :(
39
Całkiem aktualny nick xD
0
Najlepszym się zdarza, z Romą wszyscy dali dupy i na razie Rakitic>Arthur i to zdecydowanie
0
Bramkarz i defensywa tragiczna, pomoc srednia bez kreacji i napad tylko na poziomie
5
Niektórzy mowia ze jest najlepszy w historii xDDDD
1
Potrzymac pozwoli ale Luka go podniesie jak wygrają
9
Ci ludzie to nawet na nogi niech sie nie leczą bo za pozno
0
Modric jest kapitanem przecież
0
Łącznie z wiekiem max 45 mln
1
Tak jak kolega wyżej, słabe sterowanie a główny bohater cały czas się przewraca takie 2/10
20
Chyba wypił po wczoraj :DD
37
Z całym szacunkiem ale daleko mu do najlepszych
2
Pamiętam jaki byłem wtedy smutny, najlepszy mecz Argentyny na mundialu i zabrakło tak niewiele
1
Nie chce patrzec na tą bramke Goetzego, brrr
1
Więcej wykrzyknikuf!!!!!!!!!!111oneone!!!!
1
Porównują go do Xaviego czy Iniesty z 2010 i w sumie całkiem trafnie ale Modric gra troszkę słabiej od nich
0
W większości Leo przeważa
0
Taktyczny Mateusz do obserwowania wątku.
1
Raczej nie
13
Matko kazdy byle nie on
2
Mi to się cały czas podoba w koszulkach Adidasa, taki element charakterystyczny
2
Nawet nie zwróciłem na to uwagi :D
2
Pasy na barkach są śliczne
9
Mi się z Bayernem nie kojarzy :p
8
https://www.google.pl/search?q=barcelona+adidas&client=ms-android-om-lge&prmd=imnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiN0ZnH1JbcAhUELVAKHUXYD8UQ_AUIESgB#imgrc=ii0avZLzRnNFEM:
Mam nadzieje ze dobrze linka wkleiłem ale powiem wam ze lepiej nasza koszulka wygląda z logiem adidasa niż z nike.
2
Ja pierdziele jakie tłuki
0
Akurat było tylu doskonałych zawodników, ze w niektorych top 5 może się nie łapać ale tego nie da sie rozstrzygnąć, kwestia indywidualna
0
Ja juz o tym zapomniałem, ciężko bez ręki pisac komentarze co? :)
7
Na stronie Barcy raczej nikogo tym nie zainteresujesz
30
Slyszeliscie o młodym talencie, Pawle Brożku?
:DDDD