0

Mnie to nie obchodzi, kto mecze oglądał ten wie kto lepszy

1

No to co z tego, kogos ta nagroda medialnosci jeszcze obchodzi?

0

Może i tak, dużo większą frajde czerpalem z tamtych mundiali

0

Tamte jakos oglądałem z wiekszymi wypiekami na twarzy, moze atmosfera była lepsza, na niektorych meczach są puste miejsca

0

No to co z tego? Grali ładnie i zasłużenie turniej wygrali

6

RPA czy Brazylia to były dużo lepsze turnieje niz aktualny

0

Have fun ;)

3

To wez Messiego pokaż bo nie pamiętam ani jednej, z Suarezem sie zgodze

0

Nie umniejszam Kante ale nie zapominajmy o Busim

5

Gość życzy dobrze, a oni ze prowokuje, czyli już nie można nic napisac? Zresztą co kogo obchodzi czy jest wierzący czy nie, jak ktoś nie wierzy to niech po prostu zescrolluje i nie odpisuje
Edit: kolega był szybszy z argumentem :p

11

Najważniejsze ze meczyki wracają już dziś :))

1

Taki był mój niecny plan jak go ustawialem :D

0

No on by pasował, ewentualnie Martial zamiast Williana

0

Ale po niego dupy nie ruszą bo po co...

1

Jak nie Willian za 80 mln to Pavon za 30, ludzie...

8

On będzie bardzo dobry tylko potrzebuje ogrania

0

Śmiesznie to brzmi jak dla mnie

0

Świetnie.

0

Ze studia tvp
Bartłomiej Rabij: Kołczinio xD

0

Neymar nic do tego nie ma, myśle, że nawet go to nie obchodzi xDD

0

Leo by odszedł gdyby nie Vilanova, to juz w ogóle inna sytuacja. Ronaldo lubi kiedy o nim jest głośno, taki transfer jak najbardziej jest mu na medialną rękę. Nie mówie ze odejdzie ale 85% ze odejdzie. Jak nie to odszczekam swoje słowa

0

Zobaczymy, czas pokaże

1

Oba wielkie nazwiska to czemu mam tego nie porównywać? Wtedy nikt nie wierzył w jego odejście tak jak teraz w Ronaldo

2

Z całym szacunkiem, wiem że to boli bo w końcu fan Realu ale niestety raczej będziesz musiał się z tym pogodzić, bo chyba zaszło za daleko te działania transferowe

16

Neymar też miał zostać...

1

No to tacy kibice rozejdą się do Włoch :D

3

To jest nadal El Clasico, starcie dwóch najlepszych drużyn na świecie zawsze będzie chętnie oglądane, może trochę zmniejszy sie populacja fanów Cristiano którzy pójdą oglądać Juventus-Napoli.

2

Może i nie, ale niech idzie sobie stąd xDD

7

No ja za nim tęsknił nie będę, nawet się cieszę ale czego się spodziewacie po Visca łebku z Radomia :)))))

1

Moze on nosi tylko prestiżowe koszulki :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?