FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie to nie obchodzi, kto mecze oglądał ten wie kto lepszy
1
No to co z tego, kogos ta nagroda medialnosci jeszcze obchodzi?
0
Może i tak, dużo większą frajde czerpalem z tamtych mundiali
0
Tamte jakos oglądałem z wiekszymi wypiekami na twarzy, moze atmosfera była lepsza, na niektorych meczach są puste miejsca
0
No to co z tego? Grali ładnie i zasłużenie turniej wygrali
6
RPA czy Brazylia to były dużo lepsze turnieje niz aktualny
0
Have fun ;)
3
To wez Messiego pokaż bo nie pamiętam ani jednej, z Suarezem sie zgodze
0
Nie umniejszam Kante ale nie zapominajmy o Busim
5
Gość życzy dobrze, a oni ze prowokuje, czyli już nie można nic napisac? Zresztą co kogo obchodzi czy jest wierzący czy nie, jak ktoś nie wierzy to niech po prostu zescrolluje i nie odpisuje
Edit: kolega był szybszy z argumentem :p
11
Najważniejsze ze meczyki wracają już dziś :))
1
Taki był mój niecny plan jak go ustawialem :D
0
No on by pasował, ewentualnie Martial zamiast Williana
0
Ale po niego dupy nie ruszą bo po co...
1
Jak nie Willian za 80 mln to Pavon za 30, ludzie...
8
On będzie bardzo dobry tylko potrzebuje ogrania
0
Śmiesznie to brzmi jak dla mnie
0
Świetnie.
0
Ze studia tvp
Bartłomiej Rabij: Kołczinio xD
0
Neymar nic do tego nie ma, myśle, że nawet go to nie obchodzi xDD
0
Leo by odszedł gdyby nie Vilanova, to juz w ogóle inna sytuacja. Ronaldo lubi kiedy o nim jest głośno, taki transfer jak najbardziej jest mu na medialną rękę. Nie mówie ze odejdzie ale 85% ze odejdzie. Jak nie to odszczekam swoje słowa
0
Zobaczymy, czas pokaże
1
Oba wielkie nazwiska to czemu mam tego nie porównywać? Wtedy nikt nie wierzył w jego odejście tak jak teraz w Ronaldo
2
Z całym szacunkiem, wiem że to boli bo w końcu fan Realu ale niestety raczej będziesz musiał się z tym pogodzić, bo chyba zaszło za daleko te działania transferowe
16
Neymar też miał zostać...
1
No to tacy kibice rozejdą się do Włoch :D
3
To jest nadal El Clasico, starcie dwóch najlepszych drużyn na świecie zawsze będzie chętnie oglądane, może trochę zmniejszy sie populacja fanów Cristiano którzy pójdą oglądać Juventus-Napoli.
2
Może i nie, ale niech idzie sobie stąd xDD
7
No ja za nim tęsknił nie będę, nawet się cieszę ale czego się spodziewacie po Visca łebku z Radomia :)))))
1
Moze on nosi tylko prestiżowe koszulki :p