0

@kuz akurat tam to nwm czy to podchodzi pod faul ale nawet sama sytuacja Olmo. To jest karny jak 150

2

@KamQiX bo najgorsze jest to, że my często mamy już ogarnięte wszystko a potem spektakularnie to tracimy + swoje dorzucają sędziowie. Nie da się tego przyjąć obojętnie bądź przyzwyczaić jeśli ktoś naprawdę kibicuje klubowi a nie co najwyżej tylko lekko lubi

0

@kuz tak jest prawie co roku niestety. Nas krzywdzą a real za takie same rzeczy dostanie decyzje w zupelnie inną stronę

2

@ZwyklyKibicBarcy04 zgadzam się w 100%. Oczywiście że dublet to nadal sukces ale jednak głód tej LM i te spektakularne porażki rok w rok psują mi całą końcówkę sezonu, mecze ligowe od teraz praktycznie mnie nie ruszą bo już mamy sporą przewagę której nie stracimy

0

@Dari0G nie trzeba się daleko cofać jakie jaja potrafiły być z Realem nawet nie tak dawno w LM. Tutaj jak oni grają to nie ma logiki

2

@APTAPT on to niech się pierdoli za przeproszeniem

1

@Bobo25 kartka czerwona to nawet ślepy by widział że słuszna, sytuacja z Ferminem to nie karny, ale na Olmo imo zdecydowanie

5

Znowu boli jak jasna cholera. I tak rok w rok...

2

@Gibbon_FCB czwarty za Guardiolą, Enrique i Rijkaardem. Zastanawiał bym się jeszcze nad Valverde ale on mi się kojarzy z kompromitowaniem się w LM i dużo brzydszą grą niż za Hansiego

1

@NeroTFP1 rodzinie to mógłbym praktycznie wszystko pożyczyć, znajomym takim najbliższym myślę że też, ja akurat nigdy nie nadziałem się na jakiejkolwiek osobie. Nawet nie musiałem zbytnio ganiać za kimś by łaskawie mi oddał

0

@bartekvisca dobry pomysł

2

@barcanawieki prove me wrong, on będzie grał dopóki nie Portugalia nie wygra mundialu albo jak już nie będzie mógł się sam poruszać

0

@kuz i to jeszcze na Bernabeu...

0

@Katalończyk 99 dokładnie, nic dodać nic ująć

0

@clyde jeśli już to tylko z grilla z cebulką, ale fanem zbytnio nie jestem

1

@July_6_BcN od moich też...
Trzeba wykorzystywać każda chwilę bo jutra może nie być

9

Strasznie mi przykro ze względu na śmierć Jacka Magiery, dość młody jeszcze facet choć sam myślałem że ma ponad 60 lat, z planami, aktywny a tu chwila moment i nie ma go. Zaiste kruche jest życie, nie ma nic co można brać za pewnik. Trzeba korzystać bo nie wiadomo kiedy nadejdzie czas i z taką myślą was zostawiam.

0

@Ilka my w Hiszpanii mamy patent na tytuły, szkoda że w Europie ostatnie lata to zupełnie zaprzeczenie

1

@MessiForeverTheBest Ad1. Jestem rozczarowany zwłaszcza z przebiegu meczu bo nie byliśmy gorsi, moze tak
Ad.2. Uznaje siebie za pesymistę ale to nie znaczy że muszę zawsze nie wierzyć. Tutaj nie wierzę w to że mając Rashforda czy Ferrana możemy być wystarczająco skuteczni na Wanda

0

@MessiForeverTheBest po pierwsze nigdzie nie napisałem że zakładałem że ich przejdziemy panie mądraliński, po drugie dlaczego miałem zupełnie nie wierzyć jak nawet dwumecz się nie zaczal? Wiedziałem że będzie ciężko ale liczyłem jednak na happy end

2

Powiem wam że jednak dzisiaj smutek nadal jest. Chwilę po meczu poczułem się jakoś obojętnie ale jednak dociera do mnie że będzie trzeba czekać kolejny rok i niestety zgodnie z prawidłowościami obawiam się że nie jeden...
Żeby było jasne, mam nadzieję że się mylę ale z natury jestem pesymistą

0

@Ilka tak, liga jest trudniejsza gdzie mamy w zasadzie jednego rywala (w niektórych sezonach dwóch) xD
Oczywiste że LM ciężej zdobyć. Widać to po tym ile lat musimy na nią niestety czekać

1

@macio_944 Ja za to zupełnie nie wierzę w remontadę, i to nie tak że nie ufam Flickowi ale z taką skutecznością jaką mamy + wyjazd na Metropolitano to na moje nie wyobrażam sobie że Atletico dałoby się tak ogolić. Jeszcze nie wiadomo co z Pedrim także już wgl tragedia

1

@bleble123 w 2022 moim zdaniem jak grali z PSG to też był faul na Donnariumie przy golu bodaj Benzemy

0

@michal26 nie jestem jakimś wielkim fanem koszykówki ale dla mnie Jokic

1

@July_6_BcN Robert Kurwica

3

Janne jaki kozak

1

@July_6_BcN właśnie włączyłem

1

@Kgorecki2500 lubię każdą ale najbliżej mi chyba do Nike, adidasa mogę pochwalić za korki bo zawsze były wytrzymałe, fajniejsze też robią koszulki piłkarskie. Puma też ma fajne ciuchy, pamiętam jak miałem buty za kostkę od nich to miały taką mięciutka wkładkę w środku, noga wcale się nie męczyła. Niemniej wybieram Nike do takiego chodzenia na co dzień czy do streetwearu

1

@July_6_BcN w ogóle Szaranowicz to poeta mikrofonu, coś podobnego jak Szpakowski tylko Szpaku trochę przeciągnął moment i teraz sadzi babole ale emocje oddać potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?