2

@Who_you_mam tzw obiektywizm XD

0

@FcPortoFan1999 veto, niech się skończy jak w Płocku

0

@Krzysztof1987 coś w tym jest, Araujo przez krótki czas to był topowy obrońca świata

4

Przypomniało mi się jakoś o Umtitim, jego historię każdy zna ale rocznikowo ma 33 lata i tak sobie pomyślałem, ile byśmy mieli z niego pociechy gdyby nie kontuzje, jeśli by wszystko szło dobrze to on do tej pory mógłby stanowić o sile naszej obrony a tak realnie to po 2018 roku praktycznie rozsypał się jak piasek na pustyni

4

@Szklaner jeden z moich ulubionych zawodników, wiele zrobił dla Barcy zostawiając serducho za nasz trykot

2

@MichuZ44 tam chyba miało być *con a nie sin
Niemniej smacznego :)

1

@Filipem Sory, że nie wbiłem, na ten koncert w Sfinie
Dobra starczy :D

1

@Filipem Ona mi mówi bym na trochę przestał, a głowa mówi to jest tu i teraz

2

@Filipem me serce bije tak jak David Guetta

4

@Filipem na mojej szyi wisi heavy metal

3

@draxidox nie wiem, szanuje Mercedesy ale jakoś nie lubię tego trendu na takie ogromne tablety w samochodach

13

@michaleu gębę zapłakanego młodego Simeone aż kusi w ramkę oprawić i nad łóżkiem powiesić

0

@barcafan1789 akurat Łukasz Nowicki to mam wrażenie że kiedyś też chyba sympatyzował z Barcą, nie jestem tego pewny ale coś mi się kojarzy

1

@FcPortoFan1999 na pewno XD

1

Zasrany Arsenal, jak w tym roku się nie uda to naprawdę nigdy tego mistrzostwa nie wygrają

1

@PatrychoO to pierwsze

3

@LeoMessiiBarcaPepa nawet nie tyle że po prostu najlepsi, my żeby wygrać to musimy miażdżyć rywali na tyle, żeby praktycznie żadna decyzja arbitrów nie była w stanie nam zaszkodzic

1

@kubix05 oby jak najdłużej w Barcy

1

@NeroTFP1 -zjem ale lubię taką która ma powiedzmy 60% kakao, im więcej tym bardziej gorzka = gorsza dla mnie
-wątróbka jak najbardziej z jabłuszkiem, cebulką i majerankiem
-kaszanka nie za bardzo, z grilla jeszcze okej ale inne formy zupełnie nie
-Flaczki są pyszne

2

@PatrychoO to od dawnien dawna nie jest poważny program tylko kabaret i eksperyment dla kręgosłupa Jaworowicz że można wytrzymać w takiej pozycji przez tyle lat bez skręcenia go jak sznurówka

1

Obejrzałem trzy mecze Bednarka w tym sezonie, w każdym słaby. Nie mogę coś trafić żeby zagrał naprawdę dobrze

0

@catalanian09 szczerze mówiąc myślałem inaczej ale może masz rację

0

@catalanian09 obstawiam że chodzi Ci o słowa do Alby że go zabije na ulicy

1

Będzie finał Real Atletico i rezultat wiadomo dla kogo

1

@Bilon87 nie kwestionuje motywów, ale to po prostu nie jest fair, a jeśli to nie jest fair i nie ma nic wspólnego z uczciwością to tak na dobrą sprawę nie ma sensu się tym interesować. Może mi odbiło już ale no staram się patrzeć standardowo na sytuację i każda z tych rzeczy dzisiaj to dla mnie duże babole. Jakby to chociaż było tak że faktycznie faul przed wolnym i czysto Rudiger no to dobra, Bayern się zesrał. Ale do kurwy nędzy, to jest prawie rok w rok. Oni odpadają tylko wtedy jak jakiemuś piłkarzowi przytrafi się dzień konia jak choćby Riceowi rok temu czy jakiś klub po prostu jest nie do zatrzymania (City 22/23)

0

@Bilon87 świetna reklama sportu jak na to że ma to być uczciwa rywalizacja a nie różne standardy w zależności kto gra. Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem on nie widział faulu na Stanisiciu przy trzeciej bramce jak stał od tego może 3 metry dalej? Gdzie jest VAR? Nam by taką bramkę zabrali nawet jakby to się stało 20 minut wcześniej

1

@KamQiX oj kolego, obyś się nie zdziwił...

2

@axegrinder ja im życzę wszystkiego najgorszego. Przegrania wszystkiego co się da tak abym mógł zobaczyć wyraz twarzy starego Simeone i jego młodszego przyjebanca

0

@Encore za mało wydała łysa pała?

0

@jeonek to by była katastrofa ale akurat w lidze dowozimy także jestem spokojny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?