FanBarcelony1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Wieluń
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja też :(
Ale za tydzień kolejny meczyk :)
9
A jutro okropny poniedziałek...
0
Drodzy Realowcy, kiedy to ostatnio Real 5 goli ustrzelił?Kiedy to Kryska Ronaldo hattriczek strzeliła?Barca wielka ! Barca rządzi !VeB !!!
0
Już to widzę.
Prędzej dostaniesz bana.
7
Ale bramę to Luis niezłą sypnął.
To był jego dopiero pierwszy kontakt z piłką.
0
Dziękuję Barcelono za piękny meczyk :)
1
Świetnie :)
0
Właśnie padł.
0
No co ty nie powiesz.
2
Killerów dwóch:
Messi i Neymar !!!
0
Oby tak dalej.
Veb !
0
Jeszcze ze 3 spotkania i Messi na prowadzeniu w rywalizacji z CR7
o trofeum ,,pichichi'' .
1
No i już Messi zostawił za sobą zdrajcę figo w klasyfikacji najlepszych asystentów La Liga. Vamos Messi ! Veb !
2
Jeszcze jeden, jeszcze dwa jeszcze tyle ile się da !!!
Viva Barca !
Veb !!!
1
Mogło być lepiej. Ale jest tak jak jest i jestem zadowolony.
3
Stinger jest OK.
2
W cale nie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Taa... A jutro do szkoły :(
0
Nie.
6
Harri Olli pobił właśnie rekord najkrótszego skoku na mamucie w skokach narciarskich. Co to za skoki ?!
0
I podobno Wawrzyniak.
0
Kto wie.
9
Droga administracjo. Proszę o zbanowanie użytkownika : Lionel_Messi_10_Barca .
Powodem jest trollowanie i bycie przeciwko naszemu ukochanemu klubowi z Barcelony.
0
Dzisiaj więc padnie kolejny rekord.
1
No a z czego innego ???
0
Nie. Na szczęście nie mam takiej okazji.
0
Komentarz usunięty
0
Ah, ta regularność :)