0

No ja też :(
Ale za tydzień kolejny meczyk :)

9

A jutro okropny poniedziałek...

0

Drodzy Realowcy, kiedy to ostatnio Real 5 goli ustrzelił?Kiedy to Kryska Ronaldo hattriczek strzeliła?Barca wielka ! Barca rządzi !VeB !!!

0

Już to widzę.
Prędzej dostaniesz bana.

7

Ale bramę to Luis niezłą sypnął.
To był jego dopiero pierwszy kontakt z piłką.

0

Dziękuję Barcelono za piękny meczyk :)

1

Świetnie :)

0

Właśnie padł.

0

No co ty nie powiesz.

2

Killerów dwóch:
Messi i Neymar !!!

0

Oby tak dalej.
Veb !

0

Jeszcze ze 3 spotkania i Messi na prowadzeniu w rywalizacji z CR7
o trofeum ,,pichichi'' .

1

No i już Messi zostawił za sobą zdrajcę figo w klasyfikacji najlepszych asystentów La Liga. Vamos Messi ! Veb !

2

Jeszcze jeden, jeszcze dwa jeszcze tyle ile się da !!!
Viva Barca !
Veb !!!

1

Mogło być lepiej. Ale jest tak jak jest i jestem zadowolony.

3

Stinger jest OK.

2

W cale nie.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Taa... A jutro do szkoły :(

0

Nie.

6

Harri Olli pobił właśnie rekord najkrótszego skoku na mamucie w skokach narciarskich. Co to za skoki ?!

0

I podobno Wawrzyniak.

0

Kto wie.

9

Droga administracjo. Proszę o zbanowanie użytkownika : Lionel_Messi_10_Barca .
Powodem jest trollowanie i bycie przeciwko naszemu ukochanemu klubowi z Barcelony.

0

Dzisiaj więc padnie kolejny rekord.

1

No a z czego innego ???

0

Nie. Na szczęście nie mam takiej okazji.

0

Komentarz usunięty

0

Ah, ta regularność :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?