1

No może małym prowokatorem jest,
ale po prostu nie mogą często sobie z nim poradzić.

3

No to co?
Jutro ,,Manita'' i brameczki Mesjasza ?
Ja jestem za.

1

Weź nie cytuj wszystkich słów Enrique.

1

Dzięki wam.
Miłego jutrzejszego meczyku Barcy.

8

Jest tym samym szansa dla Rafinhi,
który może ją nieźle wykorzystać w meczu z Levante. Z całym szacunkiem, ale to nie jest dobry klub.

1

Wie ktoś o której gra Real ?

1

No i co w związku z tym?

1

Crack to za mało powiedziane.

1

Gorszy sezon?!
On ma teraz najlepszy w karierze.

1

Zgadzam się z tobą, ale to Messi też pobija rekordy, a nie CR7. Argentyńczyk ma ich o wiele więcej.

1

MSN > BBC

3

Tylko nie Mata !
Już bym wolał Sebastiana Mile :D

8

Oby Roberto, bo przed Samperem jeszcze cała kariera i być możę na poziomie np. Busquetsa. Życzę mu tego.

1

Po co on nam ?
Mamy świetnie zapowiadającego się Rafinhie , a jeszcze niedługo Halilović dojdzie.
Ofensywnych pomocników nam wystarczy, a poza tym mamy zakaz transferowy.

1

Pożyjemy, zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?