FanBarcelony1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Wieluń
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No może małym prowokatorem jest,
ale po prostu nie mogą często sobie z nim poradzić.
3
No to co?
Jutro ,,Manita'' i brameczki Mesjasza ?
Ja jestem za.
1
Weź nie cytuj wszystkich słów Enrique.
1
Dzięki wam.
Miłego jutrzejszego meczyku Barcy.
8
Jest tym samym szansa dla Rafinhi,
który może ją nieźle wykorzystać w meczu z Levante. Z całym szacunkiem, ale to nie jest dobry klub.
1
Wie ktoś o której gra Real ?
1
No i co w związku z tym?
1
Crack to za mało powiedziane.
1
Gorszy sezon?!
On ma teraz najlepszy w karierze.
1
Zgadzam się z tobą, ale to Messi też pobija rekordy, a nie CR7. Argentyńczyk ma ich o wiele więcej.
1
MSN > BBC
3
Tylko nie Mata !
Już bym wolał Sebastiana Mile :D
8
Oby Roberto, bo przed Samperem jeszcze cała kariera i być możę na poziomie np. Busquetsa. Życzę mu tego.
1
Po co on nam ?
Mamy świetnie zapowiadającego się Rafinhie , a jeszcze niedługo Halilović dojdzie.
Ofensywnych pomocników nam wystarczy, a poza tym mamy zakaz transferowy.
1
Pożyjemy, zobaczymy.