FanBarcelony1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Wieluń
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahahah !
Real... Haha... !!!
0
Cristiano Ronaldo?
Panu już dziękujemy.
0
Już to widzę...
1
Brawa dla Prevca !!!
To niewyobrażalne przeskoczyć ćwierć kilosa.
9
Ten ,,rudy lis'' ma niezłe wolne.
1
Mam 13 lat. Więc jeśli jesteś dorosły to nieźle liczysz.
0
No to widzę pod artykułem o Messim relacje z Bundesligi na żywo.
1
Odpadniemy pewnie.
1
Skąd wiesz czy trafią na nas ?
1
O Krychowiaka po sezonie będą się starały świetne kluby.
Niesamowicie się cieszę, kiedy Polacy tak się rozwijają.
1
Nie wszyscy się załamują.
1
Według mnie jutro powinni zagrać zmiennicy tacy jak Bartra, Montoya, Roberto, Rafinhia, Pedro lub Samper.
1
Jest news o Enrique i Messim, a tu komentarze o walentynkach. Super :)
1
Beznadziejne pytanie.
29
1
Filmik fajny, ale nick byś sobie mógł zmienić.
5
To straszne.
1
Messi > Pele > Maradona
1
Tak. Bardzo dziwne. Wręcz podejrzane...
1
Cieszę się niezmiernie.
1
Tak. Dlatego właśnie.
1
Nie. Zabroniłem przed wczoraj.
2
Dobiłeś mnie tym.
1
Czemu?
21
No i teraz milion komentarzy typu:
Messi jest nie z tej ziemi.
Jest najlepszy w historii.
Lepszy niż Cristiano Ronaldo.
Oczywiście zgadzam się ze wszystkimi takimi,
ale jest ich za wieleee...
2
Tak. Nawet dwie.
2
Wszystkich tutaj obecnych męczy.
1
W końcu nowy główny artykuł.
1
Niech ta redakcja da innego newsa na główny.
To tylko wywiad.
1
Uśmieszek Pique na zdjęciu niczego sobie.