0

Hahahahahah !
Real... Haha... !!!

0

Cristiano Ronaldo?
Panu już dziękujemy.

0

Już to widzę...

1

Brawa dla Prevca !!!
To niewyobrażalne przeskoczyć ćwierć kilosa.

9

Ten ,,rudy lis'' ma niezłe wolne.

1

Mam 13 lat. Więc jeśli jesteś dorosły to nieźle liczysz.

0

No to widzę pod artykułem o Messim relacje z Bundesligi na żywo.

1

Odpadniemy pewnie.

1

Skąd wiesz czy trafią na nas ?

1

O Krychowiaka po sezonie będą się starały świetne kluby.
Niesamowicie się cieszę, kiedy Polacy tak się rozwijają.

1

Nie wszyscy się załamują.

1

Według mnie jutro powinni zagrać zmiennicy tacy jak Bartra, Montoya, Roberto, Rafinhia, Pedro lub Samper.

1

Jest news o Enrique i Messim, a tu komentarze o walentynkach. Super :)

1

Beznadziejne pytanie.

29

1

Filmik fajny, ale nick byś sobie mógł zmienić.

5

To straszne.

1

Messi > Pele > Maradona

1

Tak. Bardzo dziwne. Wręcz podejrzane...

1

Cieszę się niezmiernie.

1

Tak. Dlatego właśnie.

1

Nie. Zabroniłem przed wczoraj.

2

Dobiłeś mnie tym.

1

Czemu?

21

No i teraz milion komentarzy typu:
Messi jest nie z tej ziemi.
Jest najlepszy w historii.
Lepszy niż Cristiano Ronaldo.


Oczywiście zgadzam się ze wszystkimi takimi,
ale jest ich za wieleee...

2

Tak. Nawet dwie.

2

Wszystkich tutaj obecnych męczy.

1

W końcu nowy główny artykuł.

1

Niech ta redakcja da innego newsa na główny.
To tylko wywiad.

1

Uśmieszek Pique na zdjęciu niczego sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?