FanBarcelony1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Wieluń
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już przeżyłem i to nie jedno, ale okej.
0
Why ?!
Ja chce więcej meczów mojej ukochanej Barcy.
0
Jak nie wygrają to ja już nie wiem jak chcą zdobyć mistrzostwo.
1
Powiedział Rysiek z klanu :)
0
Tak na pewno. Wiem o co chodzi :)
0
Już zrozumiałem i zgadzam się w 100%.
Choć w przyszłości i tak nie będę grał raczej w finale LM, a chciałbym.
0
A co miałeś na myśli ?
0
Gram w klubie piłkarskim to w przyszłości...
0
Założę się, że Douglas, a z wolnego Masip.
0
Skąd wiesz ?
0
On nigdy nic nie strzeli.
0
Rakitić jakoś nie przekonuje.
Jego sezon w Sevilli, a w Barcelonie to przepaść.
0
Bo może lubią.
2
Świetny dzionek się dziś zapowiada.
3
Visca el Barca !
Vamos Blaugrana !
Do boju FC Barcelona !
2
Przepowiadam, że dziś między godziną 17:00 a 19:00 padnie wiele bramek.
0
W przewidywanym składzie wystawił bym jeszcze Rafinhie i Montoye.
0
Zapytałem się jednego gimbusa jakich zna piłkarzy Barcy.
Odpowiedział : Messi... i no... Neymar...yyy no nie wiem dalej.
0
Like :)
0
Najwięcej goli w reprezentacji Polski. :)
0
W sport było że Leo ma 24 gole.Ale okej.
0
Brawa dla Francuza.
1
Może doczekamy się nie trafiania goli przez Ronaldo przez miesiąc.
Zostały jeszcze tylko 4 dni.
0
Śmiejemy się wszyscy razem z tobą.
0
Messi ma do Kryski stratę 4 goli.
0
Będzie ciężko, ale myślę że zostanie Messi królem strzelców La Liga.
0
Ojej co się stało ?!
Ronaldo nie trafił hat-tricka z karnych.
0
Przyjąłem pozdrowienia.
0
Czas Realu się kończy zanim się zaczął.
0
No trochę.