0

Już przeżyłem i to nie jedno, ale okej.

0

Why ?!
Ja chce więcej meczów mojej ukochanej Barcy.

0

Jak nie wygrają to ja już nie wiem jak chcą zdobyć mistrzostwo.

1

Powiedział Rysiek z klanu :)

0

Tak na pewno. Wiem o co chodzi :)

0

Już zrozumiałem i zgadzam się w 100%.
Choć w przyszłości i tak nie będę grał raczej w finale LM, a chciałbym.

0

A co miałeś na myśli ?

0

Gram w klubie piłkarskim to w przyszłości...

0

Założę się, że Douglas, a z wolnego Masip.

0

Skąd wiesz ?

0

On nigdy nic nie strzeli.

0

Rakitić jakoś nie przekonuje.
Jego sezon w Sevilli, a w Barcelonie to przepaść.

0

Bo może lubią.

2

Świetny dzionek się dziś zapowiada.

3

Visca el Barca !
Vamos Blaugrana !
Do boju FC Barcelona !

2

Przepowiadam, że dziś między godziną 17:00 a 19:00 padnie wiele bramek.

0

W przewidywanym składzie wystawił bym jeszcze Rafinhie i Montoye.

0

Zapytałem się jednego gimbusa jakich zna piłkarzy Barcy.
Odpowiedział : Messi... i no... Neymar...yyy no nie wiem dalej.

0

Like :)

0

Najwięcej goli w reprezentacji Polski. :)

0

W sport było że Leo ma 24 gole.Ale okej.

0

Brawa dla Francuza.

1

Może doczekamy się nie trafiania goli przez Ronaldo przez miesiąc.
Zostały jeszcze tylko 4 dni.

0

Śmiejemy się wszyscy razem z tobą.

0

Messi ma do Kryski stratę 4 goli.

0

Będzie ciężko, ale myślę że zostanie Messi królem strzelców La Liga.

0

Ojej co się stało ?!
Ronaldo nie trafił hat-tricka z karnych.

0

Przyjąłem pozdrowienia.

0

Czas Realu się kończy zanim się zaczął.

0

No trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?