FanLuisaSalvano
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@MarioVeB! Ty ogarnij definicje spalonego i pulapki offside'owej lepiej xD i znajdz roznice :D
1
@Coutinho007 , @Skaramuczi dlatego go nie wymienilem przy tych zawodnikach
32
@AmigoBlancos Alba Suarez Casemiro Carvajal to ta sama liga.
0
@SeeleyBooth musial taki styl gry narzucic by wycisnac ze sredniaka jakim bylo Atletico to co wycisnal.
0
@Cochise Ale sie odpaliles :D
0
@MarioVeB! No wez powiedz.
0
@MarioVeB! Info z pierwszej reki? :D
0
@Kubox superpuchar Hiszpanii
0
@Transu96 czyli jednak amputacja?
1
@Coutinho007 Jeszcze sie splaci. Kto by pomyslal ze w innej sekcji.
3
@fortebe Dembele juz zaciera raczki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@NeroTFP co Ci z Leona jak Drzyzga bedzie mu wystawial pilki pod siatka, albo na 50% jego maksymalnego zasiegu xD
0
@Skaramuczi musiales miec porownanie przeciez :D ( tylko mnie nie atakuj :D )
0
@Kacper1432 Valverde wracaj :( .... skad przyszedles
5
@feiticeira tym ze cebulandia jestesmy i ciagle byly zakladane nowe karty i kolejne miesiace za darmo.
0
@Colon i jak sie podoba?
0
@SeeleyBooth ten nie błądzi.
0
@SeeleyBooth rozgwiazde zrobisz?
0
@Bagsik88 oj przestan :D
0
@Bagsik88 o witam kibica Liverpoolu.
2
@Mario96w @reliawan kolega nie odroznia terminu "spalony" od " pulapka offside'owa" mysli ze to jedno i to samo i jeszcze chce pouczac innych.
2
@koksik2700 zgadza sie wierze w Luisa.
4
Sami widzicie xDDD
16
"Spalony to celowe ustawienie obrony" - @MarioVeB!
Jesli bylby ktos tak mily i wytlumaczyl koledze roznice miedzy spalonym, a pulapka offside'owa (albo opisal szczegolowo co to jest spalony ) bylbym wdzieczny. Niestety ja juz musze zabrac sie za prace, a i nie widzi mi sie klocic z tym Panem.
0
@MarioVeB! Wiem, ale jesli widziales ta sytuacje to wiesz ze byl tam tez spory kawalek szczescia przy dynamice wyjscia do podania Mendiego. Stykowa sytuacja tak zwana. Zwlaszcza ze to nie byla zastawiona pulapka ofsajdowa tylko wyjscie do pily Francuza.
Edit. A bedac juz takim czepialskim jak ty to spalony nie jest to celowe ustawienie obrony :D Mowisz o pulapce ofsajdowej.
0
@Katalończyk 99 i mozna to interpretować na rozne sposoby :D
2
@Croocers Ramosa przywolujesz, a wybicia Pique nie chcesz pamiętac. Nie wspominajac o szczesciu przy minimalnym spalonym gdzie Bale umiescil pilke w siatce. Zagrali lepiej, a gdyby nie Messi to bysmy chyba jednej okazji nawet nie mieli.
Czasem trzeba obiektywnie spojrzeć na pewne sprawy - nie mylic z czepialstwem.
0
@bias ciekawe czy po browara by tak skoczyl super.
7
@SeeleyBooth uwierz mi ze gdyby "jestes szalona" lub "powiedz czemu"od ich troje czy jak to sie nazywa wychodziloby w erze youtube to by tam z 400mln bylo :D