FanLuisaSalvano
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Nie mowie ze kazdy, ale sporo ostatnio tych rabunkow i jak widac metoda podana przez Ciebie nie zdaje egzaminu. Nelson i Arthur pewnie sa bardzo zadowoleni z tych alarmow :D I powiem Ci ze tak wlasnie mysle ze ochrona to wyjscie zwlaszcza gdy rozmawiamy o milionerach.
0
@MarioVeB! Widac ze jakos ich to nie chroni przed rabunkami moj ty empatyczny kolego.
1
@DaPi Makowca Ci wioza?
4
@Kamiloza91 moim zdaniem slaby kurs jak na ten typ.
10
@tristan87 Czy pilkarzy serio nie stac na ogarnieta ochrone? Zwlaszcza po tylu rabunkach.
1
@kuz Moze i wiedza bardziej od Ciebie i nie raz na takim klasyku byly.
0
@A_Gomesinho_21 Ty jeszcze masz ostatki z komunii
0
@Wilczeq 16 czy tam 15 zon co to za różnica.
1
@Zip Czyli 0-0 dzisiaj xD
9
@A_Gomesinho_21 Skad ja Ci w wieku 13lat wezme 20zl
0
@luna666moon to juz dawno ograne
0
Polecicie jakies fajne gry ( na telefon ) zeby zabic czas? Nie lubie strzelanek i samochodowek na smartfonach.
0
@Gwyn VPN jakis darmowy
1
@Kidd To w uj pojetnym uczniem musi byc xD
0
@Maximus2 fuj porno
0
@Kvothe07 over Roznych Realu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Mario96w Dobre Ako jest na over kucniec Ernesto i klasniec Zidana
0
@Cave Akurat @LuisSalvano niejednokrotnie pokazal mi jak radzic sobie z hejtem takich jak ty.
1
@LuisSalvano No chyba sam wiesz za co. Super Facet z Ciebie.
0
@Colon na ul. Katowickiej? Czy gdzie to?
2
@ksobi Ale @TheNekro94 nie pisał nic o wiośnie :)
3
@Rewolucja123 Chlop juz przeklina, a jeszcze pierwszej bramki im nie zaladowalismym Slaba Psycha.
3
@Rewolucja123 na szczescie z obecna medycyna estetyczna nic nie jest niemozliwe.
0
@LuisSalvano skoro tak uwazasz to moze cos w tym jest. Nie wypada mi sie klocic z kims o takiej wiedzy czy to na szczeblu zawodowym czy to sportowym.
0
@jeyx77x Chociaz rozumiem Cie doskonale. Mam podobnie tylko ze z Luisem ( nie Suarezem ).
4
@LuisSalvano Takie to juz mamy czasy ze najszczersza empatia i miłosc do blizniego jest odbierana jako cos dziwnego.
0
@amanter czyli jak zagral slabo to sie oszczedzal? :)
8
@LuisSalvano Musze przyznac ze troche to wzruszajaca chwila wypowiadac sie pod ta sama dyskusja co Pan. Dziekuje @Moderacja, Redakcji za danie mi takiej mozliwosci i tobie Luis ze jestes tu.
2
@lukas10 sezon jeszcze trwa. Z LM juz odpadli. Remisujac ze Slavia i przegrywajac z naszym rezerwowym skladem.