0

@MarioVeB! Nie mowie ze kazdy, ale sporo ostatnio tych rabunkow i jak widac metoda podana przez Ciebie nie zdaje egzaminu. Nelson i Arthur pewnie sa bardzo zadowoleni z tych alarmow :D I powiem Ci ze tak wlasnie mysle ze ochrona to wyjscie zwlaszcza gdy rozmawiamy o milionerach.

0

@MarioVeB! Widac ze jakos ich to nie chroni przed rabunkami moj ty empatyczny kolego.

1

@DaPi Makowca Ci wioza?

4

@Kamiloza91 moim zdaniem slaby kurs jak na ten typ.

10

@tristan87 Czy pilkarzy serio nie stac na ogarnieta ochrone? Zwlaszcza po tylu rabunkach.

1

@kuz Moze i wiedza bardziej od Ciebie i nie raz na takim klasyku byly.

0

@A_Gomesinho_21 Ty jeszcze masz ostatki z komunii

0

@Wilczeq 16 czy tam 15 zon co to za różnica.

1

@Zip Czyli 0-0 dzisiaj xD

9

@A_Gomesinho_21 Skad ja Ci w wieku 13lat wezme 20zl

0

@luna666moon to juz dawno ograne

0

Polecicie jakies fajne gry ( na telefon ) zeby zabic czas? Nie lubie strzelanek i samochodowek na smartfonach.

0

@Gwyn VPN jakis darmowy

1

@Kidd To w uj pojetnym uczniem musi byc xD

0

@Maximus2 fuj porno

0

@Kvothe07 over Roznych Realu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Mario96w Dobre Ako jest na over kucniec Ernesto i klasniec Zidana

0

@Cave Akurat @LuisSalvano niejednokrotnie pokazal mi jak radzic sobie z hejtem takich jak ty.

1

@LuisSalvano No chyba sam wiesz za co. Super Facet z Ciebie.

0

@Colon na ul. Katowickiej? Czy gdzie to?

2

@ksobi Ale @TheNekro94 nie pisał nic o wiośnie :)

3

@Rewolucja123 Chlop juz przeklina, a jeszcze pierwszej bramki im nie zaladowalismym Slaba Psycha.

3

@Rewolucja123 na szczescie z obecna medycyna estetyczna nic nie jest niemozliwe.

0

@LuisSalvano skoro tak uwazasz to moze cos w tym jest. Nie wypada mi sie klocic z kims o takiej wiedzy czy to na szczeblu zawodowym czy to sportowym.

0

@jeyx77x Chociaz rozumiem Cie doskonale. Mam podobnie tylko ze z Luisem ( nie Suarezem ).

4

@LuisSalvano Takie to juz mamy czasy ze najszczersza empatia i miłosc do blizniego jest odbierana jako cos dziwnego.

0

@amanter czyli jak zagral slabo to sie oszczedzal? :)

8

@LuisSalvano Musze przyznac ze troche to wzruszajaca chwila wypowiadac sie pod ta sama dyskusja co Pan. Dziekuje @Moderacja, Redakcji za danie mi takiej mozliwosci i tobie Luis ze jestes tu.

2

@lukas10 sezon jeszcze trwa. Z LM juz odpadli. Remisujac ze Slavia i przegrywajac z naszym rezerwowym skladem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?