2

@Katalonbar Watpie by gral na pol gwizdka ryzykujac strate punktow przed meczem z Realem.

0

@Dzemix111 i jeszcze chce nam Leo wykluczyc z gry.

2

@LuisSalvano Dokładnie. Mądrego to aż miło poczytać.

5

@AmigoBlancos motorycznie by nie odstawal od Ivana i Sergio :D

0

@jeyx77x To zmien to :P

0

@Bobo25 klasyk najlepszy.

0

@Jakchcesz czujemy:D

5

@GeFcIo zawsze mozna sobie inny snieg zorganizowac.

1

@Ronin47 do jakiej kwoty? Samsung a70 ma fajna baterie. Ja korzystalem dzis w pracy, przed oraz po i przez jakies 12h mi ponad 50% zostalo z 93.

Jesli cos ponizej 1000zl to Xiaomi Redmi Note 7

2

@JohnA A tu Real wygra 3 do jaja i nie dosc ze czlowiek zly na wynik to i biedniejszy :D

0

@Kengo Czy stwierdzenie "Tego Dnia" w tym zdaniu jest poprawne?

2

@Hushovt Dlatego postanowiles sam siebie torturowac, a i nam narobic smaka. Genialne.

0

@Mateusz97M Nie wiem czy moge napisac.

0

@robsesh Mysle ze moglbym go nazwac moim nauczycielem zyciowym.

2

@Colon Cos o tym wiem, az mi sie przypomniala historia "Tajlandzkie kakao"

1

@Colon Biegunka niebezpieczna sprawa.

0

@JohnA Mam wrazenie ze to ty i kolega Adrian robicie wszystko by to "wejscie" bylo mocne :P

1

@MarioVeB! Moze nie jestem super przystojny, ale zeby trol?

0

@JohnA z szacunku do pewnej osoby nie smialbym kandydowac w tym plebiscycie.

0

@Janiama Dziekuje.

0

@Janiama Dziekuje za odpowiedz Panie Macieju.

3

@4drian0 Dziekuje za Cieple powitanie. Co do pytania to oczywiscie moglbym to zrobic, ale jest tego tak duzo ze musialbym miec dluzsza chwile by zabrac sie do napisania tego tak zeby mialo to rece i nogi.

0

Panie @Janiama czy byl Pan obecny na Stadionie Legii przy okazji tego pamietnego wystepu muzycznego przed meczem Ligi Europu i jak go Pan ocenia?


2

@SuperPatsonFCB Niby Student, a kupony jak u profesora.

2

@DoctorSleep Mysle ze oni sami mieliby problem z odpowiedzia na to pytanie kolego.

0

@Chwytliwy zobaczymy jak kapitalnie zagraja przeciw druzynie Neymara w LM.

0

@Tom0VeB Jakiej ironii?

0

@Hushovt Akurat meskie nudesy mnie nie interesuja, ale szanuje twoja orientacje. Pozdrawiam kolege

15

Polecicie jakies fajne tapety na telefon z Neymarem?

1

@SeeleyBooth Chciałbym, ale niestety ja to nie Luis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?