FcBarcaVamosMyClub
Dołączył/a: styczeń 2019
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaTt_BarcaFan moim zdaniem nie ma predyspozycji. Zapaśnikiem jest znakomitym, ale stojke ma na słabym poziomie, jest zbyt sztywny, ma mało luzu. Wydaje mi sie, ze głowa mu źle tez pracuje na ringu. Bardzo często podpala sie i opuszcza garde. Wczoraj bylo to ponadto widoczne. Moze isc dalej w mma, ale mysle ze porażek na koncie bedzie miał coraz więcej :/
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ahhh coś czuje, że VVD dostanie złotą piłkę
5
Chciałbym, zeby Messi przypieczętował swoją szczególność na tle innych zawodników w historii piłki nożnej szóstą złotą piłką. Myśle, ze juz nikt w histroii nie powtórzyłby tego.
1
@Witekk10 ja tez
0
O której jest jutro gala złotej piłki ?
0
@lukas10 gdzie można oglądnąć ten serial ?
1
@BarcaInfo myślę ze powinien wygrać
0
Jak myślicie, jak się nadaży jakas fajna oferta na black friday to kupić PS4 czy lepiej poczekać na spokojnie do premiwry PS5?
2
Dla mnie problemem jest tu formacja , uważam, że powinniśmy przejsć do formacji 4-3-1-2, z grającym Messim przed Suarezem i Griezmanem, gdzie francuz mógłby sie poruszać bliżej środka boiska, a nie musiałby być strikte skrzydłowym. Miałby obok siebie silnego napastanika co byłoby dla niego dużym komfortem i może bylaby wieksza szansa zeby wyeksponować jego najwieksze atuty...Oczywiście przy grze z Fatim lub Dembele ta formacja nie ma sensu.
0
Albo mi się wydaje albo Dembele odczuwa jakieś dolegliwości :/
25
Najgorsze u Waldemara jest to, że on chyba nie widzi kompletnie w swoich decyzjach problemu. I mam wrażenie, że wiecznie powiela te same błędy...
0
@messiiiiik jestem na SWPSie we Wrocławiu, też prywatna uczelnia i z tego co się orientuję, to nie ma tak jakby " kary ", ale jest coś takiego jak opłata za skreślenie z listy studentów, podejrzewam, że na WSB jest podobnie, musisz zorientować się w dziekanacie. Na pewno nie rób tak, że nagle przestaniesz chodzić i olejesz temat, jak to ludzie mają w zwyczaju na publicznych uczelniach, bo później możesz się zdziwić mocno jak dostaniesz list i będziesz musiał zapłacić niezłą sumkę.
0
@EmilZatopek nie przesadzałbym
0
Kubiak póki co najlepsze na boisku
2
Leonkowi trzeba po prostu dac dobra piłkę i tyle...
0
Słabo to widzę, brakuje Kurka ...
0
Który z najnowszych flagowców polecacie ? Cena tak ok 2000 zł
1
Myśle ze powinnismy grać systemem 4-3-1-2
0
@Encore to samo pomyślałem
3
@chojecky w gruncie rzeczy tak jest, on wykonuje tylko swoją robotę najlepiej jak potrafi i przy tym bije wiele rekordów. Jest jednym z najlepszych w historii.
3
HHahaha jak on później złapał sobie tę pilke na czilku, jakby nikogo nie było koło niego, a biegło na tę piłkę z 5 zawodnikow. Mistrz swiata, the best!
0
@ArdoFCB Clash Royal :)
0
Cześć La Ramblo, niedługo urodzi mi się córka i zastanawiamy się nad imieniem, lubimy takie nietypowe imiona , póki co najbardziej nam się podoba Aurelia, ale też Łucja jest bardzo ładne. Co sądzicie, które wam się bardziej podoba z tych imion ? Może macie jakieś propozycje takich mało znanych imion ? Pytam z ciekawości, a nóż może coś wpadnie do ucha ;)
0
@elmayakos trener z samym griezmanem w ataku chyba nie wiele by dał co ?
3
Mimo, że nie jestem fanem Neymara, niestety prawda jest taka , że potrzebujemy go jak nikogo. Jego technika, kreatywność, umiejętność zrobienia coś z niczego, przydałby się, bo oprócz Messiego nie mamy drugiego zawodnika o takim profilu w ataku.
0
@Encore oglądnąlem wszystkie sezony ( wtedy jeszcze 4 - 2014 r ) w 3 dni, wpadłem w trans i oglądałem praktycznie od 10 rano do 4 nad ranem, gdy się skończył serial miałem lekką depresje, od tamtej pory oglądnąlem jeszcze raz wszystkie sezony 2 razy plus 5 sezon jak wszedł. Nigdy żaden serial nie wyzwolił we mnie takich emocji.
0
https://footroll.pl/footlol/grafiki/16461,prawnicy-neymara-dopinaja-transfer
Ciekawe...
1
Myślę że niedługo Neymar wyląduje w Realu
0
@jeyx77x gdybym tatuował łzy jak baka płakałbym do kostek