3

Ahhh ta dzisiejsza młodzież ..

11

Ale te United jest " bezpłciowe" ... :/

0

Mam nadzieję, że w kolejnym meczu ligowym zobaczymy rownież niewielkie roszady.

0

Zaraz sobie Dembele wejdzie na taki zmęczony United i zajedzie ich tam

3

Zarząd podchodzi do sprawy bardzo racjonalnie. Nie chcą przepłacać za zawodnika, który miałby być jak na razie tylko i wyłącznie zastępcą Suareza. Płacić ok 80 mln za niego to gruba przesada, zwłaszcza, że ten zawodnik, jak na razie gra pierwszy sezon na tak wysokim poziomie. Nie można najeżdżać za to na zarząd, bo przeprowadzenie transferu to nie jest tak prosta sprawa, jak w Fifie, płacisz i masz ..

0

Chyba nie ma co się dziwić, skoro w naszej pierwszej jedenastce występuje tylko 4 Hiszpanów, 3 obrońców i defensywny pomocnik....

0

44% , a Betis 56%

0

Zawsze są emocje jak się ogląda na żywo losowanie... jak na meczu

0

Oby wyzdrowiał do naszego meczu w ćwierćfinale !

0

Lenglet kozak dzisiaj

39

Nie wiem czemu dekle niektóre śmieją sie z Viniciusa. Trzeba zachować jakiś zdrowy rozsądek. Chłopak ma 18 lat i głównie stanowi o sile ofensywnej wielkiego Realu. Chcę żeby Real odpadł , ale nie musi odpadać kosztem uszczerbku na zdrowiu jakiegoś zawodnika i tylko ktoś bardzo płytki będzie się śmiał, że chłopak schodzi z kontuzją i ze łzami w oczach.

7

Valdek się nie boi Viniciusa, co wy piszecie, na Lyon wyszedł identycznym składem. Roberto gra w pomocy bo jest zabezpieczeniem prawej strony, gdzie gra Leo Messi, który jak wiemy często się cofa do rozgrywania lub biega po każdej stronie boiska i czesto przez to zostaje luka na prawej flance. Jest to najbardziej optymalne i zrównoważone ustawienie. Również chciałbym zobaczyć bardziej kreatywną pomoc, jak każdy , ale kto ma grać ? Coutinho który jest bez formy i przez 3/4 sezonu gra na lewym ataku , czy vidal, który wbrew pozorom często podłącza się do akcji ofensywnych i playmakerem najlepszym mimo wszystko nie jest. Niestety, pod nieobecność Arthura jest to nasze najlepsze ustawienie i nie ma co doszukiwać się negatywów, bo uważam, ze takie ustawienie może tylko pomóc, a nie zaszkodzić. Jakieś metamorfozy ze składem można robić na ogórków w lidze, ale nie na tak ważny mecz. Na pewno gdy wynik będzie niekorzystny, Valverde zrobi ofensywne zmiany, jak w meczu z Sewillą. Spokojnie.

0

Polecacie jakieś konkretne strony, gdzie można wykupić tnasmisje jednorazowo lub na dłuższy czas do kanałów sportowych ( w szczególności do eleven ) ..?

9

Ściągnął Dembele, który jako jedyny z Messi jest produktywny w ofensywie.. Zostawił Suareza, który gra gówno... Tragedia

0

Przewidze wszystkie zmiany jakie nastąpią :
Vidal za Roberto
Coutinho za Dembele
Alena za Rakitića

28

To był chyba najgorszy występ Suareza w barwach Barcelony. Nie dało się po prostu na to patrzeć. Całe szczęście dla jego nazwiska, że wszedł z ławki i miał tak mało czasu na " popisówke " , ktorą odwalił. Miejmy nadzieję, że Luis w końcu się obudzi, bo jest duże prawdopodobieństwo, że z jego przebudzeniem, przebudzi się również Barcelona.

23

Ile ja bym dał żeby zobaczyć jeszcze w tym sezonie Cou w pomocy...

0

Dzisiaj właśnie skończyłem drugi sezon. Świetny i mega dopracowany, również polecam!

16

Dobrze że ten mecz się już skończył... Ale Suarez hahaha jeśli mam być szczery to cieszę się że wszedł na boisko, przynajmniej trochę poprawił mi nastrój podczas oglądania tego meczu

0

Jedyny wraz z Messim na razie, którzy próbują coś pociągnąć ten zespół

0

Najbardziej liczę na dobry występ Dembele

0

Najfajniejsze w tym transferze byłoby to, że ten chłopaczek ma 19 lat i praktycznie z miejsca jest gotów by wejść do pierwszego składu i zastąpić Pique, bo juz teraz prezentuje bardzo wysoki poziom i ma wypracowaną markę .

1

De Ligt moim zdaniem świetnie się zaprezentował, pełen spokój co mi bardzo zaimponowało, super warunki fizyczne, rzucał Viniciusem jak workiem z cebulą i ogólnie jak na to, że ma dopiero 19 lat byłem pod pełnym wrażeniem, bo nie często mam przyjemność oglądać mecze z jego udziałem .

0

Nic z tego, tak o po prostu pisze ... Ładne grają dla oka

2

Obiektywnie pisząc Real dzisiaj na tle Ajaxu wygląda tragicznie..

1

Co by nie mówić , Ramos jakościowo z poziomu nie schodzi..

0

Ogólnie powiem wam że ten De Ligt jak na 19 lat jest niesamowity. Gra jak stary zjadacz, dla którego taki meczyk w LM to normalka. Jestem pod wrażeniem.

0

Który mecz dzisiaj oglądacie ? Ja osobiście wolę obejrzeć Real z Ajaxem, ze względu na to że jest to dobra okazja by pooglądać gre de Jonga. I w sumie uwazam że może być to ciekawsze widowisko, nie skreślałbym z góry Ajaxu, myślę, że powalczą.

2

Federacja Hiszpańska go zwolniła, on był gotów poprowadzić reprezentacje na Mistrzostwach .

0

Myślę że w drugiej połowie dembele wejdzie za Vidala, a Coutinho zostanie przesunięty do środka pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?