2

@Zodiac Andre Gomes

2

Tak apropo Ter Stegena , nasunął mi się wniosek, że chyba jest to jeden z lepszych transferów Barcelony na przestrzeni 10 lat.

1

@BarcaInfo według mnie transfer Ter Stegena to jeden z lepszych transferów w ostatniej dekadzie

0

@bartoszekkk dennikarze mają to potwierdzić na podstawie swoich źródeł, czy sam piłkarz ?

3

Ktoś wytłumaczy o co chodzi teraz ? Że wszyscy piszą o De ligcie ? Niestety nie jestem w temacie

0

@Imperius1992 Niby tak ale wydaje mi sie, że siatkówka to jeden z tych sportów gdzie szczególnie ważne jest też doświadczenie.

1

@Kubox Czyli generalnie jakby ten główny skład powróci, gdy zakwalifikujemy się do finałowej szóstki ?

0

Gdzie jest ekipa która wygrało mistrzostwo świata w siatkę ? Kurek, Kubiak itd

0

@Jurandinho myślę, że na pewno ktoś z linii pomocy w przypadku transferu Eriksena , powinien pozegnać sie z klubem

0

Jeśli transfer De Ligta nie dojdzie do skutku to trudno, środek obrony mamy bardzo dobrze zabezpieczony. Moim zdaniem powinniśmy skupić się w takim wypadku na transferze Eriksena, który jest jednym z najlepszych pomocników na świecie i z miejsca wniósłby niesamowitą jakość do środka pola, kończy mu się za rok kontrakt i nie będzie o wiele droższy niż Holender. Środek pomocy moim zdaniem najbardziej kulał w zeszłym sezonie, czas tam na zmiany.

0

@Marik1234 nie ma sprawy małolat

0

Wydaje mi sie, że De Ligt nie przejdzie do Barcelony, pomimo tego, że w pewnym sensie by chciał. Niestety u nas pewne miejsce w obronie ma Pique, Valverde nie ma jaj by postawić obrońcę z tak renomowanym nazwiskiem na ławce, czyli drugie miejsce w środku obrony było by obstawione przez 3 klasowych stoperów. Chłopak na pewno zdaje sobie z tego sprawę, bo nie jest głupi, a jego kariera rozwija się w bardzo dobrym i szybkim tempie i nie byłby dobry dla niego zastój w postaci siedzenia na ławce, zwłaszcza że ma dopiero 20 lat. Myślę że istnieje jakakolwiek możliwość, że przy innym trenerze, który nie boi się zmian , jest odważny i płciowy, De Ligt byłby skłonny Bardziej rozważyć transfer do Barcelony. Niestety oprócz lepszych warunków finansowych, w PSG ma tak naprawdę gwarancję gry w pierwszej jedenastce w nienajgorszym projekcie sportowym. Co by nie myśląc o PSG, trudno będzie się dziwić chłopakowi, jeśli zdecyduje się grać w ich barwach w przyszłym sezonie.

0

Myślę ogólnie, że najważniejszy transfer już przeprowadziliśmy. De Jong z miejsca wbije się do pierwszej jedenastki.

0

@MaFCB Być może jego ostatnia i najpoważniejsza szansa na wygranie Ligi Mistrzów.

0

@BarcaInfo teraz wariacie musisz nadrobić zaległości .

3

Teraz liczymy na monce, klasowe wzmocnienia i czekamy na nowy sezon z nadzieją że podniesiemy ten puchar i ktoś odciąży Messiego!

0

Za kim dzisiaj La Rambla ?

0

Emocje po porażce na Anfield powróciły :(
Ciężkie jest życie kibica

0

@Szpadla myślę, że Liverpool w Top 3 najlepszych klubów na świecie, na ten moment się znajduje. Uważam, że kibice LFC mają prawo gadać, że to jeden z najlepszych klubów na świecie.

0

Ściahu mi swoim głosem i sposobem wypowiedzi troszkę Borka przypomina 

45

Nieprawdopodobne, jest 3-1 dla Chelsea, a Sarri wprowadza williana za Pedro, nie wiedziałem że takie zmiany można przeprowadzić przy takim wyniku. Mysalałem że tylko obrońców się wtedy wprowadza na boisko xd

0

Miałem sen, wszedłem na naszą stronę i było napisane " Oficjalnie : Valverde został zwolniony " , naprawde, niesamowite uczucie mnie przeszło. Właśnie się obudziłem, a to co teraz czuję .... tragedia :(

0

Kocham Cię kumplu !

68

Często zamiast szukać jakiś informacji na internecie, to po prostu wchodze na la ramble i szukam twoich komentarzy. Fajnie, że jesteś ;)

1

"Skazany na śmierć ", niesamowicie wciąga . Polecam!

0

Z cały szacunkiem, ale Coutinho 90 % szans jakie dostawał to dostawał nie na swojej nominalnej pozycji, tylko jako skrzydłowy, a on najzwyczajniej w świecie nie jest skrzydłowym, ani nie ma predyspozycji by nim być. Chciałbym go zobaczyć, jak gra w środku pomocy, jako ofensywny pomocnik którego szczególnie potrzebujemy, być może tam byłaby większa szansa aby odbudowal swoją formę.

0

Znacie jakieś fajne strony gdzie mogę jednorazowo zapłacic i oglądnąć mecz w dobrej jakości bez zacinania ?

0

Mam pytanie do posiadaczy kont na weeb.tv . Jest ktoś kto mógłby pomóc?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na jakich stronach ( mogą być płatne ) polecacie oglądnąć dzisiejszy mecz ? Nie posiadam pakietu z Polsat sport premium.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?