2

Messi dzisiaj miał przejść badania i nie ma żadnej informacji na stronie na temat tego czy może wystąpić w El Clasico.. Może ktoś z was znalazł jakieś informacje?

0

Barcelona vs Real

0

Jeszcze nie wiadomo jakim składem wyjdą ;) Ernesto może zaskoczyć ... Ale jakim by nie wyszli , meczu na pewno nie odpuszczą .

7

Moim zdaniem Valverde nie nadaje się do trenowania takiego zespołu jak Barcelona. Jego decyzje są bardzo zachowawcze. Tutaj potrzebny jest trener z jajem, który zmotywuje zawodników i wydobyje z nich to co najlepsze. Valverde to dobry trener, nie można tego zaprzeczyć, ale Barcelona potrzebuje kogoś innego.

8

Moim zdaniem głównym problemem Coutinho jest jego pozycja. Powinien grać w drugiej linii. Grając nawet na skrzydle, często zaobserwowałem, że schodzi do środka pola, cofa się, nie wybiega na pozycję na skrzydle. Nie jest to typowy skrzydłowy. Coutinho wyróżnia sie dobrą kontrolą piłki, dryblingiem, przeglądem pola, ale nie jest to jakis szybki zawodnik, który potrafi wygrać znaczną ilość pojedynków biegowych w meczu, do tego nie odnajduje się w tej strefie. Valverde powinien dać mu szansę zagrania kilku meczów w środkowej części boiska, myślę, że taka decyzja pomogła by odbudować formę Brazylijczyka, ale uważam też, że również drużyna by na tym dużo zyskała, myślę że taka decyzja pomogła by w dużym stopniu odzyskać kontrolę gry.

0

2:0, 77 minuta, Girona gra w dziesiątkę...Trzeba się bronić !

0

Fajny meczyk się zrobił

2

Wydaje mi się, że Coutinho jest człowiekiem skromnym i cierpliwym. Nie musi być w centrum uwagi i być gwiazdą jak jego rodak. I wszyscy wiemy , że jego marzeniem była gra na camp nou. Fakt, ma teraz obniżke formy, ale już udowodnił jakiej klasy jest zawodnikiem. Myślę, że niedługo znów powróci stary dobry Coutinho, który będzie się cieszył grą i byciem w Barcelonie. Jakos jestem dziwnie spokojny, że do PSG nie odejdzie... A we wszystkie plotki pismaków, nie ma co wierzyć !

3

Mega transfer Barcelony ! Nie ma co się oszukiwać. Sam fakt, że walczyły o niego do samego końca 3 najlepsze kluby na świecie moim zdaniem ( z Barceloną ) , daje dużo do myślenia. Będziemy mieli z niego mega pocieche na długie lata :)

1

Super !!! Transfer na lata !

5

Tylko Busi nie jest powołany do kadry na ten mecz byku ...

2

Brak Messiego hmmm...Może Ernesto czytał dzisiejszy artykuł na FcBarca.com i chce udowodnić, że Barcelona wygrywa z Sewilla i bez Messiego w składzie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?