Fenyx
Dołączył/a: sierpień 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle ale ten Liv na 3 miejscu to mnie zdziwił, tylu tutaj było i jest niechęci do tego klubu a tu bum...3 miejsce rankingu sympatii :] Dlatego takie ankiety są ciekawe bo niby wiadomo kto na 1 miejscu będzie ale reszta jest zaskoczeniem.
0
@Pawel13sz a niech sobie siedzi :] pisałem o sytuacji gdyby jednak już się na boisku znalazł.
3
@Lola120 Skoro dalej jest "nasz" to nie pozostaje nic innego jak wierzyć w duchu, że będzie przynajmniej solidny jeśli już będzie na boisku. Ale historia faktycznie dupna.
1
@AlicjaFCB nie dobijaj mnie koleżanko. Te ciągłe próby drenowania przedsiębiorców bokiem mi wychodzą.
@chosenone tak ja wiem, że to zostanie "zgrabnie" wytłumaczone :D
1
@Phoenixx na pewno :D
6
Składki ZUS na ubezpieczenia społeczne w 2022 roku mają wzrosnąć o około 12,6% czyli 135 zł. Pięknie :] (śmiech przez łzy)
1
@Colon kolejnej osobie skończyły się pieniądze i uderza w pozwanie, świat obserwowany z boku jest taki piękny :D
0
@Survier od razu mam skojarzenie z Misiem "Schudliście. Słowem przywozicie do kraju o 4 kilogramy obywatela mniej. A gdyby tak każdy wracał do kraju ze stratą paru kilo? Byłoby nas mniej coraz - Polaków!"
2
Srebro dla Adriana Castro w szermierce na paraolimpiadzie. To drugi medal dla polski.
0
@AlicjaFCB jeśli ktoś po prostu lubi mocne samochody i nie patrzy na to zdroworozsądkowo to jak najbardziej się opłaca bo dają frajdę, ale jeśli ktoś chce podejść do tematu z głową to samochód do 150km wystarczy.
11
@FC1899Barca ah nasze diamenty
2
@The_Man Fajnie by było, ale nie zawsze jedyny właściciel samochodu to pijak za kierownicą i niestety nie mogliby tu nic zrobić. Ale jak najbardziej jestem za jak najbardziej dotkliwą karą dla alko-kierowców.
1
@MesQueUnClub96 ulubiony klub: tak, Dodi
2
@Firestone A Griezmann zastąpi Messiego
2
@Firestone Dembele odpali
1
@Bobo25 Ta jest bracie! :D
0
@Whudi dasz link do tej symulacji? Sobie pare razy bym strzelił :]
1
Komentarz usunięty
2
@marcin62 ja lubię i jedno i drugie :]
1
@DonAndrzejos i byłoby „szejk odrzucił 160 mln ale otoczenie jest pozytywnie nastawione do transferu” :]
1
@AmigoBlancos kurcze właśnie się zastanawiałem czy to przypadek. Dziękuję bardzo kolego kibicu Realu!
1
@Kapitan hawk dzisiaj swój start zaczyna Partyka? Czy nie aż tak bardzo śledzisz Kolego?
1
Ciekawe jak na ten ewentualny transfer reaguje otoczenie Mbappe
5
@AmigoBlancos kawa + historia seryjnej morderczyni. Czy poranek może być lepszy?
0
@elplacek44 ja pracuje u siebie także jak najbardziej, czasem zdarza mi się nie robić wiele bo i nawet nie ma co jak klienci milczą :D
2
@KrychaFCB gwiazda/Griezmann -> wybierz jedno :P
0
@gurales co wygrałem? Bon na dupę i dzwon? :P
5
@gurales Jean Michael Seri!
1
@MesQueUnClub96 młody talen czystej wody i gwarancja przynajmniej 20 goli na przestrzeni czterech sezonów.
1
@MesQueUnClub96 Rzuca się tylko na medialne nazwiska, ale nie wie gdzie tak naprawdę leży złoto