FerNiKloVe
Dołączył/a: marzec 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@JarekS ach jarek jarek. Idź lepiej z kotami się pobaw
0
Gerard Romero informował że jest klauzula odejścia. Mundo jak i Sport pewnie nic nie wie jak pisze
2
@Qaz123 Kontaktowali się i odmówił bo chce przejąć reprezentację
1
@Kitek1640 Gdyby, gdyby gdyby. Gdyby każdy klub swoje gdyby by wygrał to wszyscy mieliby komplet punktów
2
@pep10 XD Nieźle kolego
0
@Przystankers Chyba że tak
1
@PatrychoO Umiesz czytać??? Posiadają wyrok sondu w Madrycie uniemożliwiający FIFA i UEFA nałożyć sankcje przeciwko nim. Dzbanie
1
@czar007 XD Ty serio??????
0
@yoli Tylko że Messi nigdy nie biegał za obrońcami. On potrafi doskoczyć do pressingu ale jakbym widział co się w obronie odpier..... To też by mi się nie chciało. Jeśli nie ma dembele z przodu to my nie potrafimy grać z kontry bo Griemzann zazwyczaj jest w obronie a z przodu jest Messi i ktoś z dwójki De Jong/Pedri więc nie da się wyprowadzić kontry jeśli nie masz takiego dembele albo drugiego napastnika obok
0
@dawid230188 Mam pojęcie i mówię że nie jest w dobrej formie ale też nie przesadzajmy że jest poza topem la liga bo dalej jest w top 10 na świecie a to że nasza obrona ma wylew przynajmniej raz na mecz to nie jego wina
0
@czar007 Proszę cię gościu. Ter Stegen ma gorszy sezon ale dalej jest w top 10 na świecie. Co on ma lepiej zrobić w takich sytuacjach?? Gdyby nie on to w tym sezonie bylibyśmy za Sevillą
0
@damian777 Allison na pewno nie. Reszta aktualnie jest lepsza ale nie wiele. Oblak, Mendy i Neuer mają świetną obronę a Courtois tylko z tej 4 ratuje zespół który ma gównianą obronę
1
@dawid230188 Bez przesady. Roberto nie powinno być w kadrze ale Alba i Pique to mus. Jak wystawisz młodych to będzie jak z Atletico w środku pola gdzie biega dwóch 18 latków i nie wie co zrobić
5
Paradoksem jest że najlepsi na boisku u nas byli Dembele i Lenglet który chyba jako jedyny dawał pewność w tym meczu z tyłu
3
@yoli A to przepraszam Messi jest obrońcą??? Spójrz na Suareza czy Benzeme. Oprócz presingu to oni się nie cofają do obrony a Messi jak pokazał z Atletico jak spieprzył podanie do Dembele z wolnego to zapierdalał pod bramkę aż się paliło więc jak trzeba to wróci ale nie oczekujmy ze gość będzie na 30 metrze bronił a potem do ataku nawet by nie dobiegł bo by się zesrał 3 razy po drodze z zajechania
0
@kamillek88 A co on ma zrobić jak mu goście z 5 metrów ładują. Może nie gra najlepszego sezonu ale dalej jest w topce na świecie i nie idzie wybronić każdej akcji w sezonie. Przy 1 bramce bez szans. Druga to samo przy 3 ewentualnie mógł coś wybronić ale też ciężko więc to nie jego wina.
0
@czar007 Kolejny napruty
5
Przynajmniej nie pieprzy że mamy szansę mamy szansę chociaż patrząc na ten sezon to za chwilę pewnie Real się wyjebie Atletico to samo i odrobimy punkcik. Nie zdziwiłbym się. Koeman dał dupy i Barca też. Ale trzeba skończyć sezon i niech Presi działa
2
@dawid230188 XDDD " Przeciętny Bramkarz" Daj trochę tego towaru
2
@Czarny19 też tak uważałem chociaż Puiq jeszcze nie zagrał tragicznie przynajmniej próbował coś robić
1
Dobrze ze Koeman nie jest takim debilem jak niektórzy na la ramblii i nie zmieniał Dembele
3
@DonFerdinando A ty powinieneś odstawić klawiaturę
2
Dopóki dembele nie strzeli hat-tricka i nie da 3 asysyt w jednym meczu będzie hejtowany przez debili na la ramblii
0
@Jacento2105 A ty z klawiaturą i myśleniem. Póki co 0:1 przegrywasz
0
@OCZYmm Teraz już wiem dlaczego nie jesteś piłkarzem. Debil
5
@korn234 XD ty serio??? Gość jest aktywny dał asystę a ty pieprzysz bzdury
0
@krzyrzak69 Pozdrów Mamę patałachu :)
0
I dobrze trzeba mu sprowadzić kilku piłkarzy a nie każąc lepić z tego co jest i po następnym sezonie zdecydować czy idzie to w dobrą stronę.
0
Przynajmniej nie straszy nie wiadomo czym tylko mówi z jakimkolwiek sensem. Nie szczęka jak te psy z UEFA
2
@Herbert Romano potwierdził ze podpisał wstępną umowę i że chce przejść do Barcy nikt inny nie jest w grze