FerNiKloVe
Dołączył/a: marzec 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@totalcrack I płatki ryżowe dla ciebie
0
@fenix1983 Ha ha ha ( nie śmieszne)
0
@ferdas_rawa Najpierw się zastanów co mówisz a potem pisz
0
Dawać Aguero i Depaya a za rok Erling
11
Kolejny raz Madryciarze nas raczą niesamowicie rzetelnymi informacjami. Chwała bogu że są jeszcze tak wiarygodne źródła
7
Trzeba trzymać kciuki żeby Juve nie weszło do top4. Wtedy będą musieli się ugnąć bo odetną im w ciul kasy i do tego tacy pilkarze mogą nie chcieć grać w LE. Wtedy jesteśmy w stanie wyciągnąć De ligta
1
@cat_r37 Może dlatego że Franek ma inne zadania na boisku i jest bardziej stworzony do gry kombinacyjnej tak jak chociażby przy 3 bramce w Finale Pucharu Króla no Busquets by tak z Messim nie pograł a Sergio z kolei jest bardziej takim dyrygentem który rozrzuca piłki.
0
@jeykey1543 Moim zdaniem jak będzie okazja sprzedać kogoś z tych dwóch graczy to trzeba skorzystać i się nie zastanawiać. Każdy pieniądz się przyda. Z Griezmannem jest problem ze on potrzebuje przestrzeni a tą przestrzeń zabiera Leo i przez to Antek jest niewidoczny. Dembele potrafi dać powiew świeżości i dać impuls. Griezmann tego nie potrafi. Co do Norwega to Suarez pokazał że można strzelać mnóstwo goli u nas. Oczywiście musisz być bardziej wszechstronny ale z drugiej strony to my generujemy najwięcej okazji i strzelamy najwięcej bramek więc czemu nie
0
@jeykey1543 Halland nie wiadomo gdzie pójdzie bo myślę że wybierze dobrą opcje sportową a myślę że bardziej perspektywiczną jesteśmy my bo nie mamy samych dziadków w składzie co Real i tutaj białych musimy wyprzedzić. Aguero i Depay zapewnią stabilizację. Przydałaby się kasa za sprzedaż Griezmanna i Coutinho i jeśli Juve by nie weszło do LM to spróbować ściągnąć De ligta o ile te plotki ze chciałby przyjść są prawdą ale RAC1 nie najgorsze źródło. Araujo wygląda naprawdę dobrze i jak złapie rytm to mamy obrońcę na lata. Jest doświadczony Pique który daje dużo pewności. Po bokach Dest i Alba a może Emerson powalczyłby z Amerykaninem o 1 skład a jeśli nie to byłby bardzo solidnym zmiennikiem. W środku Busquets, Franek i Pedri a na zmianę Moriba i Roberto który powinien grać w środku pola a nie na wahadle. Z przodu Messi, Aguero, Depay, Dembele, Fati. Na sprzedaż BRAITHWITE, Pjanić, Coutinho, Griemzann, Umtitii, i Neto. Na wypożyczenie Puiq i Trincao chyba że byłaby jakąś dobrą oferta za Portugalczyka to można sprzedać. Da się z tego wyciągnąć jakieś 120/130 mln wyciągnąć więc jak się uda chociaż połowę z tego wycisnąć to będzie dobrze
0
@jeykey1543 zobaczymy jak z tym Realem i Mbappe ale myślę że półfinał powinien być naszym celem. Dobrze trafić drabinkę i można powalczyć
0
@Adi123456789 Popatrz a mimo tego dalej walczymy o mistrza jak to możliwe
1
@4Fabregas4 Ehe, na pewno czyli jak Zidane mówił że chciałby żeby Messi został w Barcelonie to też dlatego że z nim Barca będzie mniej groźna?
0
@jeykey1543 I to szanuje. Sprowadzić kilku piłkarzy i możemy walczyć na wszystkich frontach chociaż o LM będzie bardzo ciężko
0
@formentera2017 Jakbyś wiedział jak wygląda sytuacja klubu i co się dzieje chociaż trochę co się dzieje w środku to byś nie szczękał
0
@Batman12 Każdy jest słaby. My nie jesteśmy tą samą Barcą co jeżdżę kilka lat temu. Real ma problemy z kontuzjami a Atletico pogubiło punkty. Setien pewnie by osiągnął to ale chodzi o coś więcej niż wynik. Setien nie wprowadziłby Pedriego, Moriby czy Araujo bo nie ma jaj takich jak Koeman. Za Setiena może i bylibyśmy w top3 ale za kilka lat byśmy grali Umtitim i Lengletem w środku bo nie byłoby nikogo młodego kto mógłby ich zastąpić
0
@Adi123456789 No ta bo przecież to jest Barca z 2008 gdzie jak nie wygrasz wszystkiego to jesteś hu.. a nie trener
0
@Tomek97 Ja to wiem. To ironia. Śmieje się z tych wszystkich którzy go zwalniają. VeB!
1
@formentera2017 Czyli 80% kibiców jest typowymi Januszami którzy odpalą mecz i potem się wypowiadają
0
Co Simeone powiedział o Koemanie?? Wykonuje świetną pracę?? Nie no nie może być.
2
@formentera2017 Nie powiedziałem że mi się podoba ale nie jestem takim debilem żeby trenera zwalniać
0
@kamyk_23 dotarło ale Messi nie od wczoraj tak gra a ten twój Riki to może co najwyżej w Espanyolu grać
0
@Batman12 Ale i tak nikt przed sezonem się nie spodziewał że tak nam dobrze pójdzie. W lato trzeba sprowadzić kilku piłkarzy i w przyszłym sezonie można się bić a teraz trzeba przecierpieć. I tak to dobry sezon
0
@kamyk_23 Ojoj weź tego kamyka w rękę i pierd.... sobie nim w głowę może coś pomoże bo widzę że ciężko z myśleniem u ciebie kolego
1
@Baks Ooo miło że przyszedłeś z przyszłości i wiesz co się stanie. Dzięki
0
@kamyk_23 Wgl niech Messiego posadzi na ławce a Puiq niech gra skoro taki dobry
1
@formentera2017 h... ja to jest warta Twoja opinia
0
@miguel8 To Atletico też zero ambicji i umiejętności skoro mamy remis to znaczy że oba zespoły zagrały na tym samym poziomie
1
@Adi123456789 A może ty byś potrenował skoro taki spec z ciebie?
0
@Marsmall Dokładnie tak. Jeszcze będzie tak że jak wygramy tytuł to każdy Koemana będzie na rękach nosił
1
@Jacento2105 A ty powinieneś siedzieć w domu i się zamknąć bo się znasz tak jak Real na młodych piłkarzach