1

@zwyklykibic93 Nie mówię że do nas ale ogólnie tacy pilkarze mogą nie chcieć grać w lidze europy a Juve straci dużo pieniędzy na tym że nie grają w LM

0

@DRESZCZ Za tyle to ty byś mógł Nacho z realu wyciągnąć ale nie de Ligta. Gość ma 21 lat a już jest w top 15 obrońców na świecie spokojnie. Nie patrze na ten sezon bo to co odwala Juventus to tylko pokazuje błąd przy zatrudnianiu niedoświadczonego Pirlo. Ale jednak w ajaxie jak prowadził zespół do półfinału mając 19 lat i będąc kapitanem to była klasa i taki gość byłby idealny dla nas. Nikt się jednak nie zgodzi bo ma jeszcze 3 lata kontraktu i jeśli nie dasz im dobrej oferty i de ligt nie naciśnie Juve to nie ma szans że go puszczą

2

Pamiętajmy ze jeśli Juve nie będzie w top 4 to na pewno odejdzie Ronaldo a nie jest wykluczone że takich jak De Ligt czy Dybale będą musieli sprzedawać bo nie będą chcieli grać w LM a pieniążki też im uciekną. Więc jakąś sensowna wymiana np. Za Lengleta + 50 mln byłaby bardzo dobra

2

@panczo Halland nie chce pieniędzy tylko chce wygrać ligę mistrzów i chcę otrzymać tak jak Messi projekt sportowy który zagwarantuje mu walkę o największe trofea. Nie wiadomo czy Halland nie chcę. Jeśli Laporta przedstawi najlepszy projekt sportowy to Norweg będzie chciał grać na Camp Nou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?