FerNiKloVe
Dołączył/a: marzec 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dawid230188 Real nie wygra wszystkiego. Znając ich i to w jakim są stanie fizycznym to nie zdziwię się jak stracą punkty z Osasuną. Po meczu z Chelsea odrazu Sevilla przed nimi. Szybciej uwierzę w to że Sevilla zgarnie majstra niż Real
0
@Kgorecki2500 To nie jest powód dla którego gra. Lengleta potrzebował odpoczynku. Nie róbmy z Umititiego piłkarza ekstraklasy. Może najlepszy nie jest ale bez przesady
1
Komentarz usunięty
2
@antyPinokio mów za siebie pseudokibicu. Gość mądrze mówi a ty lepiej idź pij jak to masz w zwyczaju
2
@Kgorecki2500 Gra. Gramy u siebie a Umtitii w pierwszym meczu ligowym z Granadą zagrał niemalże idealne spotkanie. Gość może nie jest najpewniejszy ale samo jego wejście z Getafe doło dużo pewności w obronie. Trzeba też dać odpocząć Lengletowi który grał wszystko przez długi okres
1
@Mroziu Dest widać że też potrzebuje chwili odpoczynku przed najważniejszymi meczami. W ostatnich spotkaniach niby coś próbuje je ale mało co z tego wychodzi
0
@Tatazolwinia według mnie nie do końca. Taki Suarez jednak w większości polegał na swoim niesamowitym myśleniu na boisku i znajdywał sobie miejsce. To nie był gość w rodzaju Zlatana który na 30 metrze od bramki rywala zastawi się i poczeka na kolegów. Fati to nie jest typowa 9 ale pokazał na początku sezonu że potrafi tam grać bardzo dobrze. A u nas w drużynie jednak potrzebny jest gość który potrafi pograć kombinacyjnie minąć jednego, dwóch rywali a nie czekać na wrzutkę w pole karne
1
Pamiętajmy ze jeśli to prawda to jednym z warunków pozostania Messiego było sprowadzenie dużego nazwiska. Czyżby Neymar po wczorajszej porażce pakował powoli walizki?
0
My nigdy nie mieliśmy napastnika który by się przepchał w polu karnym jak Halland czy Lewy. Fait na początku sezonu grał na 9 i się świetnie sprawdzał. Potrafi przejść rywala 1v1 a do tego jest szybki. Leo i Neymar na pewno dostarczyli by mu wiele piłek
0
@MamerTponad100 Pamiętaj że dla nich najważniejsze jest żeby te pieniądze odzyskać. Jeśli Barca by zbankrutowała to nie dostaną tych pieniędzy więc lepiej się zabezpieczyć i przełożyć spłatę
3
@Dembouz1899 Neymar
1
@masq Jego żona bardzo chce zamieszkać w Stanach. Dodatkowo Leo zawsze mówił że chciałby tam zagrać. Dodatkowo trochę kasy mu wpadnie i nie będzie musiał się spinać żeby wygrywać wszystko. Przyjemne zakończenie kariery
0
@normasubiektywna jeśli prawdą jest to że De ligt chce przejść do Barcy i to tego Juve nie dostanie się do LM to nie będą w stanie zatrzymać takich piłkarzy którzy mają wyższe aspiracje. Wtedy Juve pod naciskiem na transfer Holendra może się ugiąć
3
Trzeba go wymienić. Gość złapał dobrą formę ale to dalej za mało. Można go dać Juve za De ligta albo PSG za Neymara
0
@Borneo najlepiej Chelsea bo myślę że Halland mimo wszystko będzie wolał grać w Hiszpanii a jak już w Anglii to szybciej City
0
@TridenteMSN Uważam że ogólnie nie pasuje do Hiszpańskiej piłki mimo że jest techniczna to jednak uważam że nie odnalazłby swojego miejsca na boisku bo on woli grać na boku i schodzić do środka a takich graczy to my mamy już "30"
2
@pax Nikt nie mówił o żadnym tryplecie. Po meczu z Bayernem staliśmy się klubem memem. Wiele osób mówiło że będziemy walczyć o bycie w top4 z taką formą a już na pewno nikt nie mówił że cokolwiek zdobędziemy. Mieliśmy być wciągnięci przez Real I Atletico a Sevilla też miała nam pokazać jak się gra w piłkę. Nikt po tym co się stało chyba nie spodziewał się tak dobrego sezonu
0
@Borneo ja absolutnie nie mówię że nie. Trofea są bardzo ważne i Messi chce to mistrzostwo zdobyć. Mimo wszystko jeśli byśmy wygrali mistrza a projekt polegałby na sprowadzeniu jakichś ogórków jak za Bartka to Messi pewnie by odszedł. Najważniejsze przekonać go projektem na następny sezon bo Messi chce wygrać LM i to jest dla niego najważniejsze. Trzymajmy kciuki żeby nasz kapitan podniósł jeszcze nie jeden puchar w tej koszulce
1
Spójrzcie. Przed sezonem mieliśmy walczyć o top 4 a tymczasem walczymy o dublet i mamy wszystko w swoich rękach. Niemożliwe wydawało się kiedyś że Messi będzie chciał odejść a przed sezonem chciał także w piłce już nie takie rzeczy widziano. Ja nie będę zdziwiony jak Presi przyszykuje dla nas jakąś bombę na przyszły sezon
0
@Borneo Tak ale nawet jeśli nie zdobylibyśmy tytułu to dla Messiego najważniejszy będzie projekt na przyszły sezon i jeśli ten będzie dobry a wygląda na to że może być lepiej niż myśleliśmy. Oczywiście że Mistrzostwo pomogło by go przekonać ale nie będzie to kluczowe
5
@BARCA1899Messi Dokładnie tak. Można go nie lubić za to co robi na boisku i poza nim ale nie można mu odmówić tego że jest jednym z najlepszych na świecie. Neymar bardzo chce zagrać z Messim i jeśli Messi zostanie to PSG będzie musiało sprzedać Neymara żeby na nim zarobić bo w przeciwnym razie odejdzie po roku za darmo. Neymar już w 2019 roku chciał wrócić i to nie przypadek że nadal nie podpisał kontraktu
0
@Herbert Jeśli Messi pójdzie do PSG to aguero nie przyjdzie do Barcelony geniuszu
0
@Borneo nie potrzeba mistrzostwa żeby Messi został choć to z pewnością by pomogło. Messi wie że Laporta od 2 miesięcy jest prezydentem i chce zobaczyć projekt na kolejne lata
2
Ludzie chyba nie pamiętają jak Laporta przejmował klub za pierwszym razem. Też długi też mieliśmy nikogo nie kupić i co??? Nagle ludzie w szoku. Nie wiemy ile jesteśmy w stanie dostać za piłkarzy ile od sponsorów ile Laporta chce dać Messiemu. Ile jest w stanie dać za Neymara. Ludzie przecież jest tyle nie wiadomych a wy kierujecie się słupkami. Mamy 1. 2 mld długu to nie kupimy nikogo bo nas nie stać. Nie wiemy czy Laporta przełoży spłatę długów o rok czy o dwa a wy już komentujecie że nie ma pieniędzy. Jeśli nie byłoby szans to nikt by o tym nie mówił a to że Ney nie przedłużył kontraktu mówi samo za siebie
0
@Ghotti to pierwiastek tego co robi w PSG. Neymar daży dużym szacunkiem Messiego i wie że nie wypadałoby mu robić takich rzeczy
3
@fcbarcafan19 Oczywiście że tak. A jak Suarez odszedł do Atletico to już przestał być przyjacielem Messiego???? Przecież wiadomo nie od dziś że goście się bardzo lubią i chętnie by zagrali znowu ze sobą. To nie jest piłkarz z 3 ligi białoruskiej tylko jeden z najlepszych na świecie i potrzebujemy kogoś kto w najważniejszych momentach weźmie na siebie tą odpowiedzialność która ciąży na Messim. A Neymar był takim piłkarzem
4
@Ghotti a pamiętasz jak grał w Barcelonie?? Widać że gość w Paryżu nie jest do końca zadowolony. W PSG nie gra bo pajacuje ale w Barcelonie tego nie robił bo miał koło siebie Messiego który go wiele nauczył i jestem pewny że teraz też tak by było
6
@fcbarcafan19 A ja wolę Neymara który jest dobrym przyjacielem Messiego i świetnym piłkarzem. Sancho nie pasuje do Barcy. Erling będzie zbyt drogi a za rok jest do wzięcia za 75 mln więc zaraz teraz dawać 200 mln to można go mieć za 110. A Neymar może nam dać niesamowitą jakość. Gość nie jest taki stary jak mówicie i ma jeszcze 5/6 lat grania na najwyższym poziomie
0
Podpisanie Messiego przyciągnie sponsorów. Obecnie firmy nie są pewne czy Argentyńczyk zostanie dlatego nie chcą inwestować dodatkowo koszulki Neymara będą się sprzedawać jako jedne z najchętniej kupywanych więc część się zwróci. Ney ma złotą kartę która brzmi rok kontraktu i może pograć na PSG
2
Ludzie mówicie że za późno. Mógł przyjść wcześniej to prawda ale spójrzcie na klub a nie na wasze sympatię do niego albo grubego. Gość ma 21 lat a o głowę przerasta takiego Erica, Arajuo, Mingueza czy Umititiego. Jeśli dałoby się włączyć w to np. Dembele to świetny ruch skoro francuz nie chce przedłużyć kontraktu. Możemy nawet dopłacić te 10 baniek. Gość jest tego wart. Możemy mieć klasowego obrońcę spokojnie na 13/14 lat. Myślę że to lepsze niż modlenie się żeby Lengleta czegoś nie odwalił albo żeby Umtitii się nie połamał.